مطالعه گروهی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 92

ساحل

New member
سلام اشتباه از من بود منظورو کتاب سوسیس و کالباس بود ، البته چند تا سایت و فروشگاه کتاب الکترونیکی هم سر زدم اما یا نداشتن یا تموم شده بود

اوکی
مرسی که جواب دادی
منم تو تهیه سم شناسی چراغی و همین سوسیس کالباس و شیر موندم
باز خوبه واسه شیر کتاب جایگزینی از طریق بچه های انجمن معرفی شده ولی واسه این دوتا به چندجا سپردم خبری نبوده

nasrin32

New member
یکی اطلاعی ازدکترای این رشته که تو وزارت علومه خبرنداره؟؟؟ایا:heart:من میخام دکتراشو شرکت کنم دودلم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

Samaneh1366

New member
سلام سمانه جان انشاله که پر انرژی و سرحال با انگیزه درس میخونی؟ من یه مرور کلی رو درس ها داشتم اما کتاب گوشت رو موفق نشدم پیدا کنم . البته امیر اقا هم دانشگاه اصفهان جستجو کردن که از همین جا هم ازشون تشکر میکنم اما متاسفانه اونجا هم نداشت . به نظرتون کجا میشه این کتاب رو پیدا کرد. راستی سمانه جان شما انتخاب شبانه انجام دادین انشاله که اقبول میشین

سلام دوستم راستش اصلا خوب درس نمیخونم .. شبانه هم نزدم ایشالا که موفق باشی دوستم خوب بخون که دوست دارم خبر قبولیتو بشنم

nasrin32

New member
سلام اقامهدی ببخشید میشه بگید بهداشت وکنترل کیفی موادغذای مال کدوم دانشگاهه جدیده؟؟نکنه منظورت بهداشت وایمنی موادغذایی دراون صورت شما نمیتونی شرکت کنی چون بچه های علوم از دامپزشکی نمیتونن شرکت کنن البته مال وزارت علومه میتونی الان دامپزشکی همدان ارشدشو اورده

nasrin32

New member
سلام به دوستان بخصوص سمانه خانوم
قرار بود 2 شنبه بیام تهران واسه خرید اوون کتابا که گفتید
ولی یه اتفاقی بدی واسم افتاد
نشد بیام
یه سوال داشتم
توو سایت آدینه بوک اوون کتابا رو پیدا کردم
کسی تا حالا ازون سایت خرید کرده؟
چقدر طول میکشه بفرستن ... و هزینه پست کتابا زیاد نیست؟
ممنون میشم بازم راهنماییم کنید
سلام اقامهدی ببخشید میشه بگید بهداشت وکنترل کیفی موادغذای مال کدوم دانشگاهه جدیده؟؟نکنه منظورت بهداشت وایمنی موادغذایی دراون صورت شما نمیتونی شرکت کنی چون بچه های علوم از دامپزشکی نمیتونن شرکت کنن البته مال وزارت علومه میتونی الان دامپزشکی همدان ارشدشو اورده

golnaz

New member
سلام میشه منو هم راهنمایی کنید من صنایع غذاییم شاید این رشته روشرکت کنم منابعش چیه

mehdi.63

New member
سلام نسرین خانوم
شرمنده دیر جواب دادم
چند روزی بود اینجا سر نزده بودم.
رشته بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی امسال واسه اولین بار به رشته های ارشد دامپزشکی اضافه شده
ظاهرا همون بهداشت و ایمنی مواد غذایی واسه علوم پزشکی هست ولی اسمشو عوض کردن و واسه دامپزشکی ارایه شده
چون سال اوله نمیدونم چه دانشگاهی میگیره
واسه ارشد دامپزشکی انگل.باکتری.بافت.ایمنی .شیلات و چند رشته دیگه هست.
بهداشت و کنترل کیفی امسال اضافه شده.
اگه سوالی بود در خدمتم
موفق باشی

am-ml

New member
سلام به همه دوستای عزیزم
نوشته های قبلی رو که خوندم دیدم ،تو پیدا کردن کتاب سوسیس و کالباس دچار مشکل هستید ،منم پارسال نتونستم پیداش کنم مجبور شدم کتابو از یکی از اساتید محترم گرفتم و کپی کردم ،به هر حال اگه کسی شیراز هست بگه تا آدرس استاد رو بهش بگم وکتابو از ایشون بگیره و اگه نیستین میتونم از کپیش واستون کپی بگیرم و پست کنم.
در صورتی که میخواستین براتون پستش کنم برام تو صفحه خودم پیغام بگذارید که حتما ببینم.

آخرین ویرایش:

tooran.b

New member
سلام به همه دوستای عزیزم
نوشته های قبلی رو که خوندم دیدم ،تو پیدا کردن کتاب سوسیس و کالباس دچار مشکل هستید ،منم پارسال نتونستم پیداش کنم مجبور شدم کتابو از یکی از اساتید محترم گرفتم و کپی کردم ،به هر حال اگه کسی شیراز هست بگه تا آدرس استاد رو بهش بگم وکتابو از ایشون بگیره و اگه نیستین میتونم از کپیش واستون کپی بگیرم و پست کنم.
در صورتی که میخواستین براتون پستش کنم برام تو صفحه خودم پیغام بگذارید که حتما ببینم.
سلام عزیزم ممنون از لطفت من جهاد دانشگاهی اصفهان سپردم اگه تا این هفته نیاوردن من حتما این میخوام

ساحل

New member
چرا دیگه کسی اینجا پست نمیذاره؟
معلومه که شدیدا مشغول درس خوندنید، خوش به حالتون
منم ایشالا آخر این هفته بهتون ملحق میشم
کسی تا حالا تونسته کتاب سم شناسی مواد غذایی دکتر چراغعلی رو پیدا کنه؟واسه کتاب شیر دوستان لطف کردن کتاب جایگزینی رو پیشنهاد کردن، کسی کتاب جایگزین واسه سم شناسی میتونه معرفی کنه؟؟؟
نمیدونم چرا واسه کلیات بهداشت و ایمنی مود غذایی هر چی کتاب نایاب و از بورس خارج شده رو واسه رفرنس اعلام کردن!!!
ممنون میشم اگه جواب بدید

shirin pour

New member
سلام دوستان منم شروع به خوندن رشته بهداشت و ايمني مواد غذايي كردم و لي سركارم مي رم

mim_ghaaf

New member
من تقریبا همه منابع رو دارم به جز کتاب سم شناسی
اگه بتونم به بقیه کمکی بکنم خوشحال میشم

مبینی

New member
salam khoobi? shoma az rooye manabe mikhooni ya jozve??be khossos tadarsenegahdari va kolite behadshto nemidoonam che joori bekhoonam

mim_ghaaf

New member
سلام

salam khoobi? shoma az rooye manabe mikhooni ya jozve??be khossos tadarsenegahdari va kolite behadshto nemidoonam che joori bekhoonam

سلام
فکر کنم منابع خیلی بهتر از جزوه باشه خصوصا که در مورد رشته بهداشت مواد غذایی جزوه و کتابهای کمکی چندانی نیست.
البته من شیمی مواد غذایی رو از پارسه میخونم چون فرصتم کمه

mim_ghaaf

New member
بچه ها اگه ممکنه هر روز گزارش بدیم
اینطوری هم انگیزه هامون قوی تر میشه و هم سعی می کنیم بیشتر به برنامه ریزی هامون عمل کنیم

بالا