مطالعه گروهی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 92

sara.j.s

New member
دوستان خوابید؟؟؟ چرا کسی نیست ؟ لیلا جان. سارا جان. دوستان عزیز کجایید؟

سلام سمانه جان
من از 10 مهر تا الان به خاطر یه مشکل جسمی نتونستم بخونم. فکر کنم بتونم از 10 آذر شروع کنم. البته هنوز شور خوندن رو دارم . برام دعا کنید

maryam.82

New member
سلام،من علوم پزشکی اصفهان میخونم!
والله بخشنامه پذیرش دانشجوی شبانه رو تو اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه زدن ولی اینکه رشته ما رو هم بگیرن یا نه نمیدونم از مدیرگروهمون پرسیدیم گفت ما که موافقت نکردیم ولی تصمیم نهایی رو خود وزارت خونه میگیره و زیاد دست دانشگاه ها باز نیست. از یه طرفم وزیر بهداشت دو روز پیش تو صحبتاش گفت که پذیرش دانشجوی شبانه به عهده دانشگاهاس معلوم نیست چی میگن فقط باید منتظر بمونین ببینین چی میشه.
دانشجوای دانشگاه که به شدت معترضن و حتی طومار هم نوشتیم ولی اینطور که معلومه تصمیم اصلی با وزارت خونه هست دیگه باید منتظر موند تا30آبان.

سلام
میشه لطف کنید بگید که از امکانات و آموزش دانشگاه اصفهان راضی هستید یا نه؟ اصفهان رو واسه این رشته به دیگران توصیه می کنید یا نه؟
دو تا از دوستام الان ترم سه ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی تهران و اصفهان هستن.دوستی که تهرانه از اوضاع بد آموزشی و امکاناتی دانشگاه به شدت نالانه و از اینکه تهران رو انتخاب کرده خیلی پشیمونه میگه چون این رشته گروه نداره و زیرگروه بهداشت محیط حساب میشه و به این رشته اصلا بها نمیدن و اصلا چیزی یاد نگرفته ولی دوستی که اصفهانه راضیه، نظر شما در این مورد چیه؟ دوستان واسه این رشته یزد رو پیشنهاد میدن چون این رشته گروه داره...
:33:

salam dostan hame khobid?
omidvaram ke hame salamat bashin va darsa ro khob khonde bashin
kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jorat karde be uni ma tovhin kone akhe mage az uni teh ham balatar hast ha??na khodayish man nemigam shoma begid baba harchi bashe tehrane uni tipe yeke esmo rasmi dare bara khodesh
badam inaja hame chi dare goroh mikhay chikar age vaghean kesi khodesh bekhad mikhad rahat inja kar kone behtarin azmayeshgaha v behtarin tajhizato dare, khob dg chi mikhayd?
dg daneshgo to maghtaa arshad bayad khodesh karaye khodesho anjam bede osatada ke nemiyofatan donabalet ke torokhoda biya karato anjam bede bayad khodet zerang bashi va az hame chi ke dar ekhtiyarete estefade koni.
man khodam teh ro harchand bad bashe ya emkanat nadashte bashe ba hich ja avaz nemikonam
movafagh bashi dostaye golam
bye

maryam.82

New member
salam dostan hame khobid?
omidvaram ke hame salamat bashin va darsa ro khob khonde bashin
kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jorat karde be uni ma tovhin kone akhe mage az uni teh ham balatar hast ha??na khodayish man nemigam shoma begid baba harchi bashe tehrane uni tipe yeke esmo rasmi dare bara khodesh
badam inaja hame chi dare goroh mikhay chikar age vaghean kesi khodesh bekhad mikhad rahat inja kar kone behtarin azmayeshgaha v behtarin tajhizato dare, khob dg chi mikhayd?
dg daneshgo to maghtaa arshad bayad khodesh karaye khodesho anjam bede osatada ke nemiyofatan donabalet ke torokhoda biya karato anjam bede bayad khodet zerang bashi va az hame chi ke dar ekhtiyarete estefade koni.
man khodam teh ro harchand bad bashe ya emkanat nadashte bashe ba hich ja avaz nemikonam
movafagh bashi dostaye golam
bye

کسی به دانشگاهی یا چیزی توهین نکرده! فقط اظهار نظر یکی از دوستام بود، تو تیپ 1 بودن، امکانات و سطح آموزش بالای دانشگاه تهران نسبت به دانشگاه های دیگه شکی نیست، اما انتقاد دوستم نسبت به بهای کم دادن به رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی بود، شاید حق با شما باشه و کم کاری از دوستم باشه، شاید چون دوستم از رشته بهداشت عمومی به این رشته رفته و تو دوره کارشناسی واحد آزمایشگاهی نداشته، الان نسبت به دانشجوهای دیگه که از رشته هایی که قبلا آزمایشگاه کار کردن و وارد این رشته شدن احساس ضعف می کنه! اما دائما یه جمله رو تکرار میکنه که با اینکه 3ترم گذشته هیچ چی یاد نگرفته، هدف من هم از مطرح کردن این موضوع تو این تاپیک این بود که به این نتیجه برسم که مشکل از انتظارات دوستمه یا سطح آموزشی دانشگاه تو این رشته؟؟؟

ممنون بابت توضیحاتتون

Samaneh1366

New member
سلام سمانه جان
من از 10 مهر تا الان به خاطر یه مشکل جسمی نتونستم بخونم. فکر کنم بتونم از 10 آذر شروع کنم. البته هنوز شور خوندن رو دارم . برام دعا کنید

سلام سارای عزیزم خدا بد نده گلم انشاالله حالت هرچه زودتر خوب بشی اصلا نگران زمانت نباشی دیر نیست سلامتیت واجب تره .. برات دعا میکنم هرچه زودتر خوب بشی دوست خوبم

Samaneh1366

New member
سلام،من علوم پزشکی اصفهان میخونم!
والله بخشنامه پذیرش دانشجوی شبانه رو تو اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه زدن ولی اینکه رشته ما رو هم بگیرن یا نه نمیدونم از مدیرگروهمون پرسیدیم گفت ما که موافقت نکردیم ولی تصمیم نهایی رو خود وزارت خونه میگیره و زیاد دست دانشگاه ها باز نیست. از یه طرفم وزیر بهداشت دو روز پیش تو صحبتاش گفت که پذیرش دانشجوی شبانه به عهده دانشگاهاس معلوم نیست چی میگن فقط باید منتظر بمونین ببینین چی میشه.
دانشجوای دانشگاه که به شدت معترضن و حتی طومار هم نوشتیم ولی اینطور که معلومه تصمیم اصلی با وزارت خونه هست دیگه باید منتظر موند تا30آبان.
خیلی ممنونم آقا امیر موفق باشید

salam
bale shayad asatid kam kari konan vali bayad khodet zerang bashi v gelimeto az ab bekeshi biron
vali baz man uni teho dos daram bekhoda
bedone ostadam ghabolesh daram
v eftekhar mikonam ke in movgheiyat nasibam shode ke alan onja basham v onja bekhonam.

amiir

New member
سلام مریم جان!
همون جوری که خودت برا ایمنی غذایی تهران نوشتی تو اینکه دانشگاه تهران دانشگاه خوب و قوی هست شکی نیست ولی خب دلیل نمیشه که تو همه رشته ها قوی باشه در ضمن Imeni ghazaei tehran عزیز نکنه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تیپ 3 و ما خبر نداریم؟:smiliess (3):البته من نمیدونم دانشگاه تهران چطوریه ولی خب دانشگاه اصفهان خیلی خوبه اول اینکه شما جز دانشکده تغذیه و علوم غذایی محسوب میشی دوم اینکه گروه داره و مدیرگروه خیلی خیلی فعال و سوم اینکه یکی از اساتید برد این رشته هیئت علمی دانشگاه هست(استاد پروازی یزد) در کل من راضی ام و در ضمن اینکه انتخاب اول من دانشگاه اصفهان بود چون که تهران و اصفهان هر دو تیپ یک هستن و فک کنم اصفهان گروه مواد غذایی قوی داره.
برا آشنایی با این رشته هم میتونی سایت دانشکده تغذیه و علوم غذایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رو ببینی.
موفق باشی.

آخرین ویرایش:

Samaneh1366

New member
سلام دوستان گل کنکوری
سلام به دوستانی که قراره 1 رقابت توپ و با انرژی و ویژه داشته باشن واسه نشستن سر صندلی دانشگاه تهران
تاپیک خیلی سرده ها دقت داشته باشید نیازمند حضور گرمتان هستیم
قرار ما هرشب سر ساعت 12برای دادن گزارش
موفق باشید

mehdi.63

New member
سلام به دوستان بخصوص سمانه خانوم
قرار بود 2 شنبه بیام تهران واسه خرید اوون کتابا که گفتید
ولی یه اتفاقی بدی واسم افتاد
نشد بیام
یه سوال داشتم
توو سایت آدینه بوک اوون کتابا رو پیدا کردم
کسی تا حالا ازون سایت خرید کرده؟
چقدر طول میکشه بفرستن ... و هزینه پست کتابا زیاد نیست؟
ممنون میشم بازم راهنماییم کنید

Samaneh1366

New member
سلام خسته نباشید دوستان
خدا بد نده .. من از این سایت کتاب زیاد خریدم باتوجه به شهر زمان معلوم میشه دقت کنید که آدرسو دقیق ثبت کنید و با پست پیشتاز سفارش بدید .و میزان هزینه رو محاسبه کنید هرکدوم به صرفه تر بود همونو انجام بدید
موفق باشید

ساحل

New member
سلام دوستان
به نظرتون اگه از بهمن شروع به درس خوندن کنم امیدی به قبولی هست؟

amiir

New member
سلام دوستان
به نظرتون اگه از بهمن شروع به درس خوندن کنم امیدی به قبولی هست؟
از بهمن شروع کنی؟ صد در صد امیدی هست،اصلا فک نکن که ارشد قبول شدن یه چیز دست نیافتنی،فقط یه کم تلاش میخواد و توکل! انشاالله خبر قبولیتو تو سایت بذاری.موفق باشی.

tooran.b

New member
سلام سمانه جان انشاله که پر انرژی و سرحال با انگیزه درس میخونی؟ من یه مرور کلی رو درس ها داشتم اما کتاب گوشت رو موفق نشدم پیدا کنم . البته امیر اقا هم دانشگاه اصفهان جستجو کردن که از همین جا هم ازشون تشکر میکنم اما متاسفانه اونجا هم نداشت . به نظرتون کجا میشه این کتاب رو پیدا کرد. راستی سمانه جان شما انتخاب شبانه انجام دادین انشاله که اقبول میشین

ساحل

New member
سلام
مرسی به خاطر قوت قلب دادنتون
ایشالا که بتونم از پس ارشد بربیام
توران جان کتاب گوشت یعنی چه کتابی؟

amiir

New member
سلام سمانه جان انشاله که پر انرژی و سرحال با انگیزه درس میخونی؟ من یه مرور کلی رو درس ها داشتم اما کتاب گوشت رو موفق نشدم پیدا کنم . البته امیر اقا هم دانشگاه اصفهان جستجو کردن که از همین جا هم ازشون تشکر میکنم اما متاسفانه اونجا هم نداشت . به نظرتون کجا میشه این کتاب رو پیدا کرد. راستی سمانه جان شما انتخاب شبانه انجام دادین انشاله که اقبول میشین

خواهش میکنم توران خانم،دیگه ببخشید که نتونستم کمکتون کنم.

tooran.b

New member
سلام
مرسی به خاطر قوت قلب دادنتون
ایشالا که بتونم از پس ارشد بربیام
توران جان کتاب گوشت یعنی چه کتابی؟
سلام اشتباه از من بود منظورو کتاب سوسیس و کالباس بود ، البته چند تا سایت و فروشگاه کتاب الکترونیکی هم سر زدم اما یا نداشتن یا تموم شده بود

بالا