مطالعه گروهی ارشد آمار زیستی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shayeste

New member
بقیه تا فردا شب وقت دارن بیان گزارش بدن و گر نه ............. :p7977cujr38iyymsu8:

shayeste

New member
حالا که اینجور شد و کسی نیست که اینجا حواسش به درس خوندن من باشه منم کماکان به عشم میرسم و به مطالعه ی کتابهای غیر درسی ادامه میدم. :a2d3:

mm2000

New member
بابا تکلیف ما رو مشخص کنین بالاخره ناپارامتری چی بخونیم؟ من که به زور حاضر شدم ناپارامتری پیام نور رو بخونم تازه اگه گیر بیارم :14:

سلام دوستان عزیز آماری من خودم امسال کنکور دادم و برای ناپارامتری کتاب بهبودیان هر دو (پیام نور و اون یکی) رو خوندم یعنی متن اصلی رو از منبع معرفی شده می خوندم حل تمرینات رو از کتاب پیام نور ولی برای آشنایی با آزمونهای آماری از اینترنت کمک گرفتم از سایت زیر میتونید با بعضی از آزمونهای آماری آشنا بشید فقط یه نکته که فرمولای آزمونهای تو کتاب رو خیلی با دقت حفظ کنید امسال چند آزمون برای حل داده بودند
آمارگیران

shayeste

New member
جناب بیو شما بگو با این بچه ها چکار کنم این راحله خانم که خودش تاپیکو باز کرده، نیست! زهرا و بقیه هم که موش خوردشون اصن یه وضعی داریم اینجا :13:

rahele.t

New member
سلام بچه ها
شرمنده. من فعلا خطمون قطعه مشکلشم معلوم نیست چیه. واسه همین سه چار روزی یه بار میام سایت:riz513: درست بشه بیشتر میام.
لطفا اونایی که میخوان گزارش بدن شب در میون بیان گزارششونو بنویسن.
با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان.

biostat

New member
سلام
چرا هيچكي اينجا نيست؟اين وضعيت 2 حالت داره!يا چسيدين به كتاباتونو نميايد سايت يا اينكه . . .
اميدوارم احتمال حالتي كه گفتم بيشتر باشه!!!!!!!!!!!
من كه تصميم گرفتم هر شب بيامو بگم كه در طول روز چند ساعت درس خوندم .حداقل واسه خودم خوبه كه!!!!!!!!!!!!!!!
امروزم با 3ساعت درس خوندن گذشت.

biostat

New member
باز كه اينجا هيچكي نيست!!!!!!!!!!من بايد واسه خودم گزارش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راحله خانم؟شايسته خانم؟كجاييد شماها؟پس اين گزارش هاتون چي شد طرفداراي آمار زيستي؟
بابا اينجوري ما رو هم بي رغبت ميكنيد كه!
باشه عيبي نداره.من ميگم كه امروزم مثل ديروز 3ساعت درس خوندم!!!!!!!!!!!:65d6a5d6s:

biosta

Well-known member
من هستم با تو به پیش برو

آفرین دوست عزیزم :riz304:
تو کار خوب خودت را انجام ده شاید دیگران برای قبولی انگیزه ای نداشته باشند یا نخواهند بهای قبولی را بپردازند همین طور ادامه بده باشد که قبولی .
استمرار خیلی مهم هست و نیز ساعت مطالعه ات برای اکنون که تازه شروع کردی زیر 21 ساعت در هفته نرود . ساعات مطالعه را یادداشت کن .
اگر از الان شروع کردی مطمئن باش وقت تا زمان کنکور زیاد داری که می توانی با این وقت اضافه ماههای بعد نقاط ضعفت را به قوت تبدیل کنی
همین طور پیش برو اگر تو قبول نشی پس کی قبول می شود.
حواست را جمع کن یعنی حال که از هم اکنون شروع کردی حتما وقتی برای یاد گیری روش های مطالعه - برنامه ریزی - مطالعه ی مصاحبه های انجام شده با رتبه های برتر و این گونه موارد بگذار .
در کل برای خودت انگیزه جمع کن الان همه تر از مطالعه این هست که بدانی چرا صدها ساعت وقتت را می خوای برای کنکور و قبولی بگذاری تا که با این دانستن تا آخر راه را بتوانی بروی .
هر چقدر انگیزه ات افزایش یابد باعث می شود پشتکارو تلاش - اشتیاق و علاقه - و نیز لذت مطالعه ات افزایش یابد.
تو اول از همه خدا را داری و بعد من را داری اگر هیچ کس نیاد تو این تاپیک من میام .رو من حساب کن دوست عزیزم.

shayeste

New member
این بیو هم هر وقت میاد سایت 4 تا فحش به ما میده میره :dadad4: من در حال جمع و جور کردن کتابهام هستم گاهی هم میخونم اما هنوز ارزش گفتن نداره. تا پایان شهریور سعی میکنم روزی دو سه ساعت بخونم. بخاطر جناب biostat( با تاکید روی t) از امروز عصر میخونم.:smilies:

rahele.t

New member
سلام بچه ها
ببخشید. من که گفتم مشکلم چیه که نمیام.
منم تو این دو روز 6 ساعت آمار خوندم و تقریبا 3 ساعت ریاضی. حدود 25 تا کلمه زبانم حفظ کردم البته اگه یادم بمونه.
نتم درست شه منم هر شب گزارش میدم.

biostat

New member
واااااااااوووووووووووو
مرسي.امشبم نااميدانه اومده بودم كه گزارشم را بنويسم اما .............
از جناب biosta هم خيلي خيلي ممنونم
راحله خانم شايسته خانم من شما را از رقباي اصلي ميدونم واسه همينه كه بيشتر سراغ شما را ميگيرم
خوب بايد بگم امروز تونستم ساعت مطالعه ام را به 4ساعت برسونم
به اميد موفقيت

biostat

New member
سلااااااااااااااااام
مرسي شايسته خانم خيلي خوبه
من امروز را هم روي 4ساعت درجا زدم
چيزي كه فعلا رو اعصابمه مهموني آخر هفته است كه 5شنبه و جمعه را ازم ميگيره
تو اين دو روز نهايتش بتونم زبانم را بخونم!!!!!!:sadsmiley:
يكي نيست به اينا بگه بابا بي خيال من بشيد ديگه:13:

biostat

New member
مهموني خوبه.درست اما نه وقتي كه چند تا بچه قد و نيم قد بريزن دورت !!!!!!!!!!!!!!
واي كه من چقدر از بچه ها بدم مياد!!!!!!!!!!!!!
شايسته خانم اين توفيق اجباريست.ميدوني!!!!!!!!!!!
مهم نيست،23 سال كنار اومديم اين چند وقتم روش.نه؟؟؟؟؟؟؟؟/
امروز فقط نيم ساعت بيشتر شد(4/5 ساعت)كل هفته نزديك به 19 ساعت شد.نظرتون چيه؟

shayeste

New member
مهموني خوبه.درست اما نه وقتي كه چند تا بچه قد و نيم قد بريزن دورت !!!!!!!!!!!!!!
خوبه!:rose:
رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود، رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود!
کم کم زیادترش میکنی
منم آخر هفته دیگه قراره با یه سری از دوستام برم طبیعت یه شب بمونیم! پس باید این هفته روزی 3 ساعت رو بخونم. :smilies-azardl (181

biosta

Well-known member

دوست عزیز بگو که الان وقتت را برای مطالعه چه کتاب هایی گذاشتی ؟

shayeste

New member
من میخوام همه درسها به غیر از ناپارامتری و طرح رو همزمان بخونم چون میخوام آزمون وزارت علوم هم بدم! نظرت چیه بیو؟ :33:

biosta

Well-known member
آیا می دانستید :

اگر در کنکور آمار زیستی در چهار درسی که در کنکور سوال پرسیده می شود درصد 45 کسب کنید
و تمامی شهر ها را انتخاب نمایید صد در صد که نه همون 99 درصد قبول هستید .

45 درصد درصد کمی نیست بخصوص که اگر قرار باشد زبان انگلیسی را صفر یا کمتر از 45 در صد بزنید بایستی درس های دیگر را بیشتر بزنید .

.

habib.eslami88

New member
salam dostan
kheili khoshhalam ke eshtiyaghetono nesbat be amar mibinam to in site
bacheha kolase nevisi ro hich vaght faramoosh nakonin ,onghadr kholase konin ke rozi ke khastit berid sare jalase faghat 1 barg a4 kholase nevisi dashte bashid
man tamame ketabhaee ke khondam be joz zabano kholase kardam to chand daftar badesh onharo kholase kardam to ye daftar badesham kholasehamo mikhondam test mizadam ,kholasenevisi kheili chize khobiye
ketabe kholase mabahese arshade amare pardazesho va kholase mabahese arshade amare arkane danesho hatman bekhonin badesham konkorhaye hameye salhaye ghablo bekhonin ,motmaen bashin har 2 konkore pishe rotono mitonid rotbeye tak beshin
baraye hamaton arezoye rotbehaye khob daram

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سلام.حالت خوبه؟
منم میخوام سال بعد شرکت کنم و نیاز به راهنمایی دارم
تا حالا احتمال 1 و 2 و آمار ریاضی 1 رو خوندم دوباره دارم مرور میکنم و تستاشو میزنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا