مطالعه گروهی ارشد آمار زیستی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zahra68

New member
سلام راحله جون ،درس کجابود همش خوابم . فقط میتونم 504 بخونم.:smiliess (9):

biostat

New member
سلام
چشم سعي ميكنم بيشتر بيام اما فعلا كه درس نمي خونم !!!!!!!

zahra68

New member
سلام سلمان خان.:smiliess (10): حتما امیدی هست. من امسال شرکت کردم البته فقط 3 ماه آخرو درس خوندم ولی مرور کافی نداشتم.سولای امارزیستی به اندازه کافی ساده هستند که یه دانشجوی سطح متوسط مثه من وشما بتونیم قبول شیم. منابع معرفی شده هم کتابا ی سختی نیستند. فقط باید خیلی خوب درس خوند و فهمید.

salmankhan

New member
مرسی ازجوابتون
پس شماسال دیگه باآمادگی بیشترشرکت میکنیدوانشاا...حتماقبولید.
دوسوال ازتون داشتم:
ا-شماامسال آزمونای سناشرکت میکنیدیاپارسال شرکت کرده بودید؟
2-آزمون با پشتیبان دیگه به چه دردمیخوره؟

zahra68

New member
ممنونم. نه وقت نشد شرکت کنم. امسال هم فک کنم فقط آزمونای جامع رو شرکت کنم.

salmankhan

New member
شمافارغ التحصیل رشته آمارهستین؟چه دانشگاهی درس خوندین؟الآن واسه ارشدشروع کردین یانه؟

nerci

New member
سلام.
به نظرتون واسه ریاضی چی بخونیم؟
کتاب تست چطور؟؟؟

shayeste

New member
manam vase riyazi mondam akhe solay riyazi amar zisti khili sadast khondan khasi nemikhad :bunnyearsmiley:

zahra68

New member
سلام- بچه ها واسه ریاضی آغاسی رو معرفی کردن منم هنوز این کتابو نگرفتم- شایسته جون راست میگه سوالای ریاضی آمارزیستی آسونه-

salmankhan

New member
من مطالعه دقیقی نداشتم ولی باتوجه به سوالای سالهای قبل فکرکنم واسه ریاضی جزوه خودمون کفایت کنه
به نظرم درحدریاضی پیش بایه اطلاعات به خصوص دیگه بلدباشی کافیه

rahele.t

New member
سلام به همه دوستان قدیم و جدید
سلمان خان خیلی خوش اومدی. باید ببخشین من اینروزا گرفتارم و زیاد به سایت نمیتونم سر بزنم. فقط قبل سحر که بیدارم میام ببینم چه خبره.
خیلی خوشحالم که بالاخره این تاپیک هم داره رونق میگیره و تعداد بچه ها زیاد میشه.
برای ریاضی منم موندم چی بخونم. میگن آغاسی خوبه که منم هنوز پیداش نکردم. بچه ها منبع خوب دارین بذارین تو تاپیک که در موردشون بحث کنیم.

rahele.t

New member
سلام راحله خانم
میگم اگه زیاد درس میخونین یه کم هم به جای من بخونین. من که تصمیم گرفتم از الان شروع کنم واقعا خیلی سخته تازه روزه ام که باشی دیگه همش میخای بخوابی.

نه بابا. درس کجا بود. روزی پنج شش صفحه رو که نمیگن درس خوندن. منم واقعا بیحوصلم. تا کتاب درسی رو نگاه میکنم خوابم میگیره. ولی واسه کارای دیگه خوب سرحالم.
ولی دارم سعیمو میکنم. تو هم سعی کن.
بچه ها الان ماه رمضونه حق میدم کسل باشین. ولی بعدش وای بحال کسی که نیاد مرتب گزارش بده. یعنی وای بحال کسی که درس نخونه.
من تنظیمات ویرایشگر ندارم که شکلک بذارم ببینین چقدر جدیم. گفتم که گفته باشم...

biostat

New member
سلام به همه عزيزان،دوستاي جديد و قديم .به سلمان خان عزيز هم خوش آمد ميگم
از همه معذرت ميخوام ولي منم اين روزا خيلي سرم شلوغه و نمي تونم بيام تايپيك
وضعيت درس خوندنم هم داغونه اما قول ميدم بعد ماه رمضان فعال تر باشم
واسه رياضي هم اينقدر نگران نباشيد سوالاي رياضي رو با كمي دقت راحت ميشه جواب داد

zahra68

New member
سلام شایسته جون:ad54ad: اینجا امنیتش بیشتره- من همچنان فقط 504 میخونم- چون قبلا یه دور خوندم روزی یه درس مرور میکنم.تو هم حتما تافل ؟

shayeste

New member
سلام شایسته جون:ad54ad: اینجا امنیتش بیشتره- من همچنان فقط 504 میخونم- چون قبلا یه دور خوندم روزی یه درس مرور میکنم.تو هم حتما تافل ؟
آره منم تافل میخونم البته دو درس بیشتر نخوندم.504 رو نمیدونم بعد تافل بخونم یا نه؟یا اینکه بعدش برم زبانهای کنکور سالهای گذشته رو بخونم واسه اختصاصی زدن :a2d3:

zahra68

New member
من به پیشنههاد دوستان دارم 504 میخونم لغات عمومیم قوی تر شه.بعد احتمالا میرم دنبال منابع لغات پزشکی.

biostat

New member
سلام دوستاي عزيزم
واسه زبان 504 خوبه من هم واسه كنكور امسال 504 مي خوندم حداقل ميشه سوالاي vocab رو جواب داد البته اگه مثل من وقت كم نياريد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اما حتما برنامه ريزي كنيد كه متن هاي سالهاي قبل را بخونيد چون متن ها تكراري هم بوده!

rahele.t

New member
سلام دوستان
من تصمیم گرفتم ازین ببعد فقط واسه گزارش بیام سایت (منظورم این تاپیکه). دیگه دارم خیلی وقتمو تلف میکنم.
پس هر کی میخواد سال بعد با یه رتبه عالی قبول شه بسم ا... .
قبلا گفتم از بعد ماه رمضون هرشب باید گزارش ساعتی بدین یعنی هر درسی رو چند ساعت خوندین. لطفا انرژی منفی ندین. با گزارشاتون به هم کمک میکنین که هرکس وضعیت خودشو درک کنه و ببینه نسبت به بقیه در چه سطحیه.
لطفا گزارشاتون واقعی باشه. از این تاپیک میتونین واسه رفع اشکال هم استفاده کنین.
امیدوارم همگی بتونیم به هم کمک کنیم و سال بعد دیگه هیچکدوممون واسه مطالعه اینجا نیایم(ایشالا دوسال بعدش واسه مطالعه دکترا بیایم).

(ایول عجب وصیت نامه ای شد ها)

اونایی که واقعا موافقن و تصمیمشون جدیه و مطمئنن که گزارشاشونو واقعی میدن واسه این پست لایک بزنن.

nerci

New member
man ke be javab soalam naresidam mozo ham ke baste shod :New (6):
[SIZE=4

[SIZE=4]
[/SIZE]
سلام.بچه ها لطفا بگید چه کتاب تستی خوبه؟
زبان فقط ریدینگ و لغت هست یا گرامر هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه زبان فقط لزگی بخونیم؟؟؟؟
مرسی

zahra68

New member
bacheha ketabhay modaresan sharif khoban?kasi estefade karde :21:
سلام-یکی از بچه های ترم بالایمون مدرسان شریف استفاده کرده بود ولی نمی دونم از کتاباش بود یا از ازموناش رتبش 2 شده بود.تو سایت مدرسان شریف بری مصاحبش هست. منم تصمیم دارم ایشالله ازمهر تو آزموناش شرکت کنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا