مطالعه گروهی ارشد آمار زیستی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aram87

New member
سلام به همگی
این هفته حدود 35 ساعت درس خوندم.
طرح و ناپارامتری خوندم. احتمال و کاربرد هم کتاب پردازش قسمت تابع های دو متغیره رو کارکردم .زبان هم که یک مهارت از کتاب لزگی و چند درس از 504 رو کار کردم.
بخش هایی از سوالات کنکورهای سال های گذشته از کتاب پردازش و بخش هایی از کنکور91 و 89 هم کار کردم. هنوز به تسلط نرسیدم.
بچه ها تو سایت های مختلف خیلی گشتم اما سوالات 88 رو پیدا نکردم.
اگه کسی اینجا هست که هم رقیبه هم رفیقه و سوالات رو داره یا ادرس سایت به من بده یا سوالات رو برام ایمیل کنه....:riz304:
متشکرم

azno

New member
سلام به همگی
طرح و ناپارامتری خوندم. احتمال و کاربرد هم کتاب پردازش قسمت تابع های دو متغیره رو کارکردم .زبان هم که یک مهارت از کتاب لزگی و چند درس از 504 رو کار کردم.
بخش هایی از سوالات کنکورهای سال های گذشته از کتاب پردازش و بخش هایی از کنکور91 و 89 هم کار کردم. هنوز به تسلط نرسیدم.
اگه کسی اینجا هست که هم رقیبه هم رفیقه و سوالات رو داره یا ادرس سایت به من بده یا سوالات رو برام ایمیل کنه....:riz304:
متشکرم

سلام
من هم نتوتستم سوالات کنکور 88-89 را دانلود کنم . ولی پاسخ نامه را دارم.
اگه پاسخ نامه را ندارید آدرس میل را بدین براتون ایمیل کنم تا بعدا سوالات را هم پیدا کنیم.

rahele.t

New member
سلام دوست عزیز بله با لیسانس ریاضی هم میشه آمار زیستی شرکت کرد. ظرفیت امسال هم 125 نفر بوده که به گفته دوستان سال بعد بیشترم میشه.

demyan

New member
سلام بچه ها,خدا قوت.:ad54ad:
با ليسانس رياضي ميشه ارشد امار زيستي شركت كرد؟
و اينكه ظرفيت پذيرش رشتتون چند نفره؟
ممنون ميشم جوابمو بدين.

سلام الهام جان بله میشه شرکت کرد. خوب بخونی هم حتما قبول میشی اما باید بدونی که تنها قبولی مهم نیست ادامش خیلی مهمتر و تعیین کننده تره. در کل تغییر رشته دادن از هر رشته ای به رشته دیگه خیلی مشکل و ریاضی به آمارزیستی هم همینطور. شاید فکر کنی چون ریاضی خوندی تو آمار زیستی هم راحت بتونی موفق بشی اما باید بدونی که این دو رشته واقعا حرفهای متفاوتی برای گفتن دارن به این سادگی ها هم نیست. بعد از قبولی تازه آغاز سختی ها و مشکلاتت. بچه های آمار درسهایی رو که در کارشناسی خوندن رو تو ارشد قوی وقوی تر می کنن و تو خیلی خیلی باید تلاش کنی تا اول مفاهیم کارشناسی آمار رو درک کنی و بعد به تقویت دانسته هات بپردازی و تو این راه در نظر بگیر که وقتی خودت رو در مقام مقایسه با دیگران قرار میدی خیلی احساس خوبی نخواهی داشت.من نمی خوام شما رو ناامید کنم چون یکی از دوستانم کارشناسیش ریاضی بود و من مشکلاتش رو دیدم دارم این حرفها رو می زنم و فقط می خوام بدونی که با آگاهی باید بری جلو و باید تمام مسائل رودرنظر بگیری به خصوص ادامه راه رو وگرنه قبولی در برابر ادامه مسیر چیزی نیست. اما این رو هم ایمان دارم که اگر عشق و پشتکار برای هرچیزی داشته باشی قطعا موفق می شی. بیشتر تحقیق کن ... شاد و موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yekta_63

New member
سلام به همگی
متشکرم

سلام آرام جان. من سوالات کنکورای90و88 رو که گفتی دارم.یعنی همه سالارو دارم.اگه میلتو بدی برات اسکن میکنم و میفرستم فقط شاید تا آخر هفته طول بکشه چون این روزا اداره مون بازرس داره و خیلی سرم شلوغه.پاسخنامه رو هم میخوای؟ من جواب تشریحی کنکورای 87به بع رو میخوام نمیدونین پردازش کتابش رو چاپ نکرده؟

azno

New member
سلام دوستان
من این هفته 28 ساعت درس خوندم.
دو فصل پردازش- تست روشهای اماری. یک فصل نمونه گیری 2- مهارت اول لزگی

sanaz

New member
سلام بچه ها
من هفته پیش 33 ساعت خوندم رگرسیون(فصل 1 و 2)نمونه گیری (خوشه ای+تستای کتاب مجموعه آمار)ریاضی(مشتقات)روشها(آنالیز واریانس یکطرفه)از پارسیانم (فصل 6و 7)

simone

New member
سلام.من پارسال آمار ریاضی تربیت مدرس قبول شدم اما نرفتم،میخوام آمار زیستی شرکت کنم. واسه طرح آزمایشها و زبان و ناپارامتری نمیدونم چه کتابهای تستی هست؟؟؟؟؟؟:smiliess (12): کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟ واقعا وقتم کمه ! میخوام موفق شم :((

azno

New member
سلام.من پارسال آمار ریاضی تربیت مدرس قبول شدم اما نرفتم،میخوام آمار زیستی شرکت کنم. واسه طرح آزمایشها و زبان و ناپارامتری نمیدونم چه کتابهای تستی هست؟؟؟؟؟؟:smiliess (12): کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟ واقعا وقتم کمه ! میخوام موفق شم :((

سلام دوست عزیز
برای زبان دوستان باتجربه کتاب امیر لزگی و تستهای کنکور را پیشنهاد کردند.
برای طرح آزمایش کتاب مونت گمری و تست کنکور
نا پارامتری کتاب بهبودیان و تست کنکور
البته یه قسمتهایی خاص از کتابهای دیگر هم معرفی شد که چاره ای جز خواندن 40 صفحه این تایپیک را ندارید.
حتما این صفحات را بخونید مفید است.
موفق باشید

nelistar

New member
سلام دوستان
من بعد از تابستان به اين ور به اين سايت نيومدم حالا خواستيم يك سري به اينجا بزنيم ماشالله همه دوستان درسخون هستند راستشو بخواهين من از الان مي خوام شروع كنم به من هم كمك كنين تا شروع كنم اما درس naparametry -tarhoazmayesh-regresion ضعيف هستم و نمدىونم بايى كجاهارا بخونم من را دعا كنين

aram87

New member
سلام به همگی
گزارش هفته اخر دی ماه :
تقریبا 34 ساعت درس خوندم. به سلامتی طرح 1 ناپارامتری مهارت های کتاب لزگی و فصل 8 امارو احتمال پردازش تموم شد نمونه گیری 1 هم دوره شد
تقریبا 90 درصد برنامه دی ماهم اجرا شد..

biostat

New member
سلام به همه
مطالعه دي ماه من :
رگرسيون : مرور فصل 1و2 با تست
ناپارامتري: مرور 5 فصل اول بهبوديان انتشارات پيام نور
نمونه : مرور و تست 3 فصل اول
لزگي: مهارت 2و3
احتمال را هم تست ميزنم
طرح را هم 2 فصل اول را مرور كردم

aram87

New member
دوستان سلام
این هفته بیشتر تست سوال های سال های قبل رو کار کردم..البته چند فصل رگرسیون پیام نور ...زبان لزگی و کتاب های متفرقه دیگه(واسه زبان) و ریاضی خوندم
راستی چرا کسی نظرش در مورد رگرسیون پیام نور و تفاوتش با کتاب بازرگان نگفته؟
دوستان اطلاعاتی در این مورد ندارید؟:dadad4:

آخرین ویرایش:

mortezahaji

New member
سلام دوستان
من از اول اسفند شروع می کنم
به نظرتون با چی شروع کنم به خوندن؟
چند ساعت بخونم؟
چجوری بخونم ؟

babak.stat1

New member
biosta jan age narahato asabani va be tapikhaie gozashte rahnamaiim nemikoni mikhastam beporsam ke aia mishe ba sefid gozashtane darse zaban rotbeie tak raghami avord?
va inke be nazare u ke kohne kari shakhsi ke arshade amar riazi ounam az mashahd gerfete va ba Dr sadeghi estenbat pas karde o ba Dr bozorgnai ehtemal pas karde mitone arshade amare zisty movafagh beshe
albate movafaghiat o rotbe tak raghamie?
khoshhal misham javab bedi biosta ja.
dar zemn babat rotbeha va darsad haii ke gozashti vaghean motshakeram o lotf kardi.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

biosta

Well-known member
تکرار می کنم قبلا" هم کامل تر این حرف ها رو گفتم .

پاسخ هایی که می نویسم رو قبلا" هم گفتم و اگر می پرسید به علت این هست که نوشته های من رو در تاپیک های دیگر همین انجمن آمارزیستی نخوندید
- همکلاسی من ارشد آمار ریاضی از فردوسی داره والان با من داره برای ارشد دومش ترم یک آمار زیستی رو می گذرونه .
- از 10 نفری که رتبه ی یک تا 10 می شوند در رشته ی آمار زیستی یک یا دونفری هستند که زبان رو صفر می زنند
اما از اون 70 سوال اول دفترچه بایستی 53 تا رو بعد از کسر نمره ی منفی درست زده باشید تا که با زبان صفر درصد تک رقمی بشوی ( کسب نمره ی حدود 160)
بهرحال کامل قبلا" توضیح دادم و بیشتر از این توضیح نمی دهم
بهرحال بعدش چی تا کی تا کجا فرار از زبان .نخیر بدون زبان انگلیسی نمی توان در دوره ی ارشد آمار زیستی موفق شد این شعار نیست واقعیتی هست که بعد از قبولی ( به امید خدا ) خواهید فهمید
بدون زبان قوی لطفا" نیایید به دوره ی ارشد آمار زیستی اگر هم می آیید آماده باشید که حالتان این جا و اون جا گرفته خواهد شد .

mortezahaji

New member
سلام بچه ها امروز آخرین امتحان پایانترممو دادم میخوام آماده بشم برای کنکور آمار زیستی

منم همینطور بعد از 18 بهمن که فقط کاربردیشو خوندم. از اول اسفند شروع می کنم
با چی؟
چقدر؟
چطور؟
نمی دونم کسی نیست یاری کنه

biosta

Well-known member
خداوند هیچ تلاشی رو بی نتیجه نمی گذارد .

سلام بچه ها
فکر کنم 2 هفته ای باشه گزارش ندادم تو این مدت روش ها نمونه بدون تست تمام شد.احتمال پردازشم تمام شد+ریاضی مبحث انتگرال
ساعت مطالعم بالا نمیره :sad: هنوز طرح و ناپارامتری نخوندم زبانم خیلی کند پیش میرم تا مهارت 3 خوندم به نظرتون زبانو ادامه بدم با این وقته باقی مونده؟:33:
راستی به دوستانی که به جمع ما پیوستنم خوشامد میگم

سلام
مگر چند ساعت می خونی که دیگه گمان نمی کنی بتوانی بیشتر کنی ساعات مطالعه ات رو ؟
خودتان رو با خودتان مقایسه کنید نه قراره خودم رو برتر و نه پایین تر از دیگران پندارم . این منم دارم در حد خودم تلاش می کنم قرار هم نیست از همه بهتر باشم مهم این هست که دارم تلاش خودم رو می کنم امسال نشد سال بعد مهم اینه که تلاش خودم رو انجام می دهم اگر چنین به گویید اضطراب کمتری خواهید داشت این حرفی بود که با خودم همیشه می گفتم .
اگر زبان انگلیسی رو خیلی ضعیفی ( در حد دیپلم ! ) به طوری که واقعا "داره ازت وقت می گیره و چندان بازدهی نداره به نظر می رسه که نخواندنش در این بازه زمانی مناسب نباشه ( نظر من هست چه بسا مخالف باشید )
اما اگر قبلا" زبان رو کار کردی و با کمی تلاش دیگه میتونی به مثلا" 20 درصد برسی حتما" ادامه بده
بهرحال به دوستان که اوایل پاییز برای کنکور شروع به خواندن کردند و زبان ضعیفی و خیلی ضعیفی داشتند گفتم که حتما" برای زبان وقت بگذارند چون دارند با خواندن زبان به طور غیر مستقیم برای بعد از قبولی سرمایه گذاری می کنند
اما الان که دیگه کاملا" از نظر وقت در تنگنا هستید و خودتان می توانید با کمک توضیحات بالا راه درست رو انتخاب کنید .

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
salam

man ham az hamin alan mikham shoro konam ba enerjy bishtar mikhastam sale pish ba kami talash mitonestam gabol sham khodam kam kari kardam
ama emsal ba talashe bishtar mikham talafi konam
man ham hastam

دوستان دارند با سرعت به پیش می روند به خط پایان هم چیزی نمونده.
شروع کن تا بیشتر از این زمان نگذشته چرا که لااقل جز سیاهی لشگر کنکور نباشی ! و حتما" هنوز برای شروع دیر نیست و وقت هست که تا با موفقیت ( قبولی ) از خط پایان بگذری اما دیگه با چه رتبه ای ....

biosta

Well-known member
منم همینطور بعد از 18 بهمن که فقط کاربردیشو خوندم. از اول اسفند شروع می کنم
با چی؟
چقدر؟
چطور؟
نمی دونم کسی نیست یاری کنه

نوشته های من تو تاپیک های دیگه ی همین انجمن آمار زیستی هست
حدود 200 تا از پست هایم به خوبی جامع مفصل کامل به سوالاتت جواب میده !
دهها خط از مطلب هایم برای پاسخ به همین با چی؟ چقدر؟ چطور ؟ وجود دارد
دیگه نه دیگه توضیحات قبل رو دوباره تایپ نمی کنم دوستان رو نمی دونم .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا