مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahla

New member
سلام دوستان

با ارزوی موفقیت برای همه

چند تا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید خیلی خیلی خیلی استرس دارم :| :wacsmiley::

1- این قضیه صحت داره هر دو آزمون آزاد و بهداشت در یک روزه هست پس یعنی چکار کنیم حالا نمی تونیم دو تاش رو ثبت نام کنیم

2_من این ماه فارغ التحصیل شدم حالا برای ثیت نام نمی دونم باید چکار کنم چون شاید یک هفته دیگه نمر هام ثبت و معدلم مشخص شود بعدشم میخوام معدل فارغ التحصیلیم رو بزنم (اصلا نمی دونم چجوریه این قضیه)

3-زمان ثبت نام بهداشت چه وقت هست ؟ دفترچه ؟

ممنون

mikhak s

New member
سلام دوستان

با ارزوی موفقیت برای همه

چند تا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید خیلی خیلی خیلی استرس دارم :| :wacsmiley::

1- این قضیه صحت داره هر دو آزمون آزاد و بهداشت در یک روزه هست پس یعنی چکار کنیم حالا نمی تونیم دو تاش رو ثبت نام کنیم

2_من این ماه فارغ التحصیل شدم حالا برای ثیت نام نمی دونم باید چکار کنم چون شاید یک هفته دیگه نمر هام ثبت و معدلم مشخص شود بعدشم میخوام معدل فارغ التحصیلیم رو بزنم (اصلا نمی دونم چجوریه این قضیه)

3-زمان ثبت نام بهداشت چه وقت هست ؟ دفترچه ؟

ممنون

سلام نه عزيزم سراسري احتمالا هفته الو خرداد ماه هست ولي آزاد 9 تا 11 خردادماه. زمان ثبت نام اواخر بهمن ماهه. براي معدل شرايط داره تيو دفترچه نوشته شده ولي تا جايي كه يادمه معدل ترم قبليو ميتوني بزني .

roshan

New member
سلام به همه دوستان عزیزم ... همه خوب هستید؟؟؟ انشاالله سلامت باشید

من که متاسفانه در این مدت به کل به دلیل بیماری نتونستم درس بخونم ... الان باید دوباره از صفر شروع کنم ... امتحانم که افتاده توی خرداد ماه .... اما توکل به خدا انشاالله خودمو میرسونم

دوستان ماجرای این دروس سم شناسی و داروشناسی که با ضریب 1 توی موارد امتحانی رشته سم شناسی اومده چیه؟؟؟ ( توی دفترچه سال92 )

با توجه به اینکه امتحان دانشگاه آزاد و بهداشت همزمان شدن ما اگر امتحان آزاد رو شرکت نکنیم و توی انتخات رشته مربوط به وزارت بهداشت ، دانشگاه آزاد رو هم انتخاب کنیم امکان قبولیمون بیشتره یا اینکه امتحان آزاد رو هم بریم بدیم؟

mikhak s

New member
سلام به همه دوستان عزیزم ... همه خوب هستید؟؟؟ انشاالله سلامت باشید

من که متاسفانه در این مدت به کل به دلیل بیماری نتونستم درس بخونم ... الان باید دوباره از صفر شروع کنم ... امتحانم که افتاده توی خرداد ماه .... اما توکل به خدا انشاالله خودمو میرسونم

دوستان ماجرای این دروس سم شناسی و داروشناسی که با ضریب 1 توی موارد امتحانی رشته سم شناسی اومده چیه؟؟؟ ( توی دفترچه سال92 )

با توجه به اینکه امتحان دانشگاه آزاد و بهداشت همزمان شدن ما اگر امتحان آزاد رو شرکت نکنیم و توی انتخات رشته مربوط به وزارت بهداشت ، دانشگاه آزاد رو هم انتخاب کنیم امکان قبولیمون بیشتره یا اینکه امتحان آزاد رو هم بریم بدیم؟

سلام روشن جان خدا بد نده؟ رغع كسالت شده؟ بهتر شدي؟ من الان دفترچه رو ديدم. منم موندم قضيه اين دو تا درس چيه؟ منابعي هم براش معرفي نكردن. از همه بدتر انقدر بيسوادن كه نمي فهمن تاريخ آزمون با دانشگاه آزاد يكيه؟ دانشگاه آزاد همون دروس پارسالو معرفي كرده چطوره وزارت بهداشت تغيير كرده؟ مگه ميشه هرجور دوست دارن انجام بدن؟

لبخند

New member
سلام بچه ها، امروز دفتر چه رو دیدم آخه جریان درس های جدید سم شناسی و دارو شناسی چیه؟! این همه وقت گذاشتم سر درسا ،هنوزم باهاشون درگیرم،بعد اومدن 2تا درس دیگه هم اضافه کردن بدون هیچ منبعی . آخه یکی نیست بگه تو این فرصت کم ما چطور 2تا درس دیگه رو بخونیم!!! خیلی اعصابم بهم ریخته کسی میدونه باید از کجا جریانو بپرسیم؟؟اصلا اشتباه شده یا این جریان صحت داره؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

Maryam-87

New member
?„بخ?†د;135282 گفت:
س?„ا?… ب?†?‡ ?‡ا?Œ ا?…ر?ˆز دفتر ?†?‡ ر?ˆ د?Œد?… آخ?‡ جر?Œا?† درس ?‡ا?Œ جد?Œد س?… ش?†اس?Œ ?ˆ دار?ˆ ش?†اس?Œ ?†?Œ?‡?Ÿ! ا?Œ?† ?‡?…?‡ ?ˆ?‚ت گذاشت?… سر درسا ?Œ?‡?†?ˆز?… با?‡اش?ˆ?† درگ?Œر?…?Œبعد ا?ˆ?…د?† 2تا درس د?Œگ?‡ ?‡?… اضاف?‡ کرد?† بد?ˆ?† ?‡?Œ?† ?…?†بع?Œ . آخ?‡ ?Œک?Œ ?†?Œست بگ?‡ ت?ˆ ا?Œ?† فرصت ک?… ?…ا ?†ط?ˆر 2تا درس د?Œگ?‡ ر?ˆ بخ?ˆ?†?Œ?…!!! خ?Œ?„?Œ اعصاب?… ب?‡?… ر?Œخت?‡ کس?Œ ?…?Œد?ˆ?†?‡ با?Œد از کجا جر?Œا?†?ˆ بپرس?Œ?…?Ÿ?Ÿاص?„ا اشتبا?‡ شد?‡ ?Œا ا?Œ?† جر?Œا?† صحت دار?‡?Ÿ?Ÿ?Ÿ:p7977cujr38iyymsu8:

لبخند جان ممنون از راهنماییت که گفتی صفحه 26

بچه ها من به ایمیل "ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی" به آدرس
info@sanjeshp.ir
میل زدم و خواستم که هر چی زودتر منابع رو معرفی کنن
شما هم بزنین بلکه جوابمونو بدن

star1234

New member
سلام بچه ها
من دارم دیونه میشم
تازه دفترچه رو دیدم
این درسای جدید دیگه چیه که اضافه شده؟
امروز حسابی نا امید شدم
مخصوصا که دیدم از شماها تو درس خوندن خیلی عقبم
:13:

لبخند

New member
سلام بچه ها
من دارم دیونه میشم
تازه دفترچه رو دیدم
این درسای جدید دیگه چیه که اضافه شده؟
امروز حسابی نا امید شدم
مخصوصا که دیدم از شماها تو درس خوندن خیلی عقبم
:13:

دوست عزیز والا ماهم بی خبریم خدا به هممون صبر بده پارسال تو کنکور شرکت نکردم حالا امسال میخواستم شرکت کنم،بدشانسی آوردم،منابع اضافه شد همش دارم فک میکنم آخه چه کتابی بخونم اگه هر کتابی 1000 صفحه باشه چطور تمومش کنم ،آخه درس خوندنم خیلی کنده .مخصوصا سم و دارو که همش اسامی سخت داره!!!!

اییییییییییییییی خدااااااااااااااااااا :14:

لبخند

New member
لبخند جان ممنون از راهنماییت که گفتی صفحه 26

بچه ها من به ایمیل "ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی" به آدرس
info@sanjeshp.ir
میل زدم و خواستم که هر چی زودتر منابع رو معرفی کنن
شما هم بزنین بلکه جوابمونو بدن

خواهش میکنم:rose:
منم بهشون ایمیل زدم کاش جوابمونو بدن:65d6a5d6s:

لبخند

New member
بیوشیمی کامل خوندم ، زیست و شیمی رو نصفشو خوندم ، ولی زبان اصلا نخوندم.تازه همینا هم باید حتما دوره کنم وگرنه هیچیش یادم نمیمونه:33:
اولش که اون یک ماه آخرو که کلی سرش برنامه ریزی کردم ازمون گرفتن حالا هم 2تا درس اضافه کردن

star1234

New member
ممنون

من بیوشیمی رو نصفه خوندم
زیست و شیمی یک سوم
زبان هم یک چهارمشو خوندم

الان واقعا نمیدونم به چه انگیزه ای برم سر درس!:sad:

لبخند

New member
ممنون

من بیوشیمی رو نصفه خوندم
زیست و شیمی یک سوم
زبان هم یک چهارمشو خوندم

الان واقعا نمیدونم به چه انگیزه ای برم سر درس!:sad:

درکت میکنم، من که کلی گریه کردم:sadsmiley: الآنم هر چی تو نت میگردم که یه کتابی واسشون پیدا کنم هیچی دستگیرم نمیشه
آخه وقتی میگن سم شناسی خوب هم تو زمینه کشاورزی و هم صنعتی و هم غذایی و...هزار تا شاخه دیگه جزوش میشه آخه حالا ما باید مال کدوم بخشو بخونیم!!:5:

star1234

New member
منم هرچی گشنم نتیجه ای نگرفتم
اگه راه حلی پیدا کردین بگین
خدا خودش کمکمون کنه
:14::dadad4:

لبخند

New member
منم هرچی گشنم نتیجه ای نگرفتم
اگه راه حلی پیدا کردین بگین
خدا خودش کمکمون کنه
:14::dadad4:

حتما
مگر اینکه بریم دانشگاه شهرمون از اساتید رشته سم شناسی بپرسیم چون جزو واحدهای درسیشون هست
من نمیدونم اینا که برنامه ریزی میکنن اصلا به ماها هم فکر میکنن؟؟!!:smiliess (14):

roshan

New member
با یه مشت بیمار روانی طرفیم که دارن با روح و روان ما بازی میکنن .... ای خدااااا :p7977cujr38iyymsu8::smiliess (2):

خب یکی نیست بگه درس اضافه میکنین چرا منبع براش معرفی نمیکنید آدمای دل خجسته :smiliess (2):

هرچند من که بعید میدونم برسم بخونم چون همین الان به جز بیوشیمی که تمامش کردم نصف بیشتر درسای دیگه مونده :smiliess (12):

roshan

New member
سلام روشن جان خدا بد نده؟ رغع كسالت شده؟ بهتر شدي؟ من الان دفترچه رو ديدم. منم موندم قضيه اين دو تا درس چيه؟ منابعي هم براش معرفي نكردن. از همه بدتر انقدر بيسوادن كه نمي فهمن تاريخ آزمون با دانشگاه آزاد يكيه؟ دانشگاه آزاد همون دروس پارسالو معرفي كرده چطوره وزارت بهداشت تغيير كرده؟ مگه ميشه هرجور دوست دارن انجام بدن؟

سلام عزیز دلم .... ممنون بهترم
والاه منم موندم چطوره که منابعشون با هم فرق داره؟؟
تو رو خدا بگین واسه دانشگاه آزاد چه کنیم ؟ ثبت نام کنیم یا نه؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا