مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mikhak s

New member
بي خيال اين كتاب بشم؟ مشكل من فقط بيوشيمي هستش. بقيه دروس ميتونم تست بزنم.اگه ميشه خانم سايه يا دوستان ديگه يه منبع خوب براي بيوشيمي معرفي كنيد كه بشه خوب تست زد با اطلاعاتش.

سلام به نظرمن بيخيال كتاب پاسالار نشو. كتابش عاليه من دارم اين كتابو ميخونم درسته يه چكيده از فصلارو داره ولي تستاش و جواباي تشريحي كه داره خيلي خوبن . من خودم از چند كتاب براي بيوشيمي استفاده ميكنم (هارپر + بيوشيمي ملك نيا) ولي پاسالارو دركنارشون حتما ميخونم.

dana20

New member
سلام بچه های خوووووووووووووب!
خسته نباشید......
خداقوت.....
امری بود در خدمتیم!!!!!

abed530

New member
باشه مرسى خانم ميخك
شما پارسال سم شركت كردين؟ براى قبولى تو دانشگاه هاى دولتى درصدها بايد حدودا چند باشه؟

roshan

New member
سلام دوستان ... حالتون خوبه؟
با این که حالم کاملآ خوب نشده بود ولی گفتم اگر بخوام باز هم درس نخونم خیلی عقب میمونم اینه که به هر جون کندنی بود خوندم :thumbsupsmileyanim:

بیوشیمی : اسیدهای نوکلئیک ، همانند سازی رونویسی ترجمه ( وااااااااااااای خدا چقدرم سخت بود ) :wacsmiley:

واسه زیان کتاب 504 رو تمام کردم و تا مهارت 10 لزگی و تا صفحه 300 رضازاده رو خوندم

زیست : فصل تنفس

شیمی همچنان خوندنم نمیاد :smiliess (9):

saye

New member
سایه جان من کلاسایه دکتر احسانی رو حضوری میرم/باجزوش دارم پیش میرم/کتابش دارم /پایان هر فصلی تست داره که عالیه میتونید از انتشارات پوران پزوهش بگیرید قیمتشم 16 تومنه/مرسی از راهنماییت برای شیمی
ممنون از راهنمایی.. کتاب و جزوشون با هم فرق میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

mikhak s

New member
گزارش اين هفته: شيمي فصل 13 و نصف فصل 14. بيوشيمي فصل ليپيدها ، زيست سه فصل. زبان هيچي متاسفانه:14:

mikhak s

New member
سلام دوستان ... حالتون خوبه؟
با این که حالم کاملآ خوب نشده بود ولی گفتم اگر بخوام باز هم درس نخونم خیلی عقب میمونم اینه که به هر جون کندنی بود خوندم :thumbsupsmileyanim:

بیوشیمی : اسیدهای نوکلئیک ، همانند سازی رونویسی ترجمه ( وااااااااااااای خدا چقدرم سخت بود ) :

واسه زیان کتاب 504 رو تمام کردم و تا مهارت 10 لزگی و تا صفحه 300 رضازاده رو خوندم

زیست : فصل تنفس

شیمی همچنان خوندنم نمیاد :smiliess (9):

كار خوبي كردي. روشن جان سعي كن خوندنت بياد شده يه صفحه هم از شيمي بخوني خوبه باعث ميشه خوندنت بياد:smiliess (3)::ad54ad:

saye

New member
سلام سايه جان پس چرا گزارش كارتو اينجا نميزاريد؟ يا بچه هاي ديگه؟ بزاريد كه دوستان روحيه بگيرن:ad54ad:
سلام به همه دوستای گلم.... من یک هفته ای سفر بودم {جای همگی خالی}و از امروز {1دی} {یلداتون مبارک}شروع به خوندن کردم..خیلی پرانرژی برگشتم و می خوام کمر کنکور و بشکنم.... امروز پروتئین ها رو تا سر ساختمان سوم خوندم+ قراره واسه عصر هم فصل سه شیمی عمومی رو بخونم...

sanazmohandes

New member
سلام... با آرزوی موفقیت بیشتر برای شما دوست عزیز... اگر مشکلی نباشه..لطفا درصداتون..منابعی که مطالعه کردید و دانشگاهی که قبول شدید رو بگید..

ممنون. بیوشیمی 40 . زیست 35 . شیمی 35. زبان 10 . ازاد واحد علوم دارویی تهران قبول شدم. من بر بیوشیمی کتاب ضروریات بیوشیمی دکتر رضا محمدیو خوندم خیلی خوب بود بیشترم میتونستم بزنم ولی خب من بیوشیمی پاس نکرده بودم و اشنایی نداشتم برهمین 40 زدم شماها که بیوشیمی پاس کردین اگه اینو بخو.نین فک کنم بالای 60 بزنین. زیستم کتاب های دبیرستان کافیه. .لی کتاب تست ای کیو بی رو هم خنودم سوالای تکراری داشت ازش تو کنکور دیدم حدود 5تا تست این کتابو تو کنکور 91 دیدم گفتم کاش بیشتر میخوندم بالاتر میزدم. ولی شما هم زیاد بخونین چون تو کلاس ما کسایی هستن که بیوشیمی 50 یا زیست 70 هم داریم و درصداشون خوب بوده ولی ازاد میان تو سم همه درصداشون نزدیک به همه من فکر نمیکردم با این درصدا کسی ازاد بیاد و فکر میکردم که دولتی بیاره. تو کلاسمون بیشتر بچه ها کارشناس گیاه پزشکی هستن و شیمی علوم ازمایشگاهی. موفق باشید:bunnyearsmiley:

saye

New member
ممنون. بیوشیمی 40 . زیست 35 . شیمی 35. زبان 10 . ازاد واحد علوم دارویی تهران قبول شدم. من بر بیوشیمی کتاب ضروریات بیوشیمی دکتر رضا محمدیو خوندم خیلی خوب بود بیشترم میتونستم بزنم ولی خب من بیوشیمی پاس نکرده بودم و اشنایی نداشتم برهمین 40 زدم شماها که بیوشیمی پاس کردین اگه اینو بخو.نین فک کنم بالای 60 بزنین. زیستم کتاب های دبیرستان کافیه. .لی کتاب تست ای کیو بی رو هم خنودم سوالای تکراری داشت ازش تو کنکور دیدم حدود 5تا تست این کتابو تو کنکور 91 دیدم گفتم کاش بیشتر میخوندم بالاتر میزدم. ولی شما هم زیاد بخونین چون تو کلاس ما کسایی هستن که بیوشیمی 50 یا زیست 70 هم داریم و درصداشون خوب بوده ولی ازاد میان تو سم همه درصداشون نزدیک به همه من فکر نمیکردم با این درصدا کسی ازاد بیاد و فکر میکردم که دولتی بیاره. تو کلاسمون بیشتر بچه ها کارشناس گیاه پزشکی هستن و شیمی علوم ازمایشگاهی. موفق باشید:bunnyearsmiley:
سلام...ممنون از جواب کاملی که دادید... با آرزوی موفقیت بیشتر شما در کلیه مراحل زندگی

ROZZA

New member
سلام به همه سم شناسای محترم
منم تازه عضو شدم به سم و بیوشیمی علاقه دارم البته با توجه به منابع مطالعاتی دارم میگم
باید حتما امسال قبول شم آخرین مهلتمه فکر کنم با توجه به تعداد شرکت کننده ها قبولیم تو سم بیشتر از بیوشیمی باشه اما تو تاپیکا انقدر آینده سم نامعلومه که ...
البته باید بگم که برای من آینده کاری هم مهمه که بعد درس خوندن لااقل ثمری هم داشته باشه چون اینجا نمیشه گفت میخوام فقط برم دنبال علاقم
بچه ها من فکر کنم که سم شناسی تو مقطع دکتری اونقدرها هم بد نباشه ؟نظر شما چیه؟

ROZZA

New member
من تازه میخوام استارت بزنم و از همتون عقبترم
یکی از دوستانم منو ترغیب کرد که به این سایت بیام تا انگیزه بیشتری برای ادامه تحصیل پیدا کنم
به نظرم کسی که تصمیم میگیره بعد لیسانس ادامه بده باید سعی کنه تو رشته ای که میخواد بخونه تابترین بشه
راستی بچه ها کسی که بخواد درصدای بالای 50 بزنه که سم تهران قبول شه میتونه با همین درصدا بیوشیمی تهران هم قبول شه ؟
من کمی مشغله هام زیاده میخوام با چشم باز و واقع بینانه بین سم و بیوشیمی یکی رو انتخاب کنم ؟
کمکم میکنید؟

mikhak s

New member
من تازه میخوام استارت بزنم و از همتون عقبترم
یکی از دوستانم منو ترغیب کرد که به این سایت بیام تا انگیزه بیشتری برای ادامه تحصیل پیدا کنم
به نظرم کسی که تصمیم میگیره بعد لیسانس ادامه بده باید سعی کنه تو رشته ای که میخواد بخونه تابترین بشه
راستی بچه ها کسی که بخواد درصدای بالای 50 بزنه که سم تهران قبول شه میتونه با همین درصدا بیوشیمی تهران هم قبول شه ؟
من کمی مشغله هام زیاده میخوام با چشم باز و واقع بینانه بین سم و بیوشیمی یکی رو انتخاب کنم ؟
کمکم میکنید؟

رزا جان شما برو كارنامه هاي بيوشيمي رو كهتو سايت علوم پزشكي هست رو نگاه كن تا به جوابت برسي. در مرود بيوشيمي من كه اطلاعاتي ندارم. بقيه بچه ها رو نميدونم

saye

New member
سلام به همه سم شناسای محترم
منم تازه عضو شدم به سم و بیوشیمی علاقه دارم البته با توجه به منابع مطالعاتی دارم میگم
باید حتما امسال قبول شم آخرین مهلتمه فکر کنم با توجه به تعداد شرکت کننده ها قبولیم تو سم بیشتر از بیوشیمی باشه اما تو تاپیکا انقدر آینده سم نامعلومه که ...
البته باید بگم که برای من آینده کاری هم مهمه که بعد درس خوندن لااقل ثمری هم داشته باشه چون اینجا نمیشه گفت میخوام فقط برم دنبال علاقم
بچه ها من فکر کنم که سم شناسی تو مقطع دکتری اونقدرها هم بد نباشه ؟نظر شما چیه؟
از لحاظ آینده شغلی قطعا بیوشیمی یه چیز دیگس... و درصدایی هم که واسه قبولی تهران این دو رشته لازمه کما بیش به هم نزدیکن{تعداد شرکت کننده های سم کمتره ولی تعداد پذیرششم کمتره...و اگه درصد بگیرید در هر دو رشته درصد پذیرش به یک میزانه} و در نهایت علاقه شما

ROZZA

New member
از لحاظ آینده شغلی قطعا بیوشیمی یه چیز دیگس... و درصدایی هم که واسه قبولی تهران این دو رشته لازمه کما بیش به هم نزدیکن{تعداد شرکت کننده های سم کمتره ولی تعداد پذیرششم کمتره...و اگه درصد بگیرید در هر دو رشته درصد پذیرش به یک میزانه} و در نهایت علاقه شما

رزا جان شما برو كارنامه هاي بيوشيمي رو كهتو سايت علوم پزشكي هست رو نگاه كن تا به جوابت برسي. در مرود بيوشيمي من كه اطلاعاتي ندارم. بقيه بچه ها رو نميدونم
میخک جان و سایه جان از اینکه وقت گذاشتید و راهنماییم کردید ممنونم
به امید موفقیت همه بچه های سم شناسی و بیوشیمی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا