مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

atiarbab

New member
سلام کتاب جامعه نگر چیه میشه توضیح بدین فایل سیوالای سنا هم دارین برام بفرستین ادرس میل من هم:a.saadat.kh@gmail.com

- - - Updated - - -

دستون درد نکنه

h-hf

New member
سلام دوستان قدیمی و دوستان جدید امیدوارم روزگار به کامتون باشه
میدونم اینجا جای این سوال نیست ولی مجبورم
کسی از شما از دانشگاه چمران (اهواز) هستش؟؟؟ یا کسی رو اونجا میشناسید واسم معرفیش کنید؟؟؟ ارشد باشه که چه بهتر
به کمکتون نیاز فوری دارم

hosseinefard@gmail.com

sungirl0077

New member
سلام دوستان قدیمی و دوستان جدید امیدوارم روزگار به کامتون باشه
میدونم اینجا جای این سوال نیست ولی مجبورم
کسی از شما از دانشگاه چمران (اهواز) هستش؟؟؟ یا کسی رو اونجا میشناسید واسم معرفیش کنید؟؟؟ ارشد باشه که چه بهتر
به کمکتون نیاز فوری دارم

hosseinefard@gmail.com

شما بودین توی فیسبوکم پرسیده بودین؟!

nbio

New member
سلام دوستان کسی پاسخ های کنکور 92 داره لطفا واسم میل کنه :nghasemi1905@gmail.com

Iris

New member
سلام به همه دوستای اماری...
چن تا سوال دارم ممنون میشم دوستان جواب بدین:
در مقایسه 2میانگین وقتی مشاهدات دوتایی و وابسته باشن اگر بجای تی وابسته از مستقل استفاده بشه توان ازمون کاهش پیدا میکنه یا خطای نوع اول افزایش پیدا میکنه؟
در جدول توافقی 2در3 دوتا از مقادیر منتظره کمتراز5 میباشند دراینصورت از چ ازمونی استفاده میشه؟
میدونم تست دقیق فیشر یا کای دو ادغام شده س
میخام اینو بدونم چ جوری تشخیص بدیم که20درصد داده ها کمتراز5 هس واسه استفاده از این تست؟
اگه درمورد محاسبه پی ولیو در ازمونهای1طرفه و2طرفه هم توضیح کامل بدین ممنون میشم[/QUO
چرا هیشکی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (2):

parasto104

New member
سلام به همه دوستان
امیدوارم بعد تعطیلات عید پر انگیزه و پر انرژی برنامه ریزی هاتون رو انجام بدید
من چون عید فامیل مسافرت بودن عید دیدنی هامون تا الان طول کشیده:65d6a5d6s:
دوستان لطف میکنید آزمون های سنای سال های قبل رو برام بفرستید من ندارمشون

من هنوز برای خوندن لزگی مردد هستم با اینکه دارم مهارت ها رو میخونم
بنظرتون اگه 12 مهارت رو نخونم ضرر میکنم؟؟ بنظر خودم وقت کم میارم اگه از الان قسمت سوالات رو شروع نکنم

برای مبحث سری و دنباله ریاضی پارسه خیلی سنگینه کسی منبع دیگه ای برای این قسمت داره؟؟

آخرین ویرایش:

Immortal

New member
سلام به همه دوستان
امیدوارم بعد تعطیلات عید پر انگیزه و پر انرژی برنامه ریزی هاتون رو انجام بدید
من چون عید فامیل مسافرت بودن عید دیدنی هامون تا الان طول کشیده:65d6a5d6s:
دوستان لطف میکنید آزمون های سنای سال های قبل رو برام بفرستید من ندارمشون

من هنوز برای خوندن لزگی مردد هستم با اینکه دارم مهارت ها رو میخونم
بنظرتون اگه 12 مهارت رو نخونم ضرر میکنم؟؟ بنظر خودم وقت کم میارم اگه از الان قسمت سوالات رو شروع نکنم

برای مبحث سری و دنباله ریاضی پارسه خیلی سنگینه کسی منبع دیگه ای برای این قسمت داره؟؟

من جایِ شما بودم مبحث سری و دنباله رو نمی خوندم چون معمولا ازش سوال نمیاد اگرم بیاد یه دونه ازش میاد که اصلا ارزشِ این همه وقت گذاشتن با توجه به محدودیتِ زمانی که داریم نداره حالا دیگه خودتون می دونید.

sungirl0077

New member
من الان سر جلسه آزمونم :)))
دقیقا احساس میکنم هیچی بلد نیستم!
نمیدونم چرا واسه فروردین جوگیر شدم و ثبت نام کردم :))))

henri

New member
سلام دوستان خوبید سال نو مبارک امیدوارم همتون ب نتیجه مطلوبتون برسید و زحماتتون بی ثمر نمونه
من از سوالای آمار زیستی چند تا اشکال داشتم مینویسم براتون اگه لطف کنید راه حلش رو بهم بگید ممنون میشم بالاخره شما خودتون ی پا استاد شدید تو این درس دیگه
خیلی لطف میکنید اگه برام جوابای این سوالا رو توضیح بدید بد جوری تو آمار هنگ میکنم.

- - - Updated - - -

سلام دوستان خوبید سال نو مبارک امیدوارم همتون ب نتیجه مطلوبتون برسید و زحماتتون بی ثمر نمونه
من از سوالای آمار زیستی چند تا اشکال داشتم مینویسم براتون اگه لطف کنید راه حلش رو بهم بگید ممنون میشم بالاخره شما خودتون ی پا استاد شدید تو این درس دیگه
خیلی لطف میکنید اگه برام جوابای این سوالا رو توضیح بدید بد جوری تو آمار هنگ میکنم.

nerci

New member
salam doostan.emrooz daghighan 2 mahe dige ta konkoooooore!
emrooz azmoone sanaro dadam.
be nazaram khoob bood.
nazare shoma chiye?
naparametric ajab chize takhayooli hastaa!koli ham khoondamesh!

- - - Updated - - -

be nazaram khoob bood.
nazare shoma chiye?

sungirl0077

New member
be nazaram khoob bood.
nazare shoma chiye?

- - - Updated - - -

be nazaram khoob bood.
nazare shoma chiye?

من ناپارامتری نخونده بودم!! و نزدم!
طرح نصفشو خونده بودم ولی بی دقت! و همونیم که زدم غلطه :|
رگرسیون و نمونه زدم و زبان :|
احتمال از بعد از کنکور قبلی دیگه نخونده بودم و خیلی افتضاح زدم :|
ریاضی هم که کلا من نمیخوام بزنم :|
اصلا ناامید شدم :|

biosta

Well-known member
من الان سر جلسه آزمونم :)))
دقیقا احساس میکنم هیچی بلد نیستم!
نمیدونم چرا واسه فروردین جوگیر شدم و ثبت نام کردم :))))
سلام
به نظر من اصلا" و ابدا این که همه ی مطالب رو تموم نکردی و کنکور آزمایشی جامع شرکت کردی اشتباه نبوده
بر عکس اگر از تجربه همین کنکور ،سوالاتی که بلد نبودی، راه حل ها استفاده کنی میتونه مثلا" یک تست - دو تست تو کنکور اصلی بهت کمک کننده باشه
در کنکور اصلی رقابت زیاد هست یعنی همین یک تست میتونه دانشگاه قبولیت را عوض کنه
همان طور که می دانید به طور کلی در کنکور ارشد آمار زیستی
هر تست برای رتبه های یک تا سی حدود 3 تا رتبه رو جا به جا می کنه
برای رتبه های حدود سی تا آخرین فرد قبولی هم هر تست حدود 7 تا باعث تغییر در رتبه میشه .
به عبارتی یک تستی که میتوانست درست باشد و به علت بی دقتی اشتباه زده بشه 10 نفر رتبه را تغییر می دهد .
پس وقتی یک بار فرصت دارید در سال کنکور دهید و ساعت ها و ساعت ها مطالعه کردید
نباید بدون داشتن تجربه ی کنکور آزمایشی و نباید بدون داشتن برنامه ریزی برای هر دقیقه ی کنکور در جلسه کنکور اصلی حاضر شد
که در این صورت رتبه ای که کسب می کنید در حد علمتان نخواهد بود
در حد علمتان خواهد بود اگر بدانید برای دقایق کنکور چه می خواهید بکنید
اگر بدانید مدیریت زمان و روش تست زنی را
اگر روزها و شب کنکور را به گونه ای برای خودتان فراهم کرده باشید که با آمادگی به جلسه کنکور بروید
اگر به موقع در این ایام مطالب را مرور کنید
اگر آرامش و اعتماد به نفس داشته باشید
همین طور هست که هیچ وقت کنکور صرفا" کنکور اطلاعات علمی یک داوطلب نخواهد بود
برای داوطلب جدی کنکورچه بسا قبولی نباید مهم باشد ، بایستی رتبه و محل قبولی مهم باشد .

آخرین ویرایش:

sungirl0077

New member

سلام
به نظر من اصلا" و ابدا این که همه ی مطالب رو تموم نکردی و کنکور جامع شرکت کردی اشتباه نبوده
بر عکس اگر از تجربه همین کنکور ،سوالاتی که بلد نبودی، راه حل ها استفاده کنی میتونه مثلا" یک تست - دو تست تو کنکور اصلی بهت کمک کننده باشه
در کنکور اصلی رقابت زیاد هست یعنی همین یک تست میتونه دانشگاه قبولیت را عوض کنه
همان طور که می دانید به طور کلی در کنکور ارشد آمار زیستی
هر تست برای رتبه های یک تا سی حدود 3 تا رتبه رو جا به جا می کنه
برای رتبه های حدود سی تا آخرین فرد قبولی هم هر تست حدود 7 تا باعث تغییر در رتبه میشه .
به عبارتی یک تستی که میتوانست درست باشد و به علت بی دقتی اشتباه زده بشه 10 نفر رتبه را تغییر می دهد .
پس وقتی یک بار فرصت دارید در سال کنکور دهید و ساعت ها و ساعت ها مطالعه کردید
نباید بدون داشتن تجربه ی کنکور آزمایشی و نباید بدون داشتن برنامه ریزی برای هر دقیقه ی کنکور در جلسه کنکور اصلی حاضر شد
که در این صورت رتبه ای که کسب می کنید در حد خودتان عمل نخواهد بود

سلام
راستش خودم هم فکر میکنم این آزمون باعث شد جدی تر بشم و کمتر وقتمو تلف کنم
من واقعا توی ایام عید درس نخوندم و دروسی که برای کنکور وزارت علوم خوندم هم بدون مرور بودن و فقط توی سه روز اخیر رگرسیون و کمی نمونه گیری مرور کردم
ولی همین درسها رو نه خوب ولی تقریبا متوسط مسلط بودم و فکر میکنم اگه بخونم نتیجه بهتری میگیرم
حالا تصمیم گرفتم یکی از آزمون های بعدی رو هم ثبت نام کنم!
یه دنیا ممنون از راهنماییاتون واینکه همراهمون هستین
:riz304:

biosta

Well-known member
مشه لطفا منو راهنمایی کنید بدونم کارم اشتباه هست یا نه؟
تا حالا 2تا از آزمون های سنا رو دادم.اسفند ماه که رتبه ام 1 شد.امروز رو نمیدونم

با توجه به اینکه روش ها ضریب 4 دارد و تعداد سوال هایش زیاد است و هنوز refresh تر هستم
و خسته نشدم(سر جلسه) اول روش ها رو جواب میدم.بعدش زبان (ضریب 3) بعدش احتمال و آخرین مرحله ریاضی.
تصمیم دارم واسه کنکور هم همین کارو انجام بدم.به نظر شما اشتباه میکنم؟؟؟

امیدوارم که نتیجه ای عالی کسب کنید که با همتی که دارید همین طور هم خواهد بود
سوالات یک اندازه ارزش دارند یک سوال ریاضی با یک سوال محض و یک سوال کاربری از نظر تاثیر گذاری روی رتبه و نمره یکسان هستند .
در کنکور آمار زیستی یک سوال زبان انگلیسی به اندازه ی 75 درصد یک سوال از دروس دیگر ارزش دارد .
بهرحال هر روشی که می خواهید در جلسه کنکور انجام دهید از قبل در کنکور های آزمایشی پیاده کنید
اگر زبان انگلیسی ضعیف هستید بگذارید به عنوان آخرین درس برای زدن
معمولا" ترتیب دفترچه بهترین ترتیب می تواند باشد ، اما می توان با توجه به علاقه و مهارت و برنامه ای که برای جلسه کنکور دارید اولویت بررسی دروس را در جلسه کنکور تغییر داد منتها همان وطر که گفتم از قبل امتحان کنید فرایندی که برای جلسه کنکور اصلی مورد نظرتان هست .
موفق باشید .

atiarbab

New member
سلام به نظر شما چه مقدار از زمان ازمون را برای زبان گذاشت خوبه؟ نیم ساعت زیاد نیست؟

parasto0o

New member
آآآآخیییی یادش بخیر یاد پارسال خودم میفتم....تعجب میکنم من هیچ کدوم ازین کارای شما بچه هارو نکردم...الان ک فک میکنم احساس میکنم تو رتبم شانس آوردم...:دی......امیدوارم موفق باشین بچه ها..

biosta

Well-known member
سلام داوطلبان کنکور
خانم توکلی سلام رساندند rahele-t

...همچنان مشغولم و امیدوار. ایمیلهای خوب و مفیدتونم بهم میرسه و واقعا ازین بابت ممنونم ازتون که هنوز به ما کمک میکنین.
اگه شما تونستین به سایت سربزنین به بچه ها سلام منو برسونین و بهشون بگین واسه همشون دعا میکنم.
امیدوارم هممون امسال به هدفی که داریم برسیم...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا