مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

faAl

New member
رتیه 10 ،، قدر زمان باقی مانده را بدانی رتبه ی زیر 40 در کنکور خواهی آورد به امید خدا .:rose:

سلام
من امروز آزمونهای حضوری سنا رو ثبت نام کردم حالا از کجا باید برم ببینم کی و کجاست محل آزمون در شهرمون؟؟؟؟

biosta

Well-known member
به نظرتون اگه واژگان سوالات زبانو خوب بتونی بزنی میشه به کنکورهم امیدوار بود
اینجوری بگم از 20 تا سوال واژگان حداقل 15تاشو میتونم درست بزنم
اما درک مطلبم ضعیف 2 یا 3 سوال نهایتش اونم اونایی که مطمءنم درسته و میزنم
به نظرتون اونایی که شک دارمم بزنم؟ کلا بگین این رون خوبه میتونم امیدوار باشم؟

به نظرم اگر سوالاتی را بین دو گزینه شک دارید را بزنید به شرطی که مطمئن باشید جواب بین دو گزینه ای مورد نظر شماست .

برای زبان انگلیسی به نظرم متوسط درصد افراد قبول شده برای ارشد آمارزیستی 10 درصد است
پس در صد حدود 30 که برای خودتان پیش بینی می کنید عالیست
به شرطی که چه الان که دارید مرور می کنید و چه در جلسه کنکور از وقت دروس دیگر بر روی زبان نگذارید

بهرحال با توجه به وقت جلسه کنکور به نظر نمی رسد که بتوانید تمام سوالات زبان را حداقل یک دور بخوانید
پس اگر گمان می کنید با واژگان راحت تر هستید تا درک مطلب به نظر من همان واژگان را مورد نظر داشته باشید

نهایتا این که در زمان باقی مانده حتما" از خودتان با رعایت شرایط کنکور آزمون بگیرید یا در کنکور های آزمایشی شرکت کنید
تا که قبل از این که به جلسه کنکور اصلی بروید برای مشکلات احتمالی از جمله مدیریت زمان / ترتیب درس ها /شیوه ی تست زنی و... پیش بینی های لازمه را صورت دهید .

با امید به قبولی شما و دیگر داوطلبان جدی کنکور در انتخاب اولشان

biosta

Well-known member
اگه زبان 30 درصد بتونی بزنی واسه قبولی علوم پزشکی تهران میانگین درصدای بقیه درسا چقدر باید باشه؟

اگر قرار باشد زبان 30 درصد زده شود
برای قبولی در علوم پزشکی تهران برای ارشد آمارزیستی به طور متوسط حداقل 55 درصد در سه درس دیگر بایستی کسب شود
در این صورت حدودا" رتبه زیر 15 می آورید و علوم پزشکی تهران قبول خواهید بود .

اگر قرار باشد زبان 30 درصد زده شود
برای قبولی در علوم پزشکی تربیت مدرس یا شهید بهشتی برای ارشد آمارزیستی به طور متوسط حداقل 50 درصد در سه درس دیگر بایستی کسب شود
در این صورت حدودا" رتبه زیر 40 می آورید و در این دانشگاه ها قبول خواهید بود .

لازم به ذکر هست این درصد ها به طور حدودی گفته شده
یعنی اون درصد 55 یک سال امکان دارد بشود 60 و یا سالی که سوالات سخت و تعداد سوالات حذفی کم اعلام میشود بشود 50 درصد .

:riz304::rose:

fate-gh

New member
سلام دوستان... کسی لطف می کنه آزمون ها رو برای من بفرسته؟.... ممنون می شم... اگه می شد کسی آپلود کنه لینک بذاره خیلی خوب بود.... بی زحمت برام ایمیل کنید... ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

pegii

New member
سلام دوستان... کسی لطف می کنه آزمون ها رو برای من بفرسته؟.... ممنون می شم... اگه می شد کسی آپلود کنه لینک بذاره خیلی خوب بود.... بی زحمت برام ایمیل کنید... ممنون
سلام دوستان منم از ساله 88 به بعد جواب تشریحیا آزمونا رو ندارم هرکی داره برام بفرسته خدا خیرش بده اصن رتبش زیر 10 بشه ایشاللللللا:riz304:
pegii.noorshargh@yahoo.com

parasto0o

New member
ميشه اين سوال رو هم برام توضيح بدبد!!!!!
اكر توزيع فشارخون افراد در جامعه نرمال با ميانكين 120وانحراف معيار10ميليتر جيوه باشد در اين صورت :
كزينه صيحيح اينه ولي من متوجه نميشم جررررررا?
فشار خون حدود2/5درصد افراد بيشتر از 140ميلي ليتر جيوه است!

سلام دوست من...سطح زیر نمودار در توزیع نرمال بزرگتر از (2*انحراف معیار+ میانگین) میشه حدودا 2.5 درصد. اینجا انحراف معیار 10 هستش و میانگینت 120، پس سطح زیر نمودار (درصد افرادی که فشار خون بالای 140 دارند) میشه 2.5 درصد.

faAl

New member
سلام دوستان منم از ساله 88 به بعد جواب تشریحیا آزمونا رو ندارم هرکی داره برام بفرسته خدا خیرش بده اصن رتبش زیر 10 بشه ایشاللللللا:riz304:
pegii.noorshargh@yahoo.com

سلام به اینک امضای من ی سر بزنید
ماهم داریم همین کار رو انجام میدیم البته فقط سوالهای دوسال قبل رو
88 تا 90 کتابش هست
با این حال اگه کتاب در دسترستون نبود بگید تا ی طوری براتون بفرستمش!!
التماس دعا

کرهانی

New member
سلام به اینک امضای من ی سر بزنید
ماهم داریم همین کار رو انجام میدیم البته فقط سوالهای دوسال قبل رو
88 تا 90 کتابش هست
با این حال اگه کتاب در دسترستون نبود بگید تا ی طوری براتون بفرستمش!!
التماس دعا
سلام،منم از سال 88 تا 90 پاسخ تشریحی رو ندارم و کتابش در دسترسم نیست
اگه تونستید واسه منم بفرستید
korhani2012@yahoo.com

biosta

Well-known member
به نظرتون لغات جدید واسه زبان بخونم یا همون لغات 5مهارت که خوندمو مرور کنم؟
دارم ازمون های سال های قبل و میزنم تا حالا سه سال و زدم تمام نوبتاشونو تقریبا 11 تا ازمون شده تا چه سالی کفایت میکنه یعنی میگم وقت واسه مرور هم بمونه.

در زمان حال مرور مهمتر از یادگیری مطالب جدید هست
به نظرم تا 5 سال تمامی نوبت ها بخوان و لغات جدیدش را یاد بگیر
و مابقی وقتت برای مرور باشه
اهمیت مرور در جلسه کنکور مشخص می شود
چرا که داوطلبی که مرور داشته به طور کلی
تعداد غلط های کمتر دارد ( گزینه ی درست را می یابد یا این که از تست بدون این که بزند می گذرد در حالی که اطلاعات ناقص می تواند منجر به این شود که به اشتباه گزینه ی غلط درست پنداشته )
تستها را با سرعت بیشتری پیش می رود (وقتی تسلط نباشد لازم هست که تامل بیشتری روی تست ها صورت گیرد )

parasto104

New member
سلام دوستان
من کتاب ثالثی رو دارم و میتونم عکس ازش بگیرم و براتون بفرستم اما متاسفانه من فعلا دسترسی به نت پر سرعت ندارم
سعی میکنم با نت گوشیم بفرستم
من به فوانین انجمن آشنا نیستم میتونم همین جا عکس ها رو بذارم؟؟؟؟
گفتن تا 10 روز دیگه نت خونمون وصل میشه، اون موقع براتون ایمیل میکنم
فقط خواهشا اگه کسی آزمون فروردین سنا رو داره برام بفرسته
parasto104@outlook.com

آخرین ویرایش:

sungirl0077

New member
سلام دویتان
متاسفانه این روزها مادرم خیلی مریض احوال هستن و کل وقتم صرف دکتر و مراقبت میشه :-(
اماخب مادرم واجب تره :-(
دعاکنبن حالش خوب شه :-(
موفق باشین >3

fada19990

New member
سلام دوست من...سطح زیر نمودار در توزیع نرمال بزرگتر از (2*انحراف معیار+ میانگین) میشه حدودا 2.5 درصد. اینجا انحراف معیار 10 هستش و میانگینت 120، پس سطح زیر نمودار (درصد افرادی که فشار خون بالای 140 دارند) میشه 2.5 درصد.

مررررررسي ممنون

pegii

New member
سلام دوستان
من کتاب ثالثی رو دارم و میتونم عکس ازش بگیرم و براتون بفرستم اما متاسفانه من فعلا دسترسی به نت پر سرعت ندارم
parasto104@outlook.com

سلام دوستم خیلی کار خوبی میکنی اگه برام بفرستی خدا خیرت بده ایشاللا رتبت زیر 10 بشه.
....:thanks::28:

mahan1831

New member
سلام

سلام دوستان
parasto104@outlook.com

سلام پرستو خانم- ازمون سنا رو براتون ایمیل کردم

nbio

New member
سلام بچه ها ازمون فروردین دانلودش واسه منم از سایت غیر فعال بود هر کاری کردم نتونستم ازمون انجام بدم اگه زحمتی نیست واسه منم بفرستین ممنونم به امید قبولی واسه همه بچه های سخت کوش.nghasemi1905@ gmail.com

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا