مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sungirl0077

New member
اینقدر که همه گفتن واسه ازمون فروردین ثبت نام کنین من گفتم الان میان همه خبرمیدن چجوری ازمون دادن :))
خلاصه تعجب کردم هی میام سر میزنم هیچکس نیس!
رتبه من 32 شد :-( ازمون اولمه و اصلا نمیدونم خوبه یابد!
امادرصدام افتضاح بود!!!

biosta

Well-known member
اینقدر که همه گفتن واسه ازمون فروردین ثبت نام کنین من گفتم الان میان همه خبرمیدن چجوری ازمون دادن :))
خلاصه تعجب کردم هی میام سر میزنم هیچکس نیس!
رتبه من 32 شد :-( ازمون اولمه و اصلا نمیدونم خوبه یابد!
امادرصدام افتضاح بود!!!

با سلام
تجربه سال های قبل نشون داده که بایستی بیشتر و بیشتر روز های باقی مانده را قدر بدانید
چرا که 32 یعنی اگر حواست درمدت باقی مانده نباشد نباشد قبول نخواهی شد
پس قدر زمان را بیشتر و بیشتر بدانید
مرور داشته باشید تا تعداد غلط هایتان کمتر شود و به سوالاتی که درست زده اید اضافه شود .

آخرین ویرایش:

nerci

New member
رتبه های سنا شبیه کنکور اصلی میشه؟
از اول اردیبهشت سوالات سال های قبل رو میزنم.از اول خرداد هم مرور مرور مرور!

parasto104

New member
سلام دوستان؛من از امروز میخوام مرور روشروع کنم و 20روز خرداد رو کلأ تست بزنم‏(برنامه کلی هست و امکان تغییرش وجود داره‏)‏؛انشاءا... دو آزمون سنا رو هم ثبت نام میکنم؛ اگه آزمون 22فروردین رو هم کسی واسم میل کنه ممنون میشم ؛ زبان درس 14؛لغات 504هستم و شاید نشه کنکور روش حساب کنم اگه وقت کنم لغات سال های گذشته رو میخونم؛ اما قصد دارم تابستون لغات لزگی و تافل رو بخونم و زبان رو قطع نکنم تا مهر

سلام دوست عزیز برای 504 من فقط دارم کلمه هاش رو میخونم با کتاب tick 8 گاج و یک دور هم از روی متن هاش همراه فایل صوتی ، کلمه هایی که با tick 8 یادم نمیمونه رو با جعبه لایتنر یاد میگیرم سرعت و پیشرفت با tick 8 خوبه
توصیه میکنم شما هم اینجوری بخونید مطمئنا تموم میکنید

sungirl0077

New member
با سلام
تجربه سال های قبل نشون داده که بایستی بیشتر و بیشتر روز های باقی مانده را قدر بدانید
چرا که 32 یعنی اگر حواست درمدت باقی مانده نباشد نباشد قبول نخواهی شد
پس قدر زمان را بیشتر و بیشتر بدانید
مرور داشته باشید تا تعداد غلط هایتان کمتر شود و به سوالاتی که درست زده اید اضافه شود .

سلام آقای biosta
راستش خیلی خوبه که شما اینجایین و راهنمایی می کنین
خدا همیشه پشت و پناهتون باشه که کنار ماهستین
راستش من ناپارامتری اصلا نزده بودم و طرح هم دو تازدم که غلط بود!!
شمادرست میگین باید این فرصت باقی مونده رو خیلی تلاش کنم
توکل به خدا
ممنونم از محبتتون

mw.ashel

New member
%D8%AC%DB%8C%DA%AF%D8%B15.jpg

بهای موفقیت، کار و تلاش زیاد است.

سلام دوستان خسته نباشییییییییییید
اجازه؟من یه سوال تحلیل آماری دارم
مثلا میخوایم سوال فرضیه زیر رو بررسی کنیم:
بین سطح تحصیلات و افسردگی از نظر جنسیت رابطه معنی داری وجود دارد...
از چه آزمونی باید استفاده بشه؟ جدولهای توافقی؟
تحصیلات تو سطر افسردگی تو ستون و جنسیت تو لایرز قرار میگیره؟
تو خروجی دوتا سطح معنی داری برای سطوح جنسیت داریم تفسیرش به چه شکل میشه؟
ممنون میشم راهنماییی کنین

atiarbab

New member
سلام رتبه من 10 شد اصلا نخونده بودم تو عید وقت نکرده بودم فک کنم بقیه هم این جور بودن

biosta

Well-known member
رتیه 10 ،، قدر زمان باقی مانده را بدانی رتبه ی زیر 40 در کنکور خواهی آورد به امید خدا .:rose:

mahan1831

New member
رتیه 10 ،، قدر زمان باقی مانده را بدانی رتبه ی زیر 40 در کنکور خواهی آورد به امید خدا .:rose:
سلام - رتبه من 13 شده ولي خيلي از خودم شاكي ام- حالا با خوندن اين پيامتون انر‍ژي مضاعفي گرفتم-هر چي از خدا ميخوان انشاالله بهتون بده
(راستي ميدونين كه تعداد كل 120 بوده؟)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

pegii

New member
سلام دوستان منم دارم دوره میکنم ...تو مبحث ناپارامتری یکی به من بگه آزمون مک نمار آمارش چیه؟یا آماره فریدمن یا آماره کوکران....طبق جدولی که آقای کیانی فرستاد کاربردشونو فهمیدم اما اصن نمیونم چین اینااااا:33::sad:
خدا خیرتون بده.....راستی میخوام اگه خدا بخواد منم تو آزمون جامع اردیبهشت شرکت کنم ....به امید روزای پرغروووووورررررررررررر:auizz3ffy9vla57584x

pegii

New member
سلام دوستان منم دارم دوره میکنم ...تو مبحث ناپارامتری یکی به من بگه آزمون مک نمار آمارش چیه؟یا آماره فریدمن یا آماره کوکران....طبق جدولی که آقای کیانی فرستاد کاربردشونو فهمیدم اما اصن نمیونم چین اینااااا:33::sad:
خدا خیرتون بده.....راستی میخوام اگه خدا بخواد منم تو آزمون جامع اردیبهشت شرکت کنم ....به امید روزای پرغروووووورررررررررررر:a2d3:

biosta

Well-known member
سلام
آماره آزمون در حد کتاب ناپارامتری بهبودیان کفایت می کنه
به نظرم برای این مقطع بیشتر نمی خواد بدانید / چند تا تعریف هم لازمه یاد بگیرید که خارج از کتاب ناپارامتری بهبودیان هست بهرحال.
همان طور که خودتان هم می دانید جواب سوالات کنکور بدون راه حل تشریحی و یا جوابی در حد یک خط خواهند داشت بنابرین
عنایت داشته باشید نوع مطالعه تان را بدین صورت جهت دهید که مفهومی باشد و کم و بیش چند تا فرمول هم یاد بگیرید
و خیلی مهمه بگم در ایام باقی مانده به طور تدوین شدن مرور داشته باشید .
همه ی شما با همتی که دارید قبولید ،خبر قبولیتان را به من برسانید و خوشحالم کنید

آخرین ویرایش:

fada19990

New member
سلام ميشه بكيد كدوم كزينه صحيحه!
خطايي معيار عبارت است از:
انحراف معيار داده هاي نمونه ي تقسيم بر تعداد نمونه، انحراف معيار ميانكين توزيع نمونه ايي، انحراف معيار ميانه ي توزيع نمونه ايي، انحراف معيار ميانكين توزيع نمونه اي تقسيم بر جذر تعداد نمونه
لطفا توضيح بديد،
مرسي

fada19990

New member
ميشه اين سوال رو هم برام توضيح بدبد!!!!!
اكر توزيع فشارخون افراد در جامعه نرمال با ميانكين 120وانحراف معيار10ميليتر جيوه باشد در اين صورت :
كزينه صيحيح اينه ولي من متوجه نميشم جررررررا?
فشار خون حدود2/5درصد افراد بيشتر از 140ميلي ليتر جيوه است!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا