مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mavi

New member
سلام من احتمال و کاربرد خلاصه مباحث رو دوبار خومدم -رگرسیون رو دوبار خوندم -ریاضی یه دور خوندم -یک فصل آمار ریاضی خوندم زبان هم نمونه سوالات سالهای قبل ذو دارم میخونم

sungirl0077

New member
من واسه ازمون 22 فـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــروردین ثبت نام کــــــــــــــــــــــــــــــــــردم :smilies-azardl (113

mgholyan

New member
سلام بچه ها اصلا حس درس ندارم 2 روز یش خالمو از دست دادم و فکر وخاطراتی که داشتم و ناراحتی ها اصلا بهم اجازه درس نمیده ... شما خوب بخونیین ولی من حداقل یکی دوهفته دیگه باز شاید ادامه دادم... انگیزم رفته

dadasalar

New member
سلام بچه ها اصلا حس درس ندارم 2 روز یش خالمو از دست دادم و فکر وخاطراتی که داشتم و ناراحتی ها اصلا بهم اجازه درس نمیده ... شما خوب بخونیین ولی من حداقل یکی دوهفته دیگه باز شاید ادامه دادم... انگیزم رفته
سلام
خدا رحمتشون کنه:smiliess (7)::smiliess (7):
به شما تسلیت می گم
یه چند روزی استراحت کنید اما نذارید بین درستون فاصله بیافته حتی روزی یک ساعت
هر وقتم یادش افتادید براش دعا کنید قرآن بخونید .خیر این کار برای ایشان بیشتره

سلام
mgholyan عزیزمنم به نوبه خودم بهتون تسلیت میگم ایشالا غم آخرتون باشه
بچه ها من اصلا زبان نخوندم پایه زبانم بد نیست اما خیلی هم خوب نیست...نمیدونم اصلا شروع کنم زبان رو یا باید بیخیالش شم...
؟

simin30

New member
من ميخوام لزگي رو بخونم اما فك نميكنم بتونم تموم كنم.تصميم گرفتم فقط قسمت مجموعه سوالات سالهاي گذشته رو بخونم كه شامل ٢١ كنكوره كه در مجموع ميشه ٨٤٠ تا تست.نظرتون؟

dadasalar

New member
من راستش جلد یک کتاب جدید رو اینترنتی خریدم اگه برسه دستم !!!!!! شاید بتونم کمکتون کنم

Immortal

New member
آمار کاربردی که ضریب 4 هستش و چهل تا سوال میاد یعنی از هر درس 10 تا سوال میاد یا این که تعداد سوالات متفاوتِ؟

pegii

New member
سلام بچه ها منو یادتون میاد؟!!!اتجمن که یه مدت داغوون شده بود اعصاب منم همینطور.....دسترسی به نت هم ندارم اما با شما هستم سعی کردم از اول اسفند مدام بخونم اما اسفند داره عین برق میگدره....من هنوز حس کنکور نگرفتم میخونم اما کمو پیوسته میخونم مثلا 3 ساعت هروز....رگ و نمونه و احتمال تا قبله کنکور تموم شد از ازاول اسفند ریاضی از پوران پژوهش میخونم باید 250 صفحشو بخونم تا الان حدود100 صفحه خوندم...طرحه 1 هم از مونت گمری خوندم اما خیلی زیاد گفته فقط مبحثای که تو جزوم گفته از رو کتاب میخونم یکم سرگردون شدم که لازمه همشو بخونم؟

pegii

New member
راستی طرح 2 یکم گیج کنندس تروخدا کمکم کنید که چطور بخونم؟چطور تو کنکور میاد از طرح2؟

nerci

New member
به نظر من خوبه که کنکورهای سال قبل رو بخونی.آخه من نگاش کردم اکثر کلمات رو که در 12 مهارت لزگی هست، تقریبا توو چند سال کنکور اخیر بوده.
الان مهارت هارو تموم کردی؟

atiarbab

New member
سلام. بچه ها به نظر شما چه ازمونی از همه بهتره؟ شما ازمون سنا دادین؟ تو اراک هم برگزار می شه؟

dadasalar

New member
به نظر من خوبه که کنکورهای سال قبل رو بخونی.آخه من نگاش کردم اکثر کلمات رو که در 12 مهارت لزگی هست، تقریبا توو چند سال کنکور اخیر بوده.
الان مهارت هارو تموم کردی؟
سلام nerci
کامنت هایی رو که میخوای جواب بدی لطفا با گزینه " پاسخ با نقل و قول " جواب بده که برای ما هم قابل استفاده باشه ممنون:smiliess (10):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا