مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biosta

Well-known member
سلام دوستان من هنوز ثبت نام نکردم ولی وقتی داشتم پی دی اف ثبت نام رو میخوندم فرم شماره 4 رو دیدم!!!! این چیه؟ یعنی منی که 2 سال از فارغ التحصیلیم میگذره باز برم دانشگاه 500 کیلومتر اونطرفتر که یه مهر و امضا بگیرم؟ سال پیش که اینطوری نبود!!!!! مگه همون گواهی موقت پایان تحصیلات کفایت نمیکنه؟ استرس گرفتم چون اصلا حس رفتن به دانشگاه رو ندارم تو این زمان

اطلاعات من میگه احتیاج نیست و این فرم برای داوطلبانی هست که فارغ التحصیل شده اند اما هنوز گواهی نگرفتن .:rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: am-ml

mgholyan

New member
خب ماهم بحمدالله ثبت نام کردیم. باشد که رتبه 11 بعد از دوستان این انجمن که از یک تا 10 هستن شویم

simin30

New member
سلام به همگی
در مورد زبان من که همون لزگی رو میخونم. چندتا از کتابایی که برای منابع جدید زبان معرفی شده داداشم داشت.. منم کتاب لزگی رو بهش دادم تا یه مقایسه کنه. زبانش خوبه..در آخر به این نتیجه رسیدیم که لزگی رو بخونم:motat:
نمیدونم تا چه حد تحلیلم درسته!! بنظرم سالهای گذشته منابعی که اعلام میشد سطحش پایین تر از سوالای کنکور بود و با خوندنشون نمیشد زبان رو خوب جواب داد. اما امسال منابعی اعلام شده که دایره لغاتش بیشتره و سطحش در حد سوالای کنکوره!!!

simin30

New member
سلام
من ثبت نام کردم اما صفحه اول شناسنامه ام +کارت ملی + عکسم جزو مدارک ارسالی نیست!!!!!

nerci

New member
دوستاااااااااااااان!سلام!
چه خبرا؟من دارم آماده میشم واسه کنکور سنا.اسفند ماه!

biosta

Well-known member

سلام.
من امسال میخوام کنکور ارشد امار زیستی شرکت کنم
ولی هنوز نمیدونم اگه از الان شروع کنم به خوندن قبول میشم یا نه
من سال 87 ارشد امار محض خوندم ولی الان میخوام آمار زیستی بخونم
حتما هم باید دانشگاه اصفهان قبول بشم چون کارمند هستم
به نظر شما اگه از الان شروع کنم به خوندن
با توجه به اینکه فقط عصرها فرصت خوندن دارم
قبول میشم؟
رفتم کتابخانه که کتاب ریاضی عمومی 1 کرایه چیان را بگیرم اصلا نداشت
میخواستم بپرسم عنوان کتاب دقیقا همینه؟
تست چی باید بزنم؟
من امسال حتما باید قبول بشم.

سلام دوست عزیز
می خوای اصفهان قبول بشوی که سطح قبول شدن در آن پایین نیست بالا هم نیست همون وسط ها هست در حد مشهد و شیراز
چند سال از فارغ التحصیلی ات می گذرد و به طبع مطالب را فراموش کردی و با توجه به وقت محدودی که تا کنکور مانده اما فقط عصر ها وقت داری بخوانی
همین امسال هم می خوای نه سال بعد این مطالب تا حدودی به هم نمی خونه ،امیدوارم پایه درسیت با توجه به این که ارشد محض داشتی همچنان قوی باشد که در این صورت امیدی برای قبولی در اصفهان امسال هست
برای قبول شدن بایستی حداقل هایی رو از روی منابع مناسب خواند ، مهم تلاش شماست به امید قبولی با تلاشی که در صد روز باقی مانده می کنید .
امید وارم انگیزه ات را همچنان بالا نگه داری و با مطالعه از منابع مناسب اگر امسال قبول نشدی لااقل سعی ات را همچنان داشته باشی برای سال بعد .
کتاب برای ریاضی پارسه یا پوران پژوهش هم توصیه شده یا همان کرایه چیان ، تست های سال های قبل را که نگاه بیندازی دستت می آید چگونه بخوانی

برای تست کتاب بهت با ایمیل بعدا" معرفی می کنم و نیز ایمیل می کنم تست های سال های گذشته را .
به لینک زیر مراجعه کن نوشته هایم هست بخوان به مقدار زیادی دستت می آید چی کار کنی
آمارگیران / اطلاعاتی بسیار مفید برای کنکور ارشد آمار زیستی .
موفق باشی
شماره تلفنم رو برایت می گذارم
مطالب لینکی که گذاشتم را بخوان ، می تونی تماس بگیری برای مشاوره

آخرین ویرایش:

کرهانی

New member
سلام دوستان؛یک مدت انجمن مشکل داشت؛من از بعد کنکور علوم نخوندم و کم کم میخوام طرح و ناپارامتی و آمار مقدماتی رو شروع کنم؛همزمان از بقیه درسام غافل نشم؛عید به دلیل فرصت کمتر و رفت و آمدا تست کارکنم و اردیبهشت باز مرور و تست؛ نگران زبان هستم سعی میکنم طبق گفته خانم پرستو 504؛تافل و تستای سال قبل رو بخونم

کرهانی

New member
راستی کنکورهای جامع سنا چه زمانی هست؟ شاید ثبت نام کنم؛اینترنتی سخته چون دسترسی به اینترنت ندارم و با گوشی مجبورم بیام

nerci

New member
سلام دوستان؛یک مدت انجمن مشکل داشت؛من از بعد کنکور علوم نخوندم و کم کم میخوام طرح و ناپارامتی و آمار مقدماتی رو شروع کنم؛همزمان از بقیه درسام غافل نشم؛عید به دلیل فرصت کمتر و رفت و آمدا تست کارکنم و اردیبهشت باز مرور و تست؛ نگران زبان هستم سعی میکنم طبق گفته خانم پرستو 504؛تافل و تستای سال قبل رو بخونم
کنکور اسفند سنا 16هم هست!
اره با توجه به عوض شدن منابع منم نگران زبان هستم.

biosta

Well-known member
1- کتاب خلاصه مباحث اساسی منظورتون بخش آمار نظری بود؟
کتاب خلاصه مباحث انتشارات پردازش جلد اول که مربوط به احتمال و کاربرد ها هست
توجه کنید که نویسنده کتاب " محمدی راد " هست ، جلد دوم احتیاج نیست و همان جلد اول که احتمال هست کاملا" کافیه

- از کتاب شلدون راس کدوم بخش ها را باید بخونم؟
احتیاج به خوندن شلدون راس نیست

3- کتاب ریاضی عمومی کرایه چیان را کامل باید خوند یا فقط بخش های حد و انتگرال ؟آخه تو اکثر سالها سوالهای ریاضی از همین دو تا مبحث بود.
همان طور هست که می گویید به تست های سال های قبل یعنی 4 سال اخیر توجه کنید دستتان می آید چی بخوانید
به نظرم کلیاتی از مباحثی مثل سری دنباله فرمول های ترکیبات تابع و خواص آن را هم بخوانید

mgholyan

New member
سلام دوستان این چندوقت سایت خراب بود و ماهم دپپرس واسه ازمون سخت ارشد محض.... خدایا سرکنکور فکر میکردم من اینجا چیکار میکنم...اخه هم کنکور فرق داشت هم من نخونده بودم اونجاهاشو... چشمتون روز بد نبینه از خودم متنفر شده بودم.البته زبان خوب بود.من یه یه هفته ای هست چیزی نخوندم ولی از امروز باز شروع میکنم که تموم بشه تا قبل عید دروس ....موفق و موید باشید

nerci

New member
سلام دوستان این چندوقت سایت خراب بود و ماهم دپپرس واسه ازمون سخت ارشد محض.... خدایا سرکنکور فکر میکردم من اینجا چیکار میکنم...اخه هم کنکور فرق داشت هم من نخونده بودم اونجاهاشو... چشمتون روز بد نبینه از خودم متنفر شده بودم.البته زبان خوب بود.من یه یه هفته ای هست چیزی نخوندم ولی از امروز باز شروع میکنم که تموم بشه تا قبل عید دروس ....موفق و موید باشید
آره واقعا.خیلیییییییییییی سخت بود.ترس من از اینه که سر کنکور وزارت بهداشت هم همین حال رو داشته باشم.

کرهانی

New member
کنکور وزارت بهداشت خیلی ساده تره؛منم سر علوم هم شبش از استرس درست نخوابیدم 3ساعت تو راه بودم تا حوزه آزمون و سر جلسه خوابم می اومد؛ واقعا کشش نداشتم و 6نشده پاشدم سطح سوالاتم بنظرم سخت بود حداقل واسه منکه فقط منابع مشترک رو خونده بودم:‏(‏ ؛حالا باید تمام تلاشمو واسه آمارزیستی بکنم

biosta

Well-known member
ریاضیات عمومی یک محمد علی کرایه چیان
ناشر آهنگ قلم م
رکز پخش در شهر مشهد هست
دوست عزیز ، من نیز موقع کنکور از کرایه چیان مطالعه کردم اما کتاب دیگری باشد که مطالب را روان توضیح داده باشد می تواند کار راه انداز باشد
مثل کتاب های ریاضی عمومی از پوران پژوهش - پارسه -یا ناشرانی دیگر که کتاب ریاضی عمومی را برای دانشجویان مهندسی چاپ می کنند .
موفق باشید زیاد سخت نگیرید یک کتاب خوب پیدا کنید و بخوانید ، کتابی که متناسب با نوع سوالات کنکور باشد و حجمش زیاد نباشد .

آخرین ویرایش:

simin30

New member
سلااااااااااااااااااااااااااااام به همه دوستان
این مدت که سایت مشکل داشت خیلی دلم براتون تنگ شده بود...
نگران نباشید کنکور وزرات بهداشت با وزرات علوم فرق داره و همه ما موفق میشیم.
منم که قرار بود 16اسفند تموم کنم اما تا آخر اسفند شاید بتونم یه دور رو تموم کنم.

سلام دوستان
من میخوام امسال ازمون بدم و از الان وتازه شروع کردم
من میتونم
نه؟
:thumbsupsmileyanim::
امیدوارم همه موفق بشید دانشگاه مورد علاقه اتون قبول شید
من نیز هم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا