مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mgholyan

New member
برای قبولی به عنوان آخرین نفر در یکی از سه دانشگاه تهران بهشتی یا تربیت مدرس در ارشد آمار زیستی
طبق نمرات قبول شدگان سال 92 و91 و رابطه نمره با رتبه و رابطه نمره و رتبه با تعداد سوالات نتایج زیر بدست آمد
که با حدود چند صدمی خطا در نوشته های زیر یا یک دو رتبه ای بالا پایین کاملا و مطمینا" درست هست .
اگر نحوه ی محاسبه ی صحیح نمره را برای کنکور ارشد آمار زیستی یاد داشته باشید با تحلیل کارنامه های دو سال اخیر به نتایج زیر خواهید رسید
که چون وقت نداشتید این نوشته های زیر برعهده ی ام قرار گرفت .
موفق تر از همیشه باشید :riz304:

در سال 92
میانگین 42 درصد در تمامی دروس باعث کسب نمره ی 125 می شد ( حدود رتبه 42)برای کسب این نمره با زبان صفر در صد باید به میانگین 60 در صد در سه درس ریاضی محض و کاربردی رسید ( حدود رتبه 42)
که در صورت کسب این نمره در سال 92 داوطلب می توانست به عنوان آخرین نفرات در یکی از سه دانشگاه مذکور قبول شود.

در سال 91
میانگین 46 درصد در تمامی دروس باعث کسب نمره ی 138 می شد ( حدود رتبه 44) برای کسب این نمره با زبان صفر در صد باید به میانگین 66 در صد در سه درس ریاضی محض و کاربردی رسید ( حدود رتبه 44)
که در صورت کسب این نمره در سال 91 داوطلب می توانست به عنوان آخرین نفرات در یکی از سه دانشگاه مذکور قبول شود .

اقای کیانی به خاطر این زحمتتون ممنون ولی نمیدونم چرا یهویی استرس گرفتم..

SEM

New member

بچه ها عکس آواتاره منه هااااااااااا:4d564ad6:
از خدا می خوام همه کسایی رو(مخصوصا بچه های گل تاپیک) که دارن با انگیزه تلاش میکنن و میخوان با سخت کوشی به هدفشون برسن رو کمک کنه...آمین:auizz3ffy9vla57584x

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

reza.fe

New member
سلام بچه ها یکی از دوستان تقبل کردن که اعتراض آنلاین رو به مرکز سنجش ببرن.خواهشا شرکت کنین و از دوستان هم تقاضا کنین که در این اعتراض شرکت کنن.امتحانش ضررنداره
تو این صفحه متن ایشون رو ببیند(http://olumpezeshki.ir/thread11685-22.html#post414474)

و این هم جایی که باید پرکرد که البته این دوستمون همونجا لینکشو گذاشته(EmailMe Form - فرم ثبت اعتراض کنندگان به ت)

parasto104

New member
سلام
یه خبر داغ
همین الان شبکه خبر داشت با ریس مرکز سنجش پزشکی صحبت میکرد و گفتن که به علت تداخل تاریخ امتحان ارشد آزاد با ارشد پزشکی دو هقته جابه جا شده و دو هفته بیشتر وقت داریم.:a2d3:
احتمال اینکه تیر باشه هم هست ، اگه همچنان حرف خودمون رو به گوش مسئولین برسونیم

- - - Updated - - -

سلام
یه خبر داغ
همین الان شبکه خبر داشت با ریس مرکز سنجش پزشکی صحبت میکرد و گفتن که به علت تداخل تاریخ امتحان ارشد آزاد با ارشد پزشکی دو هقته جابه جا شده و دو هفته بیشتر وقت داریم.:a2d3:
احتمال اینکه تیر باشه هم هست ، اگه همچنان حرف خودمون رو به گوش مسئولین برسونیم

Immortal

New member
ممنون که اطلاع دادی......فقط می خواستن اعصاب داوطلب های کنکور رو بریزن به هم که تونستن......امیدوارم تا زمانِ کنکور دیگه سوپرایزی در کار نباشه تا همه در آرامش رویِ درساشون تمرکز کنن

biosta

Well-known member
امتحان اوایل خرداد باشه یا اواخر خرداد بدیهی ست که برای همه روزهای باقی مانده تا کنکور یکسان هست،
مهم این هست که از زمان حال چه بهره ای می بریم .
:rose:

mortezahaji

New member
امتحان اوایل خرداد باشه یا اواخر خرداد بدیهی ست که برای همه روزهای باقی مانده تا کنکور یکسان هست،
مهم این هست که از زمان حال چه بهره ای می بریم .
:rose:
موافقم اساسی
دوستان تلاش گرا باشید تا موفق باشید
نه نتیجه گرا

mavi

New member
سلام بچه ها به نظرتون منابع جدید زبان رو بخونیم یا همون نمونه سوالای 10سال قبل و لزگی رو ؟؟؟

mgholyan

New member
سلام بچه ها به نظرتون منابع جدید زبان رو بخونیم یا همون نمونه سوالای 10سال قبل و لزگی رو ؟؟؟

یه سوال هم که من تو نخشم اینه که الان اسون تر شده یا سختر؟!!! فکر کنم در حد آپر اینتر مدی ییته.....واسه این ازمون . ازمون قبلی چطور بوده؟!!و.... من که خودم موندم چیکار کنم پس فعلا همون مسیر قدیمی...

Immortal

New member
بچه ها این که گفته کلیه مدارک میبایست مربوط به سال 92 باشد یعنی من که سالِ 90 فارغ التحصیل شدم و دانشنامم مالِ سالِ 90 هست باید برم دانشگاه دوباره دانشنامه درخواست کنم؟!!لطفا کسی می دونه راهنمایی کنه.

biosta

Well-known member
بچه ها این که گفته کلیه مدارک میبایست مربوط به سال 92 باشد یعنی من که سالِ 90 فارغ التحصیل شدم و دانشنامم مالِ سالِ 90 هست باید برم دانشگاه دوباره دانشنامه درخواست کنم؟!!لطفا کسی می دونه راهنمایی کنه.

مدارك مورد نياز:
داوطلبان ملزم ميباشند كليه مدارك مورد نياز را بر حسب مورد، بطور كامل و خوانا و صحيح ارسال نمايند. در صورت ناقص بودن يا
ناخوانا بودن يا نادرست بودن، مسئوليت عواقب بعدي به عهدهي داوطلب خواهد بود
كليه مدارك صادر شده از مراجع مختلف مي بايست مربوط به سال 92 باشد.

به نظرم یعنی اگر می خواهید از فرم های پرشده آخر دفترچه ثبت نامی برای ثبت نام استفاده کنید
بایستی اخیرا" تهیه اش کرده باشید و از فرم های پر شده که مثلا" سال قبل با آن ثبت نام کرده اید نمی توانید استفاده کنید .
به نظرم مثلا" اگر می خواهید از سهمیه ای جانبازی و ... استفاده کنید بایستی دوباره فرم مربوطه را توسطز سازمان مربوطه پر کنید و...
گواهی موقت یا اصلی تان مربوط به هر سالی که باشد ایراد ندارد ، در صورت امکان از اصل گواهی برای ثبت نام استفاده کنید
گواهی تان چه موقت با اصل باید شامل مهر و امضا - رشته ی تحصیلی تان و معدل تان باشد ، بدون غلط گیری یا کثیفی محسوسی باشد
حجم مدارک تان را هم چک کنید ، به نظرم اگر حجم فایل اسکن مدارک تان کم یا زیاد تر حد مشخص شده باشد سیستم ثبت نام خطا بگیرد .

parasto0o

New member
یادمه من موقعی که ثبت نام میکردم، دفترچه رو که میخوندم، تو قسمت کمک های دانشگاه مدرس نوشته بود که به رتبه های 1 و 2 وامهای خوبی میدن و خارج از نوبت خوابگاه میدن...با خودم میگفتم خب ما که نیسیم خوشبحال اونایی که میشن.میگفتم فقط قبول شم حتی رتبه ی 50 یا 60 هم یه جورایی برام غیر قابل دسترس بود.....ولی بعد ازینکه رتبه ها اومد....فهمیدم خیلی هم دور از دسترس نبوده...فقط آدم باید خودشو باور داشته باشه.امیدوارم همتون موفق باشین و خودتونو باور کنید.

biosta

Well-known member

متشکرم از نوشته تان خانم پرستو

دو روز پیش بود داوطلبی را تلفنی راهنمایی می کردم بهش می گفتم که چه بسا نصف کسانی که قبول می شوند از رتبه و محل قبولی شان متعجب می شوند
چون بهتر از آنچه که تصور می کردند بوده که این همان نتیجه تلاش مستمر و منظم هست .
حواستون باشه ساعات مطالعه هفتگی تان پایین نیاید به همراه یاد داشتم روش های تست زنی و مدیریت زمان و کنترل استرس و اضطراب به طوری که زیاد مانع از عملکرد تان نشود باعث می شود که به امید خدا به خواسته تان برسید .
کنکور آزمایشی هم بدهید و ترجیحا حضوری شرکت کنید
به موقع مرور کنید ، مرور خیلی مهم هست
من اگر باشم و از نظر وقت در تنگنا ، ترجیح می دهم وقتم را برای مرور بگذارم تا یاد گیری مطلبی جدید
هر چی رو که می خونید خوب یاد بگیرید که در مرود راحت تر باشید

تعداد غلط هایتان که در جلسه کنکور کم شود باعث می شود در محل مورد نظرتان قبول شوید
یه طور کلی از هر 10 تا سوال که جواب می دهید یکی را باید غلط بزنید و نه بیشتر تا که از نظر تعداد غلط ها در وضعیت عالی قرار داشته باشید .

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
حتما" می دانید که خانم parasto0o رتبه ی دو کنکور 92 هستند و الان علوم پزشکی تهران آمار زیستی می خوانند .

nbio

New member
سلام بچه ها زمان کنکور وزارت بهداشت واقعا تغییر کرده؟

nbio

New member
خوندن چند فصل از کتاب رگرسیون بازرگان لاری کافیه؟ فصول 5و 6 لازمه بخونیم؟لطفا اگه کسی اطلاع داره به منم بگه ممنونم.

biosta

Well-known member
خوندن چند فصل از کتاب رگرسیون بازرگان لاری کافیه؟ فصول 5و 6 لازمه بخونیم؟لطفا اگه کسی اطلاع داره به منم بگه ممنونم.

سلام ، اگر نظر من را بخواهید آری بخوانید ، کلا" کتاب رگرسیون بازرگان لاری کم حجم هست و به کلیات مدل های خطی می پردازد و مثل منتگمری نیست که بخواهید به طور گزینشی بخوانید پس از این کتاب مطلبی را حذف نکنید مگر چند صفحه مربوط به آزمون دوربین واتسون که به نظرم همون را هم بخوانید
رگرسیون مهم ترین درس از دروس کاربردی هست و بعد از احتمال مهترین درس برای داوطلب کنکور آمار زیستی هست .
:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا