مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mw.ashel

New member
همگی موفق باشید

27e5dc3ca9c77d7b3.jpg

mgholyan

New member
سلام
شنیدید میگن راه بنداز جا بنداز ؟

ی دیوانه نشسته برای همه داره تصمیم میگیره

آزمون ارشد پزشکی 8 خرداد شد

فقط دلم میخاد مسئول برنامه ریزی شو ببینم 2000 تا حرف بارش کنم
پارسال گفتن بخاطر انتخاباته امسال چی؟؟
از دیشب که بهم خبر دادند اصلا حالم بد شد

بچه ها به هر کس دسترسی بگید دوستان برنامه ریزی شو نو عوض کنن
درضمن به فکر این باشید ببینیم راهی رو پیدا میکنیم توی وزارت خانه بشه بهشون اعتراض کنیم
اگه میتونید از مدیر همین سایت برای اطلاع رسانی و پیگیری اعتراض کمک بگیرید
وزارت بهداشت رو خدا ......

لکن آنچه جایی نرسد فریاد است....درسته نامردی کردن من رو اون یه ماه حساب باز کرده بودم.ولی این تلاش بیشتر مارو میطلبه...

mgholyan

New member
میگم اعتماد به نفس آدم چقد میتونه باشه که برداشته مکانای خوابگاهای علوم پزشکی تهرانو در میاره و تو سایتش چرخ میزنه....

biosta

Well-known member
میگم اعتماد به نفس آدم چقد میتونه باشه که برداشته مکانای خوابگاهای علوم پزشکی تهرانو در میاره و تو سایتش چرخ میزنه....

منم همین کارها را می کردم اون موقع که می خواستم انگیزه ام را افزایش دهم
زمان کنکور جلو برود عقب برود برای همه شرایط و سوالات!یکسان هست پس تمرکزتان را برای درس بگذارید و از حاشیه بپرهیزید .

SEM

New member

منم همین کارها را می کردم اون موقع که می خواستم انگیزه ام را افزایش دهم
زمان کنکور جلو برود عقب برود برای همه شرایط و سوالات!یکسان هست پس تمرکزتان را برای درس بگذارید و از حاشیه بپرهیزید .

حرفت درسته ولی نباید اولش می گفتن که آزمون اواخر خرداد یا اوایل تیر برگزار میشه و یکدفعه بگن 8-9 خرداده!!!!
برنامه ریزی منم بهم ریخت...

simin30

New member
حرفت درسته ولی نباید اولش می گفتن که آزمون اواخر خرداد یا اوایل تیر برگزار میشه و یکدفعه بگن 8-9 خرداده!!!!
برنامه ریزی منم بهم ریخت...

نگران نباش sem:tsimuzpzwoap1t9y3o7
من مطمينم همه بچه هاي انجمن قبول ميشيم:thumbsupsmileyanim:
4 ماه هم فرصت خوبيه...روحيه خودتونو نبازيد.يكم برنامه هامونو بايد فشرده كنيم...به هر حال براي قبول شدن بايد 3_4 ماه پيوسته درس مي خونديم.اگه ميخواستيم از اسفند ساعات مطالعه مون رو بالا ببريم( يا از نوروز) بايد از حالا اينكار رو بكنيم...:smilies-azardl (113

simin30

New member
من ايميل زدم و اعتراض كردم...روز شنبه هم زنگ ميزنم.... اين حداقل كاري كه ميتونيم در حق خودمون انجام بديم....شايد اعتراضات موثر باشه

pegii

New member
سلام بچه ها منم به این آدرس info@sanjeshp.ir واسه اعتراض به تاریخ امتحان میل زدم شما هم تلاش خودتونو بکنین!!!

با سلام
خدمت مسئولین محترم وزارت بهداشت و سنجش پزشکی کشور احتراما به
عرض میرساند،
از آنجا که داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی 1393،
یک سال یا بیشتر زمان و توان و انرژی برای قبولی در رشته ی مورد علاقه ی خود صرف کرده اند ،
بدلیل برخی تصمیم گیری های ناگهانی از سوی وزارت بهداشت
متحمل نگرانی و اضطراب مضاعف مبنی بر تضییع حقوق آنها و بی عدالتی هایی شده اند.

امسال نیز همانند سال گذشته که به دلیل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری استثنائا تاریخ برگزاری آزمون تغییر کرد
و بر خلاف روال همیشه
خبر از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد زودتر از موعد داده شد.
و این در حالیست که تنها 4 ماه تا زمان آزمون باقی است.
این امر سبب برهم خوردن برنامه ریزی های اغلب داوطلبان بمنظور اتمام
دروس و مرور آنها شده که فشار روانی دوچندان را به داوطلبان وارد میکند.
ضمن این که زمان طلایی که جهت مرور و تسلط داوطلبان لازم است شدیدا کاهش
یافته و دانشجویانی که هنوز فارغ التحصیل نشده اند با تداخل امتحانات و آزمون ارشد مواجه اند.

از وزارت متبوع که متولی امر سلامت روان و توسعه علمی در کشور
است خواهشمندیم هرچه زودتر و پیش از آغاز ثبت نام داوطلبین،
اقدام به اصلاح تاریخ برگزاری آزمون نموده تا داوطلبان بدون استرس مضاعف، عادلانه برای نتیجه ای بهتر بکوشند.
امید است در آینده نزدیک با تصمیمات هوشمندانه و به موقع
مسئولان محترم وزارت بهداشت و سنجش پزشکی شاهد کاهش نگرانیهای داوطلبان
تحصیلات تکمیلی که آینده سازان کشور هستند باشیم.

parasto104

New member
سلام دوستان
من برنامه ریزی کرده بودم که از اواخر بهمن فشرده درس بخونم چون الان مشغول کاری هستم و وقت نمیکنم زیاد وقت بذارم برای درس خوندن
امیدوارم زمانش عوض بشه

کرهانی

New member
سلام دوستان
یاخدا؛منکه الان درگیر کنکور وزارت علومم برنامه هام اندکی بهم ریخت؛مخصوصا واسه زبان

biosta

Well-known member
سلام ، از من بارها پرسیده شده چرا وقتت رو برای این تاپیک می گذاری ، چرا برای کمک به دیگران پول نمی گیری ، ولش کن این انجمن رو ...
کسی هیچ کسی تو این انجمن به من بدهکار نیست و مزد من همین قبولی شما دوستان هست اگر وارد حاشیه بشوید و از درس فاصله بگیرید من کمتر به مزدم میرسم
وقتی شما قبول بشوید ، وقتی که خوشحالی قبولیتان را با دیگر کاربرهای انجمن به اشتراک می گذارید انگار دنیا رو بهم دادن.
نهایتا" می خواستم به این جا برسم که بگویم من هم آواخر بهمن سربازی ام تمام شد و اوایل اسفند شروع کردم به خواندن برای کنکور ارشد و انتخاب اولم مشهد قبول شدم در حالی که اون موقع با خودم می گفتم 4 ماه کمه قبول نمی شوم بی خیال بگذار برای سال بعد اما بعد با خودم گفتم نه مهم این هست که سعی ام رو بکنم و نتیجه ام گرفتم .
خیلی از داوطلبانی که قبول می شوند تازه از موقع ثبت نام کنکور شروع می کنند به خواندن برای کنکور ارشد ( تقریبا" نیمی از قبول شدگان )
پس شما اصلا" عقب نیستید و اون سه هفته ام که کنکور زودتر شده مطمئن باشید کاملا" مطمئن باشید اگر از زمان باقی مانده به خوبی استفاده کنید احتیاج نخواهید داشت .
مهم این هست که در مطالعه نظم و استمرار داشته باشید
مهم این هست که کمتر روزی باشد که مطالعه نمی کنید و ساعات مطالعه تا را یادداشت کنید و برنامه ریزی تان را حد الامکان اجرا کنید
مهم این هست که ار خودتان و پیش وجدان خودتان آسوده باشدی که با شرایطی که من در آن قرار گرفتم لااقل خودم در حق خودم کم کاری نکردم
مهم این هست که انگیزه هایتان از کنکور ارشد تمام وجودتان را بگیرد

biosta

Well-known member
تصویر ذهنی مثبت

اضطراب بسیاری از اوقات هم از تصور نگران کننده شخص درباره خودش نشأت می گیرد.
یعنی با این که شما درس خود را می خوانید و اهل مطالعه هستید، مدام تصور نگران کننده ای از خودتان در ذهن دارید که بازده فعالیت ذهنی شما را کاهش می دهد
و به حافظه و تمرکز شما لطمه وارد می کند.
بهترین و آسان ترین شیوه برای مقابله با این اضطراب کاذب انجام تمرینات تلقین تجسمی است که بی جهت ساده گرفته می شود. صبحها پس از بیدار شدن، ظهرها پس از یک آرامش چند دقیقه ای و قبل از صرف ناهار و به ویژه شبها قبل از خواب به آسودگی دراز بکشید، بدن را شل کنید.
چند نفس عمیق بکشید و با صدای بلند یا در ذهن خود چندین بار این جملات را تکرار کنید:
“من با تمرینات عالی ام، تمرکزم روز به روز بیشتر می شود”
“من سرشار از قدرت تمرکز فوق العاده ای برخور دارم”
“من سرشار از آرامشم و در این آرامش، تمرکز جاری است”
“حافظه ام بسیار عالی است و روزبروز بهتر می شود”
“در کلیه امتحاناتم موفق هستم و هم اکنون نمرات عالی ام را می بینم”
در لحظاتی که این جملات را می گویید و چند بار تکرار می کنید، خود را در ذهن خود ببینید. خود را در جلسه امتحان ببینید که در نهایت آرامش نشسته اید.
برگه امتحان در دست شماست. همه جوابها را می دانید و به همه سؤالات با آرامش کامل و شادی فراوان جواب می دهید.
این تصویر را شبها خصوصاً قبل از خواب، به وضوح در ذهن خود ببینید و از آن به شوق آیید.
بعد از مدتی که تلقین و بیان عبارتهای تأکیدی بالا را صبح و ظهر و شب انجام دادید و به خصوص تصویر ذهنی مثبت خود را هر شب مجسم کردید،
هم اعتماد به نفس و روحیه تان عالی می شود و هم میزان تمرکز، حافظه و یادگیری تان بهبود می یابد.

dadasalar

New member
سلام ، از من بارها پرسیده شده چرا وقتت رو برای این تاپیک می گذاری ، چرا برای کمک به دیگران پول نمی گیری ، ولش کن این انجمن رو ...
کسی هیچ کسی تو این انجمن به من بدهکار نیست و مزد من همین قبولی شما دوستان هست ........

سلام
منطق چیزیه که واقعا نمی تونم جلوش واسم
ممنون بیو
شما درست میگی نباید بریم توی حاشیه
خدا رو شکر

SEM

New member

نگران نباش sem:tsimuzpzwoap1t9y3o7
من مطمينم همه بچه هاي انجمن قبول ميشيم:thumbsupsmileyanim:
4 ماه هم فرصت خوبيه...روحيه خودتونو نبازيد.يكم برنامه هامونو بايد فشرده كنيم...به هر حال براي قبول شدن بايد 3_4 ماه پيوسته درس مي خونديم.اگه ميخواستيم از اسفند ساعات مطالعه مون رو بالا ببريم( يا از نوروز) بايد از حالا اينكار رو بكنيم...:smilies-azardl (113

آره دوست خوبم حق با توئه
این 4 ماه رو به امید خدا با انرژی میخونیم.....:a2d3:

Immortal

New member
آقا حالا اینا آزمون رو انداختن جلو عب نداره :)))
حالا چرا با آزمون دانشگاه آزاد تاریخ برگذاریش یکیه دیگه گندشو درآوردن به خدا :))))

biosta

Well-known member
آقا حالا اینا آزمون رو انداختن جلو عب نداره :)))
حالا چرا با آزمون دانشگاه آزاد تاریخ برگذاریش یکیه دیگه گندشو درآوردن به خدا :))))

این تغییر تاریخ آزمون و همزمانی کنکور وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد نشانه این هست که طبق معمول کسی که لیاقت ندارد به صندلی تکیه داده ...
پارسال هم همین همزمانی دو کنکور اتفاق افتاده بود ،نزدیک کنکور که شد اعلامیه می دهند و زمان کنکور را چند روزی این ور و اون ور می کنند ،

biosta

Well-known member
به خوبی بخونید چون هر سال رقابت بیشتر میشه ، چون هر سال به جای آمار ریاضی گرایش به آمار زیستی از طرف داوطلبان بیشتر می شود

biosta

Well-known member
پیرو درخواست دوستان این پست را گذاشتم

برای قبولی به عنوان آخرین نفر در یکی از سه دانشگاه تهران بهشتی یا تربیت مدرس در ارشد آمار زیستی
طبق نمرات قبول شدگان سال 92 و91 و رابطه نمره با رتبه و رابطه نمره و رتبه با تعداد سوالات نتایج زیر بدست آمد
که با حدود چند صدمی خطا در نوشته های زیر یا یک دو رتبه ای بالا پایین کاملا و مطمینا" درست هست .
اگر نحوه ی محاسبه ی صحیح نمره را برای کنکور ارشد آمار زیستی یاد داشته باشید با تحلیل کارنامه های دو سال اخیر به نتایج زیر خواهید رسید
که چون وقت نداشتید این نوشته های زیر برعهده ی ام قرار گرفت .
موفق تر از همیشه باشید :riz304:

در سال 92
میانگین 42 درصد در تمامی دروس باعث کسب نمره ی 125 می شد ( حدود رتبه 42)برای کسب این نمره با زبان صفر در صد باید به میانگین 60 در صد در سه درس ریاضی محض و کاربردی رسید ( حدود رتبه 42)
که در صورت کسب این نمره در سال 92 داوطلب می توانست به عنوان آخرین نفرات در یکی از سه دانشگاه مذکور قبول شود.

در سال 91
میانگین 46 درصد در تمامی دروس باعث کسب نمره ی 138 می شد ( حدود رتبه 44) برای کسب این نمره با زبان صفر در صد باید به میانگین 66 در صد در سه درس ریاضی محض و کاربردی رسید ( حدود رتبه 44)
که در صورت کسب این نمره در سال 91 داوطلب می توانست به عنوان آخرین نفرات در یکی از سه دانشگاه مذکور قبول شود .

biosta

Well-known member

سلام
من دوست داشتم تهران ادامه تحصیل بدم اما با توجه به شرایط جدیدی که زندگیم پیدا کرده نمی تونم از اراک بیام بیرون.
می خواستم نظرت رو درباره این دانشگاه بدونم این که سطحش چه طوریاست
به نظرت خوبه یا نه؟و این که برای قبولی توی این دانشگاه حدوده درصدام چه قدر باشه؟

سلام ، وقت بخیر
دانشجویان اراک را می شناسم اگر بخواهی به ایشان معرفی ات می کنم .
به نظرم به گروه آمار زیستی اراک یک سری بزن و با دانشجویانش صحبت بکن حتما" مفید خواهد بود .
برای قبولی در اراک به درصد های بالا احتیاج نیست یعنی اگر زبان را صفر بزنید مابقی درس ها 50 باشد قبول می شوید .
اما همیشه گفتم شرط قبولی بالا بردن سطح انتظارات هست ، به کم قانع نباش چون چه بسا همان کم هم گیرت نیاید
برای رتبه ی زیر 50 بخوان تا که به عنوان آخرین نفرات قبول باشی ،
اگر به هوای متوسط 50 درصد در سه درس ریاضی - محض و کاربردی بخوانی احتمالا" قبول نشوی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا