مطالعه گروهي ارشدپرستاري95

masih_masih98

New member
سلام بپه هااا...
منم اومدم...
میدونم منتظر من وایساده بودین که بیااام...:a2d3:
دیگه اومدم..
شروع کنم دیگههه...:bunnyearsmiley:

dooste_u

New member
ارشد

همزمان نميشه ارشد خوند و سرباز هم بود
امكان نداره
اما اگه خانم باشيد يا سربازي قبلا رفته باشيد يا معاف ميشه هم طرح رفت هم ارشد
الان تو دانشگاه شيراز خيلي همكلاسي هاي ما اينكار كردند

gognussss

New member
اگه تو سربازی باشین و از ارشد قبول شین میتونین توقف خدمت سربازی کنین و ارشد بخونین در عوض بعد اینکه ارشد تموم شد دوباره باید برین سربازی

masih_masih98

New member
کاشکی میشد هم رفت سربازی هم ارشد خوند...
الان من بین 2 راهی موندم که ارشد بخونم یا برم سربازی؟
اخه این چه کاریه؟
تازه میخواستم بعد از ارشدم برای کار برم یه کشور دیگه...
راستی با لیسانس برم کشوردیگه بهتره یا با فوق؟

فاطمه...

New member
بخون واسه ارشد سربازی رو همیشه هست ، الان ک ب درس نزدیکی احتنال قبولیت بیشتره تا چن سال دیگه

masih_masih98

New member
بخون واسه ارشد سربازی رو همیشه هست ، الان ک ب درس نزدیکی احتنال قبولیت بیشتره تا چن سال دیگه

خودمم همین فکرو میکنم. ولی فقط برای یه کشور دیگه بخوام برم لیسانس بهتره یا فوق؟
مثلا همین لیسانس پرستاری راحت تر قبول میکنن یا ارشد روان؟
هم برای کار هم برای ادامه تحصیل؟

roya .h

New member
سلام ملت خوبین به مدیر گفتم این دیگوکسین رو بلاک کرد خلاص شدیم خییییییییییییییلی بی فرهنگ بود

masih_masih98

New member
مرسییی...
بپه ها من فهمیدم یه کتابایی رو باید بگیرم که اینجا اسماشونو میگم. شما اگه میدونید از این ها بهترم هست بگید...
داخلی جراحی برونر ها به خصوص 10 تا برونر اصلی و درسنامه داخلی جراحی نوشته منیر نوبهار و حسین عسگری ...
بهداشت جامعه لانکستر و ایلدر ابادی...
کودکان ونگ...
مادران و نوزادان لیفر...
روان کوشان...
زبان اول تافل و بعدش لزگی...
درسته اینااا؟
همینا رو بخونم خوبه؟

فاطمه...

New member
دوستان عزيز ما تو تلگرام ی گروه تشکیل دادیم ک یه تعدا از بچه هایی ک ارشد میخونن و یه تعداد از بچه هایی ک امسال ارشد دادن هستن اگه دوست داشتید تو خصوصی شماره تونو واسم بفرستید

فاطمه...

New member
من اینا رو توصیه میکنم: روان انتشارات جامع نگر نویسنده حمید حجتی یا کوشان ، بهداشت لانگستر ، کودکان وونگ ، زبان لزگی ، مادر نوزاد مرور جامع انتشارات جامع نگر یا میترا ذولفقارى ، برونرم چن تای اصلیش مثل یلب تنفس کلیه ارتوپد گوارش کبد پوست برونر مابقی درسنامه

monavvar

New member
مرسییی...
بپه ها من فهمیدم یه کتابایی رو باید بگیرم که اینجا اسماشونو میگم. شما اگه میدونید از این ها بهترم هست بگید...
داخلی جراحی برونر ها به خصوص 10 تا برونر اصلی و درسنامه داخلی جراحی نوشته منیر نوبهار و حسین عسگری ...
کودکان ونگ...
مادران و نوزادان لیفر...
روان کوشان...
درسته اینااا؟
همینا رو بخونم خوبه؟
فقط یک نکنه دوست عزیز .کتاب مادرونوزاد میترا ذولفقاری و استاد نوقابی رو یادتون نره .کودکان اگر میخاید خیلی خیلی مسلط باشید مارلو رو هم فراموش نکنید .موفق باشید

masih_masih98

New member
فقط یک نکنه دوست عزیز .کتاب مادرونوزاد میترا ذولفقاری و استاد نوقابی رو یادتون نره .کودکان اگر میخاید خیلی خیلی مسلط باشید مارلو رو هم فراموش نکنید .موفق باشید

مرسییی...
پس ایشالا اگه لیفر رو خوندم میترا ذوالفقاری و استاد نوقابی رو هم میخونم...
چون با هم بخونم فکر کنم خیلی سخت بشه...

digoxin

New member
سلام دوستااان...
من الان ترم 7 ام...
بین دو راهی ارشد و طرح موندم...
کدوم دانشگاه ها دقیقا هم میشه ارشد خوند هم طرح رو گذروند؟
الان تا تو جو درسم میتونم قبول شم شاید،ولی بعد از طرح دیگه معلوم نیست چی بشه...
تازه من طرح و سربازی رو هم میخوام با هم بگذرونم...
میشه هم طرج هم ارشد هم سربازی؟

طرح و سربازی رو خیلی سخت میشه یکی کرد و شما باید قید طرح رفتن رو بزنی . یعنی اینکه بعد از ارشد باید برید سربازی و بعدش میتونی اگه خواستی طرح شرکت کنی و اگر نخواستی نیازی به گذراندن طرح نیست . در کل میشه شیش سال . دو سال ارشد بخونی دو سال سربازی و دو سال طرح . این که میگن طرح و ارشد رو میشه با هم گذراند فقط مخصوص خانم ها و آقایانی هست که خدمت سربازی ندارند و یا معاف شدن و یا خدمت رفتن . شما راه طولانی در پیش داری دوست عزیز موفق باشی :smilies-azardl (181:14:

digoxin

New member
مرسییی...
کودکان ونگ...
مادران و نوزادان لیفر...
روان کوشان...
درسته اینااا؟
همینا رو بخونم خوبه؟

زبان لزگی و تافل به نظرم نیاز نیست . وقتتو هدر نده آزمون های سال های گذشته رو بیار زبان ها رو حل کن بالای 50 میزنی . برای خوندن هم زیاد به خودت فشار نیاز سخت نیست اصلا . از هر درسی به طور طبیعی حداقل 7 سوال رو بدون هیچ درس خوندنی میشه زد صحیح . مابقیشو هم به نظرم تست کار کنی عالیه . مثلا من روان یک کوشان و واقعی رو خوندم و موقع تست زدن به هیچ عنوان نتونستم توی ذهنم به منبعی که خوندم رجوع کنم همه ی سوالات از کتاب drs حجتی طرح شده بودن . با حل کردن سوالات روان سال 77 تا 90 تونستم سولات روان 91 تا 93 رو بالای 50 درصد جواب بدم این یعنی اینکه منبع هم نخوندی زیاد مهم نی سوالات خیلی تکراری هستن . مثلا این سوال که هدف از بهداشت روان چیست توی 6 کنکور تکرار شده .

بالا