مطالعه گروهي ارشدپرستاري95

digoxin

New member
دوست عزیز به هر حال ارشد مث کارشناسی ک اشباع نشده الانا دیگه کارشناسی خیلی اشباعه حتما باید ادامه تحصیل بدی

سلام مسعود جان ببخشید ولی شما انگار اصلا در جریان ازمون کارشناسی ارشد نیستید . به هیچ وجه نمیشه هم بری طرح هم همزمان ارشد بخونی اگه همون سال اول قبول بشی باید فقط بری ارشد بخونی و از طرح انصراف بدی . و ضمن اینکه من 5 تا از دوستام آزمون استخدامی شرکت کردن و درصدهاشون همه بالا ولی هیچکدوم قبول نشدن !!!
و اینم بگم که عضو هیئت علمی شدن خیلی سخته و هیچ تضمینی وجود نداره اگه ارشد گرفتیم بشیم عضو هیئت علمی یا نه و اگر استاد دانشگاه نشیم ارشد پرستاری اصلا بدرد نمیخوره و توی بیمارستان باید تو سری خور پزشک و خدمه و سایر پرسنل هم باشیم . شما اان وضعیتت خیلی عالیه و حداقل این دو سال برای خودت کار کردی . و پول در آوردی

digoxin

New member
وا استان ما شرکتیا از اسفند رفتن سر کار ، بابا برو خصوصی برا خودت تا تکلیفت مشخص میشه

شما این استخدام 7000 پرستار رو شرکت کردید ؟
این آزمون های استخدامی کی برگزار میشن که من اصلا در جریان نیستم . ولی احتمالا استخدام پیمانی منظورتونه نه استخدام رسمی .
من الان یکی از دوستانم اتاق عمل میخونه توی تهران 2 تا بیمارستان خصوصی کار میکنه حقوقش 4 میلیون هم میرسه .

digoxin

New member
نه اصلا مسعود مربی ما هم طرح میره هم استان دیگه ارشد میخونه هم مربی گری میگه راحته تو تبریز میخونه میگه 1 هفته تشکیل میشه بعد میگن هفته بعد تعطیل

ببخشید ولی محاله ممکن هستش کسی هم طرح بره هم کارشناسی ارشد بخونه . دفترچه آزمون ارشد علوم پزشکی رو مطالعه کنید . نوشته در صورت قبولی باید گواهی پایان طرح یا انصراف از طرحتو بیاری که ثبت نامت کنیم . مگه میشه؟ مگه داریم ؟ اگه اینجوریه که من دیگه سر دو راهی طرح و ارشد نمیموندم

digoxin

New member
دوستان لطف کنید به این سوال من پاسخ بدید . آیا میشه هم طرح رفت هم ارشد خوند ؟ اگه میشه پس در این صورت چطور توی دفترچه نوشته نمیشه توی ارشد ثبت نام کرد؟ من موندم سر این دو راهی . واقعا نمیدونم باید چه کرد ؟ ارشد خوند یا رفت طرح .ضع مالیم جالب نیست . الان ورودی های 92 پرستاری توی شهر ما 250 نفر هستن دولتی و آزاد . اگه من برم ارشد اینا همه میرن استخدام میشن اونوقت حتی با ارشدمم به عنوان یه لیسانس نمیشه کار کرد .
نظر شما چیه که دوباره کنکور بدیم برای پزشکی ؟ رشته های پیراپزشکی ادامه تحصیلشون بدرد نمیخوره واقعا

فاطمه...

New member
سلام اره میشه من مطمینم ببین دوست عزیز تو دفترچه مینویسن که باید در صورت قبولی ارشد توقف طرح بزنی ولی راه میان با بچه من خیلی از دوستام الان دانشجو ارشدن طرحشونم دارن میرن

digoxin

New member
سلام اره میشه من مطمینم ببین دوست عزیز تو دفترچه مینویسن که باید در صورت قبولی ارشد توقف طرح بزنی ولی راه میان با بچه من خیلی از دوستام الان دانشجو ارشدن طرحشونم دارن میرن

مرسی از پاسخ سازندتون . پس نتیجه میگیریم الکی نوشتن .

فاطمه...

New member
ولی من شنیدم ی مقدارم ب دانشگاش بستگی داره که موافقت کنه یا نه ولی همدان و تهران که مطمینم قبول میکنن

مسعود21

New member
مرسی از پاسخ سازندتون . پس نتیجه میگیریم الکی نوشتن .
بچه ها من دوتا از همکلاسیای خودم ک ارشد مشهد قبول شدن اصلا دانشگاه نذاشت ک ادامه طرحشونو برن ها!!!
دوست عزیز منظورم این بود ک چون الان تو جو درس هستی قبول شدن تو ارشد واست راحتتره.
شاید بعدا ک سرکار بری گرفتاریت بیشتر شه و قبولی واست سختتر شه.
ولی اگه هدفت اینه ک پول درآری میتونی قید درسو فعلا بزنی

مسعود21

New member
دوستان لطف کنید به این سوال من پاسخ بدید . آیا میشه هم طرح رفت هم ارشد خوند ؟ اگه میشه پس در این صورت چطور توی دفترچه نوشته نمیشه توی ارشد ثبت نام کرد؟ من موندم سر این دو راهی . واقعا نمیدونم باید چه کرد ؟ ارشد خوند یا رفت طرح .ضع مالیم جالب نیست . الان ورودی های 92 پرستاری توی شهر ما 250 نفر هستن دولتی و آزاد . اگه من برم ارشد اینا همه میرن استخدام میشن اونوقت حتی با ارشدمم به عنوان یه لیسانس نمیشه کار کرد .
نظر شما چیه که دوباره کنکور بدیم برای پزشکی ؟ رشته های پیراپزشکی ادامه تحصیلشون بدرد نمیخوره واقعا
رو این حساب ک بخوای هم درس بخونی هم طرح بری به نظر من ریسکه.
شاید دانشگاهی قبول شی ک باهات راه نیان

فاطمه...

New member
ظاهرا مشهد نمیذاره ولی چن تا از دوستای من که دانشگاه ایران و همدان هستن دانشگاه موافقت کرده و گبری نداده

digoxin

New member
رو این حساب ک بخوای هم درس بخونی هم طرح بری به نظر من ریسکه.
شاید دانشگاهی قبول شی ک باهات راه نیان

دوست عزیز الان شما برید توی سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران . برای تابستان نیروحی طرحی میخواد . توی سایت هیچ چیزی درباره ی اینکه دانشجویان ارشد حق صثبت نام ندارن ننوشته و حتی توی فرم ثبت نام هم نوشته اگه دانشجوی ارشد هستید این گزینه را تیک بزنید . اما مثلا دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نوشته که نمیشه دانشجویان ارشد ثبت نام کنن و دانشگاه علوم پزشکی لرستان هم چیزی درباره ی ارشد ننوشته و همچنین دانشگاه علوم پزشکی همدان . من هدفم فقط دانشگاه تهران و اصفهان یا خرم اباد و همدانه .

digoxin

New member
ظاهرا مشهد نمیذاره ولی چن تا از دوستای من که دانشگاه ایران و همدان هستن دانشگاه موافقت کرده و گبری نداده

شما مطمئن هستید که دانشگاه علوم پزشکی همدان موافقت کرده ؟ میشه بگید دوستاتون ورودی چه سالی هستند ؟ چون از سال 91 اینطوری شده

فاطمه...

New member
بله من مطمینم همین الان دوستان من طرحن دارن ارشدم میخونن از بابت دانشگاه همدان صد در صد مطمن باشید که موافقت میکنن همین طور دانشگاه ایران

masih_masih98

New member
سلام دوستااان...
من الان ترم 7 ام...
بین دو راهی ارشد و طرح موندم...
کدوم دانشگاه ها دقیقا هم میشه ارشد خوند هم طرح رو گذروند؟
الان تا تو جو درسم میتونم قبول شم شاید،ولی بعد از طرح دیگه معلوم نیست چی بشه...
تازه من طرح و سربازی رو هم میخوام با هم بگذرونم...
میشه هم طرج هم ارشد هم سربازی؟

roya .h

New member
اگه شهر خودت قبولشی کارت راحته هم ارشد هم طرح میتونی بری

monavvar

New member
:25r30wi:.......اااا اشتباه شد بچه ها شمندتون :riz513:

آخرین ویرایش:
بالا