مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

mf2009

New member
سلام.منم میخوام تو این برنامه باشم اگه دیر نشده باشه.سطحمو نمیدونم.ولی خیلی وقته زبان نخوندم.فکر میکنم ضعیف باشم.میخوام لغت حفظ کنم زود از ذهنم میره.روزی 1.5تا2 ساعت میتونم وقت بذارم.فایلهایی که لغات لزگی هست رو دانلود کردم نمیدونم چه برنامه ای به جز winrar باید نصب باشه تا برنامه اش رو بخونه و نصب کنه.504 هم دانلود کردم برای نصبش روش کلیک میکنم پیام خطا میده.
سلام شما اگه مشکلی در نصب دارید طبق این فیلم اموزشی عمل کنید :Download lazgi(1).zip
اگر هم مشکلتون حل نشد این رو هم نصب کنید :Download Microsoft .NET Framework 4 (Standalone Installer) from Official Microsoft Download Center
بعد از نصب بیاید اینجا برای اعلام حضور

mf2009

New member
سلام من دوباره اومدم
اما این بار انگار برنامم درست نصب شده
فیلم اموزشی رو که نگاه کردم انگار باید از یه سایتی شماره سریال بخرم درسته؟
لطفا راهنماییم کنید منم راه بیفتم چون منم میخام باهاتون باشم
برای استفاده از جعبه لایتنرش بله باید شماره سریال بخرید این شماره سریالش هیچ ربطی هم به من نداره یعنی برای من نیست برای تولید کننده اون نرم افزار 504 هست شما اگه مشکل سریال داشتید میتوانید از نسخه جاوا یا اندروید استفاده کنید که نیازی به سریال ندارن اگر هم جعبه لایتنر براتون مهم نیست نیازی به شماره سریال نداره موفق باشید

- - - Updated - - -

مهارت 2
135 لغت خواندم امروز متن هارم میخوانم شب گزارش میدم
:thanks:
افرین :a2d3:

fada19990

New member
Mfجانم.من همجنان در حال خوندم مهارت 2هستم.فك كنم تا خر هفته ديكه تمومش كنم.

M_jamei

New member
سلام همکار گرامی نمیدونم چرا اسم شما اصلا تو لیست نیست اشکال نداره برای مهارت دو اسمتتون رو اضافه کردم روزی چند تا لغت میخونید ؟

روزی 30 تا به نظرم خوب باشه

ضمن اینکه خانه داری هم میکنم امیدوارم که برسم این لغات رو تموم کنم.

متشکرم

Aysel

New member
سلام
مهارت 1 رو تموم کردم
از فردا مهارت 2 رو شرو میکنم

afzalnia

New member
سلام
من سطحم b2 بود.به نظر خودم زبانم خوب نیست.میتونم روزی 30 تا لغت حفظ کنم و 1 ساعت رو به زبان اختصاص بدم.ممنون

mf2009

New member
روزی 30 تا به نظرم خوب باشه

ضمن اینکه خانه داری هم میکنم امیدوارم که برسم این لغات رو تموم کنم.

متشکرم
روزی 30 تا برای شما اسمتون به لیست اضافه شد برای مهارت دو فرصت پایان مهارت دو : 2 مهر
روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

mf2009

New member
سلام
متن ها توی نرم افزار نیست؟؟
باید کتاب بخریم؟؟
سلام دوست عزیز نه متن ها تو نرم افزار نیست باید کتاب رو تهیه کنید

- - - Updated - - -

سلام
من سطحم b2 بود.به نظر خودم زبانم خوب نیست.میتونم روزی 30 تا لغت حفظ کنم و 1 ساعت رو به زبان اختصاص بدم.ممنون
سلام دوست عزیز خوش امدی
روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باش

asal67

New member
سلام.
بابت همهه زحمتات ممنون.
ممنم میخوام با شماها ها لزگی رو بخونم ولی هنوز کتابشو نگرفتم.
چجوری باید فایل مهارتها رو از زیپ خارج کنیم؟

afzalnia

New member
سلام دوست عزیز نه متن ها تو نرم افزار نیست باید کتاب رو تهیه کنید

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز خوش امدی
روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باش

باشه ، ممنون :a2d3:

مهلا1991

New member
میدونم دوستم اون هزینه ربطی به شما نداره
فقط منظورم اینه که اگه بخام منم با شما زبان بخونم
باید اون شمارخ سریالو داشته باشم یا نه؟

بالا