مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

hamidehjoon

New member
عاغا شرایط شما پیچیدس هنگ کردم :shocked:

نه خیلی هم پیچیده نیست من برای زبان هم باید504 وتافل بخونم چون زبانم ضعیفه هم زبان تخصصی روانشناسی برای کنکوروزارت علوم وهم لزگی که خیلی زیاده
اینم بایددرنظربگیرم که من کنکورزبان نمیخام بدم کنکورروانشناسیه یعنی درسای مهم دیگه ای هم هست عاغا!
حالا اگه متوجه شرایط من شدیدبفرمایید

mf2009

New member
نه خیلی هم پیچیده نیست من برای زبان هم باید504 وتافل بخونم چون زبانم ضعیفه هم زبان تخصصی روانشناسی برای کنکوروزارت علوم وهم لزگی که خیلی زیاده
اینم بایددرنظربگیرم که من کنکورزبان نمیخام بدم کنکورروانشناسیه یعنی درسای مهم دیگه ای هم هست عاغا!
حالا اگه متوجه شرایط من شدیدبفرمایید
من جای شما نیستم دقیقا نمیدونم هدفتون چیه طبق نظر یکی از روانشناسان بهترین مشاور یه فرد خودشه

golabatun

New member
سلام گزارش امروزم 30تا لغت.دارم راه می افتم به 50 تا هم میرسونم :a2d3:
یه سوال متن ها تو سایت هست؟پایان هر مهارت باید متن رو ترجمه کنیم؟؟

vida68

New member
من جای شما نیستم دقیقا نمیدونم هدفتون چیه طبق نظر یکی از روانشناسان بهترین مشاور یه فرد خودشه

سلام دوست عزیز . منم برنامه ریزی هامو کردم و از پس فردا با شما همراهم. سطح زبانم بد نیس. بیشتر از 30 تا لغت هم در توانم هست بخونم.
فقط یه زحمت و یه لطف برام .میشه فایل همه لغت هایی که تو گوشی اندروید میشه نصب کرد رو بهم بدید؟؟؟ بسیار بسیار ممنونم.

alireza-j

New member
سلام از زحماتتون ممنونم. من برنامه رو نصب کردم همه چی‌ آماده هستش می‌تونم باهاتون شروع کنم؟ باید چکار کنم؟ سطحم b1 هستش

mf2009

New member
سلام گزارش امروزم 30تا لغت.دارم راه می افتم به 50 تا هم میرسونم :a2d3:
یه سوال متن ها تو سایت هست؟پایان هر مهارت باید متن رو ترجمه کنیم؟؟
سلام بر شما افرین نه متاسفانه متن ها در کتاب لزگی اند موفق باشی

mf2009

New member
سلام دوست عزیز . منم برنامه ریزی هامو کردم و از پس فردا با شما همراهم. سطح زبانم بد نیس. بیشتر از 30 تا لغت هم در توانم هست بخونم.
فقط یه زحمت و یه لطف برام .میشه فایل همه لغت هایی که تو گوشی اندروید میشه نصب کرد رو بهم بدید؟؟؟ بسیار بسیار ممنونم.
سلام بر شما خوش امدید برای دانلود به پست اول و سوم این تایپک مراجعه کنید http://olumpezeshki.ir/thread6126.html

mf2009

New member
سلام از زحماتتون ممنونم. من برنامه رو نصب کردم همه چی‌ آماده هستش می‌تونم باهاتون شروع کنم؟ باید چکار کنم؟ سطحم b1 هستش
سلام با توجه به قابلیت های خودتون میگید که در روز چند تا لغت میتونید حفظ کنید مثلا 30 تا بعد طبق روش زیر عمل میکنید
روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

alireza-j

New member
سلام با توجه به قابلیت های خودتون میگید که در روز چند تا لغت میتونید حفظ کنید مثلا 30 تا بعد طبق روش زیر عمل میکنید
روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

بسیار خوب من روزی ۲۰ لغت می‌تونم حفظ کنم.

bakhshi

New member
فقط برای اطلاع دارم میگم من جای شما بودم روزی کمتر از 30 تا نمی خوندم با توجه به این مدت کم باقی مانده شما حساب کنی 270 روز ضرب در 15 تا میشه میشه 4005 تا لغت با توجه به این که تو کنکور باید سرعت عمل بالای هم داشته باشی با این دایره لغت کم به نظرم به جای ای نمیرسید البته تصمیم با خودتونه

جناب mf20009

من تصمیمم برای ازمون ۹۴ هستش

vida68

New member
سلام بر شما خوش امدید برای دانلود به پست اول و سوم این تایپک مراجعه کنید http://olumpezeshki.ir/thread6126.html
سلام. ممنون.ببخشید ولی یهمشکل پیش اومد. من نرم افزار رو ریختم تو گوشیم و فایل ها رو هم جدا ریختم . الان فلش کارت عمل میکنه ولی فایل ها باز نمیشن. من اول اکسترکت کردم فایل های زیپ رو بعد ریختم تو گوشیم. الان چیکار کنم؟؟؟ممنون از پاسختون.

Fariba 90

New member
سلام.منم میخوام تو این برنامه باشم اگه دیر نشده باشه.سطحمو نمیدونم.ولی خیلی وقته زبان نخوندم.فکر میکنم ضعیف باشم.میخوام لغت حفظ کنم زود از ذهنم میره.روزی 1.5تا2 ساعت میتونم وقت بذارم.فایلهایی که لغات لزگی هست رو دانلود کردم نمیدونم چه برنامه ای به جز winrar باید نصب باشه تا برنامه اش رو بخونه و نصب کنه.504 هم دانلود کردم برای نصبش روش کلیک میکنم پیام خطا میده.

bahram-68

New member
دوستان عزیز به نظر من بیشتر تمرکزتونا بذارین روی لغات سوالات کنکور های سال قبل که بیشترین نتیجه رو میگیری،من که اینطور خوندم خوب نتیجه گرفتم
مکانیسم طراحی سوالات لغت زبان به این شکله که تقریبا از همون لغات سالای پیش استفاده میکنن ولی فقط پیشوند یا پسوند به اون اضافه میکنن که بخوان دانشجو رو بپیچونن

sevill1991

New member
سلام استاد حرفت بهم برخورد
و این دوروز با وجود مشکلات برنامه زبانم و پیش بردم

sevill1991

New member
مهارت 2
135 لغت خواندم امروز متن هارم میخوانم شب گزارش میدم
:thanks:

hamidehjoon

New member
دوستان عزیز به نظر من بیشتر تمرکزتونا بذارین روی لغات سوالات کنکور های سال قبل که بیشترین نتیجه رو میگیری،من که اینطور خوندم خوب نتیجه گرفتم
مکانیسم طراحی سوالات لغت زبان به این شکله که تقریبا از همون لغات سالای پیش استفاده میکنن ولی فقط پیشوند یا پسوند به اون اضافه میکنن که بخوان دانشجو رو بپیچونن

سلام
البته نظرشماکه تجربه موفق داشتی درسته من قبول دارم اما لزگی هم تمرکززیادی روی لغات سالای قبل داشته
ممنون از راهنماییت من که بهش توجه میکنم

مهلا1991

New member
سلام من دوباره اومدم
اما این بار انگار برنامم درست نصب شده
فیلم اموزشی رو که نگاه کردم انگار باید از یه سایتی شماره سریال بخرم درسته؟
لطفا راهنماییم کنید منم راه بیفتم چون منم میخام باهاتون باشم

mf2009

New member
سلام. ممنون.ببخشید ولی یهمشکل پیش اومد. من نرم افزار رو ریختم تو گوشیم و فایل ها رو هم جدا ریختم . الان فلش کارت عمل میکنه ولی فایل ها باز نمیشن. من اول اکسترکت کردم فایل های زیپ رو بعد ریختم تو گوشیم. الان چیکار کنم؟؟؟ممنون از پاسختون.
سلام شما فایل های مهارت های اندروید لزگی رو بریزید تو پوشه ankiroid مموری کارت بعد برنامه رو باز کنید و طبق عکس عمل کنید
SC20120906-085455.png

SC20120906-085517.png

بالا