مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

fate

New member
با سلام و احترام
من از امروز شروع مي كنم دقيقا 13 شهريورماه 92 مي خواهم روزي 50 لغت بخونم اميدورام همگي موفق باشيم

mf2009

New member
سلام، گزارش من(البته میدونم یکم با تاخیر شد :riz513:):
mfجان من تا الان 150تا لغت مهارت یک رو خوندم، سعی میکنم بقیه رو هم بموقع برسونم.
سلام بر شما دوست عزیز آفرین به عزم و ارادتون موفق باشید

mf2009

New member
سلام به همگی و خسته نباشید
من هم دارم مهارت یک رو میخونم در ضمن از 10 شهریور تا الان حدود 120 کلمه حفظ کردم:thanks:
خیلی برنامه ی خوبیه از همگی ممنونم که همچین برنامه ای رو ترتیب دادین
هههه میدونید که بیدار موندن تا این ساعت شب تاثیر خوبی بر یادگیری مغر نداره .(از روی ساعت ارسال پستتون گفتم) آفرین بر شما با این که کار هم میکنید باز هم به برنامتون پایبندید اگر تا آخر هم با همین جدیت جلو برید زبان رو زیر 70 نمیزنید :a2d3:

- - - Updated - - -

با سلام و احترام
من از امروز شروع مي كنم دقيقا 13 شهريورماه 92 مي خواهم روزي 50 لغت بخونم اميدورام همگي موفق باشيم
سلام بر شما اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشید

taranom92

New member
سلام منم ميخوام شروع کنم سطحم ضعيفه a1شدم
روزي دو تا دوساعتونيم ميتونم وقت بزلرم و روزي40لغت ميتونم بخونم فقط من گرامرم ضعيفه چکار کنم؟

fada19990

New member
Mfجان من 60 لغت از مهارت دو رو امروز خوندم.به علاوه لغلت تافل و 504 و 1100 .

سلام .میخوام تو مطالعه گروهی لزگی شرکت کنم. سطح آزمونم b1 - روزی 30 لغت میتونم یاد بگیرم و حدود 1 ساعت وقت بزارم

dilak

New member
منم میخوام باشم چیکا باید بکنم؟

چطوری تععین سطح کنم ؟ رفتم سایت نشد آخه ؟
ولی زبان آموز کانون زبان هستم
میخوام این ترم سطح inter 1 رو شروع کنم روزی هم 50 تا لغت می تونم حفظ کنم
تا درس 10 تافل هم خوندم 15 درس هم 504 بهم برنامه بدید مرسی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mf2009

New member
سلام .میخوام تو مطالعه گروهی لزگی شرکت کنم. سطح آزمونم b1 - روزی 30 لغت میتونم یاد بگیرم و حدود 1 ساعت وقت بزارم
سلام بر شما خوش آمدید
روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

- - - Updated - - -

چطوری تععین سطح کنم ؟ رفتم سایت نشد آخه ؟
ولی زبان آموز کانون زبان هستم
میخوام این ترم سطح inter 1 رو شروع کنم روزی هم 50 تا لغت می تونم حفظ کنم
تا درس 10 تافل هم خوندم 15 درس هم 504 بهم برنامه بدید مرسی
سلام خوش آمدید
روش کار :روزی 50 تا بعد تا 6 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 50 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

rahajoon

New member
سلام من هم هستم روزی 50لغات میتونم حفظ کنم اماهرلغتی مرتبط با ارشد باشه حله؟؟؟؟؟

عزیزم گرامر هم بخونیم مانند صفات که تو متن های مختلف معنی متفاوتی دارند؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mf2009

New member
سلام من هم هستم روزی 50لغات میتونم حفظ کنم اماهرلغتی مرتبط با ارشد باشه حله؟؟؟؟؟
بهتره از این لغات استفاده کنید http://olumpezeshki.ir/thread6126.html

عزیزم گرامر هم بخونیم مانند صفات که تو متن های مختلف معنی متفاوتی دارند؟؟؟؟؟
برای گرامر از لینک زیر استفاده کنید
Download gramer.zip

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bahar24

New member
سلام
مرسی بابت این کار فوق العادتون
من دیروز خیلی سر سری تعیین سطح کردم، شدم A1. پیام دادم.جواب ندادید. دوباره امروز تعیین سطح کردم با دقت بیشتر البته. شدم b2. روزی 15 لغت و 1 ساعت می تونم وقت بذارم.

mf2009

New member
سلام
مرسی بابت این کار فوق العادتون
من دیروز خیلی سر سری تعیین سطح کردم، شدم A1. پیام دادم.جواب ندادید. دوباره امروز تعیین سطح کردم با دقت بیشتر البته. شدم b2. روزی 15 لغت و 1 ساعت می تونم وقت بذارم.
دوست عزیز من پیام شما رو دریافت نکرده بودم اسم شما هم اضافه شد

بالا