مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

adambarfi

New member
من نمی دونم چطور لغاتو به برنامه اضافه کنم

برنامه رو نصب کردم

mf2009

New member
من نمی دونم چطور لغاتو به برنامه اضافه کنم

برنامه رو نصب کردم
طبق عکس عمل کن
31.png

60.png

little prince

New member
سلام خوش آمدید روزی 30 لغت برای شما . شما در کنار 504 رو که میخونید لزگی رو هم بخونید
روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی
[/quote]

ممنون از راهنماییتون ببخشید الان باید اولین فایل یعنی فایل لغات لزگی مهارت یک با عکس های همراه رو دانلود کنمو 30 لغت رو از روی اون بخونم؟

mf2009

New member
سلام خوش آمدید روزی 30 لغت برای شما . شما در کنار 504 رو که میخونید لزگی رو هم بخونید
روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

ممنون از راهنماییتون ببخشید الان باید اولین فایل یعنی فایل لغات لزگی مهارت یک با عکس های همراه رو دانلود کنمو 30 لغت رو از روی اون بخونم؟[/QUOTE]

شما اول اینو نصب کن http://www.intelisoft.ir/download/idictionary/Dictionary_Windows%207.rar بعد مهارت یک رو دانلود کن و از حالت زیپ در بیار و بعد طبق عکس عمل کن بعد طبق عکس عمل کن
31.png

60.png

sahar_nurse

New member
ببخشید فک کنم پیام منو ندیدید...من سطحم b1 شدوحالا باید از چ کتابی شروع کنم...لطفا منو راهنمایی کنید....ممنون

mf2009

New member
ببخشید فک کنم پیام منو ندیدید...من سطحم b1 شدوحالا باید از چ کتابی شروع کنم...لطفا منو راهنمایی کنید....ممنون
شما هنوز 3 سال برای کنکور وقت دارید پیشنهاد من اینه که اول 504 و لغات ضروری برای تافل رو بخونید بعد بیاید برای لزگی .

ir_pari

New member
سلام
با هزار زحمت اومدم بگم منو حذف نكنيد من به اينترنت دسترسي ندارم اگه گزارش نميدم اما دل كه دارم درس كه دارم:-dمرسي

mf2009

New member
سلام
با هزار زحمت اومدم بگم منو حذف نكنيد من به اينترنت دسترسي ندارم اگه گزارش نميدم اما دل كه دارم درس كه دارم:-dمرسي
سلام .ممنون که اعلام حضور کردید نه شما رو حذف نمیکنیم چون همون جور که گفته بودید در مسافرتید به نت دسترسی نداریم .خوش بگذره

مهلا1991

New member
:tsimuzpzwoap1t9y3o7

- - - Updated - - -

منم میخام باشم اما نمیدونم چرا هر کار میکنم نمیشه

fidelity

New member
من بلاخره موفق شدم .برنامرو نصب کردم لغاتم توش ریختم .ولی الان که میخام باز کنم ارورمیده

sohiii

New member
سلام، گزارش من(البته میدونم یکم با تاخیر شد :riz513:):
mfجان من تا الان 150تا لغت مهارت یک رو خوندم، سعی میکنم بقیه رو هم بموقع برسونم.

parisa_sisi

New member
سلام به همگی و خسته نباشید
من هم دارم مهارت یک رو میخونم در ضمن از 10 شهریور تا الان حدود 120 کلمه حفظ کردم:thanks:
خیلی برنامه ی خوبیه از همگی ممنونم که همچین برنامه ای رو ترتیب دادین

بالا