مطالعه با دوستان

sky

New member
منم تهوی مکانیکی از ویزه پوست و غدد از داخلی رو خوندم.امروز میخام جداسازی از دستگاه و بخش کبد مجاری صفراوی داخلی رو بخونم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

skyy

New member
ﺳﻼ ﻡ.
ﻣﻦ ﺧﻴﻠﻰ ﻭﻗﺘﻪ ﻧﺨﻮﻧﺪﻡ ﺍﻣﺎ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺷﻤﺎﻫﺎﺭﻭ ﺩﻳﺪﻡ ﺣﺎﻝ ﺍﻭﻣﺪﻡ.
ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻡ ﺁ~ﺍﻧﺪﻳﺴﻲ ~ﺭﻳﺘﻮﻧﻴﺖ ﮐﻮﻟﻪ ﺳﻴﺴﺘﻴﺖ ﺭﻭ ﺑﺨﻮﻧﻢ.

sky

New member
:smilies-azardl (181من امروز میخوام اختلال اب و الکترئلیت ویزه و داخلی رو بخونم

nazgol-khanom

New member
سلام
بچه ها کتاب مراقبت های ویژه نوشته ی نیک روان، قسمت ccu چند تا غلط داره، درسته؟؟؟؟

المی

New member
ما همه سرباز توایم المیرا... گوش به فرمان توایم المیرا...:bunnyearsmiley::auizz3ffy9vla57584x
میدونی عزیزم .من فقط دوس دارم اشتباهایی که خودم انجام دادم رو کسی تکرار نکنه.زمان خیلی بی رحمه.من بخاطر مشکلی که برام پیش اومد نتونستم خوب بخونم و با یه نمره موندم.موندم برا 92.چون طرحیم.شما خوف بخونید تا این قانونای مسخره دست و پاتونو نگیره:riz277:

پروانه ها در پیله دنیا را نمی فهمند
تقویم ها روز مبادا را نمی فهمند
دریا برای مردم صحرانشین دریاست
ساحل نشینان قدر دریا را نمی فهمند . . .

پرستاری کار عمله و همه اونایی که در شیفت بیمارستان زحمت می کشن و هر روز یه کیس جدید می بینن به نوعی در حال با لا بردن معلوماتشون هستن
المیرا جون اگر عکس شوک پیدا کردی بهتره تو این صفحه بذاری ما هم استفاده کنیم مرسی
من خودم مطالعه دارم ولی سؤالی برام پیش نیومده تا حالا انقدر که استادا قربونشون برم خوب درس می دن من دارم سی سی یو می خونم یه کتاب تست تألیف استادمون هم زیر دستمه اینم جوابای تشریحی اش خوبه... همه چی آرومه...!
برای آی سیو استادمون کتابشو داد فتو کنیم فصل های مورد نظر رو ولی فتو اش افتضاحه کم رنگ و نصف از راست زده بیرون پیدا نیست نصف از چپ کج و کوله خدا بگم این انتشارات ما رو چی کار کنه؟؟؟
امسال دو تا از اساتید ما ببخشید پارسال دکتری قبول شدن یکی سراسری گیلان دیگری آزاد تهران

nazgol-khanom

New member
منم از امروز میخوام شروع کنم به درس خوندن.

راستی پرستار مهربون شما زبان هم میخونید؟

بالا