مطالعه با دوستان

المی

New member
نیستن که.نگرانم نکنه ناامید شدن اینا.اسکای ها و نازگل کجان؟

آهان نازگلو می گی گفت استادا اول ترمی شدید سخت گرفتن منم دارم به کوب می خونم
نا امیدی چیه اسمشو نیار خدا نکنه ه ه ه ه ه !!!

nazgol-khanom

New member
سلام
من که هرروز به اینجا سر میزنم. استادا این ترم هر هفته میپرسن. اول ترمی موندم چیکار کنم. دیشب خواستم زبان بخونم فقط تونستم نصف درسو بخونم.

skyy

New member
ﺳﻼ ﻡ....
ﻣﻦ ﮎ ﺩﺍﻏﻮﻥ ﺩﺍﻏﻮﻧﻢ....
ﻫﻴﭽﻰﻯﻯﻯﻯﻯﻯ....

sky

New member
سلام:dadad4: . بچه ها منم چند روز داغون بودم نتونستم بخونم.درگیر این ثبت نان کوفتی شدم و چند بار تا حالا رفتم دانشگاه و اومدم.بچه های دیگه که میان ثبت نام خیلی خوندن.افسرده شدم اونا رو دیدم. دارم از روی جزوه های سنا داخلی رو میخونم.بد نیستن.از فردا در عرصه هامون شروع میشه.ارزوی موفقیت برا همتون دارم:riz304:

المی

New member
جمعش کنید این افسردگی رو.اخرای خوندن همه این حالو دارن.ولی یه چیزی بگم هیچ وقت خودتونو با دیگران مقایسه نکنیدوهرکسی جای خودش باشه بهترینه.دوستتون ممکنه چندبار یه کتابو خونده باشه اما کمتر از شمایی که یه بار خوندی مطلبو بگیره.پس افسردگی تعطیل.خیلیا هم تو خوندنشون غلو میکنن.گوش نکنید.هنوز فرصت هست.استفاده کنید باباااااااااااااااا:a2d3::a2d3:

khamoosh

New member
سلام.من 2 اهه دارم میخونم. به نظرتون امیدی هست؟
راجع به زبان راهنماییم کنید تو این چند وقت چی بخونم کمکم کنه؟
504 رو خوندم.

skyy

New member
ﺳﻼ ﻡ
ﺣﺎﻻ ﻣﻨﻰ ﮎ ﺑﺨﺸﻴﺪﺍ ﺭﻭ ﺏ ﺩﻳﻮﺍﺭ ﻣﻴﻤﻮﻥ ﺑﺎﺯﻯ ﺩﺭﺍﻭﺭﺩﻡ ﺩﺭﺱ ﻧﺨﻮﻧﺪﻡ ﭼﻰ?!
ﺣﺎﻟﻢ ﺧﺮﺍﺑﻪ ﻩ ﻩ ...
ﺧﻮﺩﻡ ﮐﺮﺩﻡ ﮎ ﻟﻌﻨﺖ ﺑﺮ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺎﺩ.
ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﺭﻭﺯﺍﻓﺰﻭﻥ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻭ ﻳﺎﺭﺍﻥ ﺭﺍ ﺧﻮﺍﻫﺎﻧﻢ...

khamoosh

New member
با زمان. فقط 504 رو خوندم و الان فقط 4 ماه!!!!!!!!خیلی کمه. نمیدونم چی بخونم که درست باشه؟

المی

New member
با زمان. فقط 504 رو خوندم و الان فقط 4 ماه!!!!!!!!خیلی کمه. نمیدونم چی بخونم که درست باشه؟[/QUOTE
سلام دوست عزیز.تو این 4 ماه میتونی کلا سوالای سالای گذشته رو کار کنی.یه قسمت از لزگی هست که نوشته متنهای مورد نظر طراحان از منابع متفرقه.هر روز یه متن بخونی کافیه.خیلی خوبه

المی

New member
المی جان 4 ماه وقته؟ نمیدونم چی بخونم که مفید باشه؟
همینطوری همش بگی 4ماه 4 ماه میبینی اونم نیست هااااا.چرا نمیشه.کسایی بودن که با فرصت کمتر از این خوندن.بخون شما باقیشش توکللللللللل

هم متن داره هم کلی تمرین
حتی صفحه اولش اسم یه ناشر ایرانی نیست بعید می دونم فلش کارتش دراومده باشه
فک کنم به اندازه لزگی خوب باشه
اگر کسی کتابی نخریده بهتره لزگی بگیره
هر کی با هر کتابی راحته شروع کنه سر یه ماه نتیجه رو به هم اطلاع می دیم

فلش کارتش دراومده:rolleyessmileyanim:
من خودم ندیدم بر و بچ می گن احتمالا کتاب من قدیمیه
ولی من فلش ملش حالیم نمی شه :smiliess (12): به جعبه لایتنر هم حساسیت دارم کهیر می زنم!

آخرین ویرایش:
بالا