مطالعه با دوستان

sky

New member
سلام گفتم بیاین icu بیغام بذارین به جای اینجا. افسرده من باید بشم که اینقدر عقب هستم از شماها.:sad: داشتم قلب رو میخوندم از جراحی که نشد.:25r30wi: .میدونی من این قانون که قبل از طرح 1 بار میشه کنکور داد اعصابمو خورد کرده:New (6): .به هر حال اگه ماییلی بیا با هم درس بخونیم.منتظر جواب هستم:smilies-azardl (113

nazgol-khanom

New member
خوش به حالتون. میترسم امسال همتون قبول بشید من سال بعد تنها بمونم.:tsimuzpzwoap1t9y3o7
.
.
.
.
.
.
.
شوخی کردم ها ، انشاا... همتون قبول بشید به منم کمک کنید.:riz304:

sky

New member
نازگل نترس مطمئن باش من یکی حتما سال دیگه تنهات نمیذارم و دوباره با هم درس میخونیم:25r30wi:

nazgol-khanom

New member
:riz304:
.
:4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6:
.
.
.
.
نخیرم. باید امسال قبول بشید. مثه اینکه قانون جدید یادتون رفته.

sky

New member
دوستان گرامی :bunnyearsmiley: یا اینکه شما خیلی درس میخونید که وقت نمیکنید بایید اینجا رو که راه انداختید سر بزنید و مطالعه گروهی انجام بدید یا اینکه خیلی خجسته تشریف دارید مثل من:thanks: که اصلا یادتون رفته ارشد هم میخواین بدین.بابا من روزی 100 بار میام اینجا سر میزنم که بلکه یه نفر بیاد با هم درس بخونیم :1dco2x0p1lilzhfpg1t .اگه قصد ندارین بیاین به منم بگین تا علاف نشم:p7977cujr38iyymsu8:

nazanin91

New member
سلام..........یه پیشنهاد!اگه هم رشته بودن واست مهم نیست بیا تایپیک ما:مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها.........

دوستان گرامی :bunnyearsmiley: یا اینکه شما خیلی درس میخونید که وقت نمیکنید بایید اینجا رو که راه انداختید سر بزنید و مطالعه گروهی انجام بدید یا اینکه خیلی خجسته تشریف دارید مثل من:thanks: که اصلا یادتون رفته ارشد هم میخواین بدین.بابا من روزی 100 بار میام اینجا سر میزنم که بلکه یه نفر بیاد با هم درس بخونیم :1dco2x0p1lilzhfpg1t .اگه قصد ندارین بیاین به منم بگین تا علاف نشم:p7977cujr38iyymsu8:

سلام.
ای بابا ولی و اما نیارید منم ترم 7 ام و کارآموزی دارم اما باید یه جوری شروع کرد به خوندن دیگه...
اول رفرنسارو مشخص کنیم.
واسه زبان من تافل، 504 تصویری و لزگی رو دارم اما نمیدونم کدومو بخونم...
بهم یه استاد گفت اول 504 تصویری بعد تافل بعد هم لزگی.
اما یه دانشجو ارشد بهم گفت فقط لزگی...
نظر شما چیه؟
واسه ویژه هم عسگری و ذاکری مقدم رو دارم. به همراه آی سی یو ملاحت نیکروان.
من تا آخر این هفته 5 درس 504 رو میخونم.
واسه آی سی یو هم تهویه مکانیکی، پرستاری از بیماران تحت جراحی قلب...
چطوره؟
شما هم نظر بدین...

تو مصاحبه حضوری با رتبه های برتر ارشد تو یکی از دانشگاه ها حتی رشته های دیگه هم گغتن 504
خواهرمم 504 خونده
ولی یکی از استادا هم یه کتاب دیگه معرفی رده

skyy

New member
Salam sky...,
Man yeki k onvare khojaste am...!!
Begu bebinam mikhay chikar koni, chi khundi balke baham kenar biyaym yejuri bekhunim, kheyli aqabim, tanbalam hastim...!!
Man zaban lezgi mikham bekhunam, vije ro ham asgari, badan zolfaqari, u chi mikhuni?
Albate man icu ccu asgario khundam vali bayad dorost darmun bekhunam, zaban hichi hanuz nakhundam!
Montazeram
BAZAM SHARMANDE K FENG MITYPAM!!

sky

New member
سلام skyy :smilies: من ویزه نیکروان میخونم.ccu ذاکری و نیکروان.دیالیز هم نیکروان.زبان 504 و لزگی .داخلی هم که هیچی:14:.روان هم کوشان.میخام برم جزوه های سنا رو هم ببینم اگه خوب بود بخرم.میدونی مشکل اصلی من اینه مه مرور نداشتم و الان استرس گرفتم:smiliess (15):.لطفا زود به زود بیا اینجا.راستی ترم چندی

skyy

New member
Salam manam hich moruri nadashtam!!
Engar u az man jolotari!
Man terme 7 am, shoma chi?
Terme 7 am 5shanbe tamum mishe, az 23 bahman terme 8 misham age khoda bekhad.
Vali mikham az jome dorosto darmun bekhunam, miam behet migam chejuri, shoma ham bikhabaram nazar.
Merci

skyy

New member
ye soal?
Az avareze masmumiyate mg hyporeflexie ya hyper reflexi?

آخرین ویرایش:

sky

New member
سلام skyy .رو چه حسابی میگی جلوترم اخه؟:21: همکلاسی های من اکثرشون کلاس میرن تا الانم تقریبا 80 درصد درساشون رو تموم کردن:14: منم چند روز بیش ترم هفتم تموم شده .لطفا برنامت رو با منم در میون بذار .بیا یه برنامه مرور هم بچینیم. :ahi5slcgm04mi8jqqkl در مورد منیزیم هم باید بگم hyper manyazemi ضعف و فلج عضلانی و کاهش تحریک بذیری وکاهش رفلکس های کشکک زانو و ....را به دنبال دارد:thumbsdownsmileyani

sky

New member
:thumbsupsmileyanim: در همین لحظه من با فرستادن بیغام قبلی کاربر فعال شده بیدم.به همه دوستان و همکارانم تبریک و شاد باش عرض میکنم

skyy

New member
Salam sky...
Vaaayyy dustat terekundan k!
Man daqunam dg...
Vala inqadr stress daram maqzam kar nemikone!
Amahatman bet migam barnamamo...

sky

New member
سلام دوست من.به خودتت مسلط باش:25r30wi: .من امروز فقط 3 صفحه دیالیز خوندم.1 کم حالم خوب نیست.:sad:منم میام برنامه هام رو بهت میگم .بای:smilies-azardl (113

skyy

New member
Salam, chera halet khub ni?!
Bebin az kam shoru mikonim b ziad...
Man mikham test bezanam, az teste bahram qaderi shoru mikonam.
Kheyliashuno balad nistam ama bayad khund dg...!
Bebin biya ye kar konim, dar hafte do ruzo b morur ekhtesas bedim, masalan se shanbe va jome.
Bad jome ha ham test bezanim.
Chetore?
Rasti kodum uni hasti?
Man azade dezfulam, (khuzestan).
Tarahmo shayad beram ye shahre dg mese kermanshah ya hamedan.
Ama ishala ba komake ham bekhunim, tarh b postemun nayofte...!!
Albate,pesara taarheshun sarbazi mahsub mishe va beyne on ham mitunan azmun bedan, fekr konam!

sky

New member
سلام.خوشحالم که بالاخره تونستم 1 هم رشته ای بایه بیدا کنم.:riz304:.من دانشگاه اصفهانم.در مورد روز مرور هم موافقم:smiliess (3):.تست هم منم قادری رو دارم.باید روان و داخلی جراحی رو به فریادشون برسیم.زبان هم اکه موافقی 504 رو مثلا اکه روزی 2 درس بخونیم 1 ماهه تموم میشه.لزگی رو هم من میخونم.البته لزگی فقط تسته به نظرم و من تو بخش لغات خیلی مشکل دارم.:14:.من احتمالا طرحمو همین مرکز اصفهان برم.راستی اهل کجا هستی؟من اصفهونیم:riz481:.راستی قرارمون هم باشه که هر روز به اینجا سر بزنیم و ساعات درس خوندنمون رو بگیم::.

skyy

New member
سلاااااااااااام...
منم خوشحالم.
آخ جون مودمم درست شد...
من دزفول زندگی می کنم.
واسه زبان هنوز هیچی نخوندم اما لزگی میخونم.
واسه لزگی حتما از دی وی دی هایی که آحر کتاب تبلیغ کرده باید استفاده کنی...
به پیام خصوصیت یه سر بزن...

بالا