مسابقه عکس متناسب با کاربر!

maxin

Well-known member
::مهلت سوژه این هفته به پایان رسید.:::rose:
:::کاربر سوژه میتونه نفرات اول تا سوم رو انتخاب و اعلام کنه !::::smiliess (8):
همچنین باید تصویر برگزیده (اولین) رو به مدت دو هفته برای آواتار قرار بده.
:motat:

MAHSABANOO

New member
خوب پس نوبت انتخاب شد خوب انتخاب بسیار بسیار سخته چون هر کدوم از عکسا یه چیزیش شبیه من بود مثلا یکی لبخندش
k05200.gif
یکی چشاش یکی شیطنت ذاتمو نشون میداد یکیم ارومی وجودمو نشون میداد و یکی هم چهرمو تا حدودی نشون میداد ولی خو نمیشه که همه رو انتخاب کنم مجبورم سه نفرو انتخاب کنم من تو این مسابقه سه نفرو انتخاب میکنم
k0568.gif

MAHSABANOO

New member
مهسا بانوی عزیزم!:heart:

naqom6r16heqjx71lo08.jpg

خوب من نفر اولو مریم انتخاب میکنم چشماش مثل چشمایه خودمه در اوج شیطنتم و دلیل بعدی این انتخابم اینه که این عکس هم به چهرم تا حدودی کمی نزدیکه هم شخصیتم

pdrh6awdt01qn62w8k52.jpeg

آخرین ویرایش:

MAHSABANOO

New member
منم مهسا بانو رو یه خانوم استخون پر تو ذهنم دارم .. با این فیس

mehraveh_sharifiniya.jpg

خانم تارا هم نفر دوم معرفی میکنم چون چهرم به این چهره نزدیکه ولی شخصیتم نه چون حس میکنم که خیلی ارومه ولی من اروم نیستم البته در مواقع ضروری خانوم میشم خخخخخخخخخخخ

MAHSABANOO

New member
R01MopVVZX.jpg

خخخخ مهسا بانو...شیطونه دیگه خخخ:riz481:
البته این عکس بچه گیاشه!! خدا نکشش مهسا بانو از همون بچگی شیطون بود خخخ عجب کارایی میکردیا بانو جون خخ:25r30wi::25r30wi:

ایشششششششششششششششش چیه خو خوشم میات اینم بگم اینم شبیه منه ولی من همیشه این مدلی نمیشم فقط جاهایی که حس کنم همه از خودم هستن اسن مدلیم اینم یه گوشه از شخصیتمه که هر کسی نمیبینه و خیلی به ندرت دیده میشه خیلی جاها اونقدر سنگین میشم که همه تعجب میکنن که من مهسا اینقدر خانومانه رفتار میکنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsaa

mexin

Well-known member
این سه تا عکس که هر کدوم زمین تا آسمون باهم تفاوت داشتن مهسا بانو ..هرچی عکس خوشکله انتخاب کردی واسه خودت .....هوم؟؟:21:
اصلا عکس خودت رو بذار ببینیم راست میگی یا ملت رو سرکار گذاشته بیدی ..زود باش...:14:

maxin

Well-known member
خوب من نفر اولو مریم انتخاب میکنم چشماش مثل چشمایه خودمه در اوج شیطنتم و دلیل بعدی این انتخابم اینه که این عکس هم به چهرم تا حدودی کمی نزدیکه هم شخصیتم

pdrh6awdt01qn62w8k52.jpeg

به مدت دو هفته تصویر مقام اول آواتار مهسا بانو میشه.
.....................................................

لیست امتیازات : پست دوم همین تاپیک.
.....................................................

دوستانی که تصمیم دارن سوژه باشن: لطفا پستی رو که تو همین تاپیک گذاشتید ویرایش کنید و در اون پست اعلام آمادگی کنید تا به ترتیب پستاتون از ابتدای تاپیک تو نوبت قرار بگیرید.

MAHSABANOO

New member
این سه تا عکس که هر کدوم زمین تا آسمون باهم تفاوت داشتن مهسا بانو ..هرچی عکس خوشکله انتخاب کردی واسه خودت .....هوم؟؟
اصلا عکس خودت رو بذار ببینیم راست میگی یا ملت رو سرکار گذاشته بیدی ..زود باش...
خوب تو هر کدوم یه چیزش شبیه من بود یکی چشاش یکی ابروش یکی خندش و ......... عکسمم نمیذارم تا تو کفش بمونی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
درضمن خو کار سختی بود انتخاب چیکار کنم آخه هاااااااااااااااااا
اونایی که منو دیدن بگن ببینم تو پ خ ایا اشتباه کردم ؟؟؟؟؟:21:؟؟؟؟؟

MAHSABANOO

New member
یه چیزی بگم وقتی میام انجمن دیگه خودمو نمیشناسم خخخخخخخخخخخخ همش فک میکنم که یکی دیگه شدم اواتارم تغییر کرده چشم عادت نداره بهش هههههههههههه:1dco2x0p1lilzhfpg1t:rolleyessmileyanim:

مریم بهترین انتخابو کردم از نظر خودم و زنداداشم

M@RY@M

New member
یه چیزی بگم وقتی میام انجمن دیگه خودمو نمیشناسم خخخخخخخخخخخخ همش فک میکنم که یکی دیگه شدم اواتارم تغییر کرده چشم عادت نداره بهش هههههههههههه:1dco2x0p1lilzhfpg1t:rolleyessmileyanim:

مریم بهترین انتخابو کردم از نظر خودم و زنداداشم

قربونت عزیزم..قابلتو نداشتم..حسم میگفت این بهت میخوره.
:smilies-azardl (113

maxin

Well-known member
کاربر سوژه این هفته
.
.
.
.
.

::هانیه
::

هانیه

user-offline.png

user.png
کاربر فعال
تاریخ عضویت oct 2012
مقطع کارشناسی
رشته تحصیلی ..........

رشته مورد علاقه ....................
نوشته ها 790

لطفا در ادامه حدس و نظرتون رو در مورد سوژه این هفته قرار بدید.
:ad54ad:

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
هانیه رو من عصبانی تصور می کنم، همیشه مراعات می کنم چیزی بهش نگم عصبی شه :)))

esther.jpg

البته ورژن سفید پوست و خوشگلش :)))

Fariba 90

New member
چه تایپیک جالبی :4d564ad6:.منم دوس دارم سوژه بشم ببینم ملت تصوراتشون چیه.خخخ :a2d3:

Fariba 90

New member
اینم هانیه جونم!البته از لحاظ شیطونیش!هانی ببخشید طنزه دیگه!خخخ

cef96dcc9b80.jpg

mnamavarpour

New member
میشه منم شرکت کنم؟ البته هیچ کدوم از بچه های انجمن رو خوب نمی شناسم.

پیچک

New member
بهش میگم هانیه یکم ترکی یادم بده...همش جواب میده : اه پیچک الان که کار دارم...بعدا بهت میگم...فعلا این دو تا رو یاد بگیر

دختر: قیز...پسر اوغلان :sadsmiley:

MAHSABANOO

New member
بنظرم این عکس مناسبه هانیه هست چهریه آروم ولی یه کوچولو اون ته ته هایه ذاتش شیطنت داره که فقط گاهی شیطنتش دیده میشه

221210-12.jpg

بالا