مسابقه عکس متناسب با کاربر!

N@RVIN

Well-known member
مهسا بانوی عزیز در تصورات می :)

[URL=http://8pic.ir/] [/URL]

دنبال حوری نبودما خخخ دنبال مدیر بانو بودم هم ظاهرش هم شخصیتش تو ذهنم همینه :)

:whistle::whistle:

آخرین ویرایش:

MAHSABANOO

New member
خوب انتخاب داره سخت میشه فقط به من خبر بدین که دقیقا چه روزی باید اعلام کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dadad4:

MAHSABANOO

New member
میگما لفطا یکی بهم بگه اونی که اخلاقمو نشون میده رو انتخاب کنم یا اونی که شبیه خودمه ظاهرش یا هر دو یا هیچ کدام خخخخخخخخخخ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maxin

Well-known member
یک پیشنهاد : دو هفته برای هر کاربر یکم طولانی نیس؟!!!! اینطوری تاپیک از شور و شوق می افته حس می کنیم :) البته پیشنهاده ها جسارت نیس ببقشید خووو :riz513::dadad4:

:mad_majidonline:چرا پست اول رو با دقت نمی خونید ای یوزران اندکی تامل نمایید خوووو :)
.....................................................................................
فرصت گذاشتن عکس برای هر کاربر تو تاپیک 1 هفته هست....بعد روز جمعه سوژه یک عکس رو انتخاب می کنه (اونی که با شخصیتش تناسب داره) و اون عکسو 2هفته ب عنوان آواتار انتخاب می کنه....ما هم دیگه کاری بهش نداریم بعد یک هفته خودمون میریرم سراغ سوژه بعدی.

لطفا کاربرا ضمن شرکت در مسابقه تمایل خودشون رو برا سوژه شدن اعلام کنن.تا در لیست قرار بگیرند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: M@RY@M

N@RVIN

Well-known member
:mad_majidonline:چرا پست اول رو با دقت نمی خونید ای یوزران اندکی تامل نمایید خوووو :)
.....................................................................................
فرصت گذاشتن عکس برای هر کاربر تو تاپیک 1 هفته هست....بعد روز جمعه سوژه یک عکس رو انتخاب می کنه (اونی که با شخصیتش تناسب داره) و اون عکسو 2هفته ب عنوان آواتار انتخاب می کنه....ما هم دیگه کاری بهش نداریم بعد یک هفته خودمون میریرم سراغ سوژه بعدی.

لطفا کاربرا ضمن شرکت در مسابقه تمایل خودشون رو برا سوژه شدن اعلام کنن.تا در لیست قرار بگیرند.

مسک...ین وووی ببخشید :(((( خخخخخخ آورین خخ تازه میخواستم یه هفته پیشنهاد بدم خخ خوفه ندادم

آورین :)

:)

ps2020

New member
سلام تاپیک باحالیه :thumbsupsmileyanim:
منم حاضر به سوجههههههه شدنم :smiliess (4):

اینم مهسا بانو :))

sepid71

New member
منم حاضرم سوژه بشم مکس
34019_j4m1w5950m851i23.gif

eeeeeeehsan

New member
مکسیـن یه پیشنهاد؛
اونایی که میان عکس سوژه رو میذارن از بین اونا سوژه بعدی رو انتخاب کن، بعدم قرعه کشی کن و انتخاب کن نه از روی علاقه یا هرچیز دیگه.
قرعه کشی رو هم من نظری ندارم چطوری، تو خونه خودت هم انجام بدی ما قبولت داریم
392619_flowerysmile.gif

maxin

Well-known member
مکسیـن یه پیشنهاد؛
اونایی که میان عکس سوژه رو میذارن از بین اونا سوژه بعدی رو انتخاب کن، بعدم قرعه کشی کن و انتخاب کن نه از روی علاقه یا هرچیز دیگه.
قرعه کشی رو هم من نظری ندارم چطوری، تو خونه خودت هم انجام بدی ما قبولت داریم
392619_flowerysmile.gif
احسان جان ممنون از پیشنهادت.:riz304:
لطف داری شما.
آره کسایی که شرکت می کنند تو پستشون می تونن بگن که دوست دارن سوژه بشن و به ترتیب پستاشون در این تاپیک شرکت می کنن.
اما نفر برنده رو باید سوژه انتخاب کنه بطبع , سوژه باید بگه کدوم بیشتر با شخصیتش (چه باطن و چه ظاهری) متناسب تره.

آخرین ویرایش:

AWWA

New member

.

اینکه دو هفته مجبوره به عنوان آواتار بذاره رو انتخابش تاثیر منفی میذاره هاااا....گفته باشم.:smiliess (4): من اگه جای مهسابانو بودم یکی از همون حوری و پری ها رو انتخاب میکردم:motat:

mahsaa

New member
R01MopVVZX.jpg

خخخخ مهسا بانو...شیطونه دیگه خخخ:riz481:
البته این عکس بچه گیاشه!! خدا نکشش مهسا بانو از همون بچگی شیطون بود خخخ عجب کارایی میکردیا بانو جون خخ:25r30wi::25r30wi:

biosta

Well-known member
خوووووووووووش به حال مهسا بانو
یک خورده حسودیم شد ! فقط یک خورده
:rose:

این هم عکس من
البته مهسا بانو در کودکی

pic55_www.jahaniha.com_1.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

profsor

New member
این مهسا بانو جان:idea_majidonline:
Photo-Girl-Little-Model-27.jpg

حالا اگه تونستین منو بحدسیییییییین:thumbsupsmileyanim:

مکسیٍــــــــــــــــــــــن منو هم سوجه کن ببینم در تصورات چگونه هستمممم خخخخ

آخرین ویرایش:

mexin

Well-known member

تصور من از مهسا بانو اینه ...این عکس خود خودشه مربوط به دهه 60 ش دیگه ...

5c3d4fe6b2cc.jpg
[/IMG]

07030ca68507.jpg
[/IMG]

آخرین ویرایش:

mexin

Well-known member
اینم باران 71
هر وقت میبینم یاد آهنگ بارون بارون .بارونه هی... می افتم ..خخخخخخخ
79668.jpg

اینم دومین تصور...

61003541100896727434.jpg