مسابقه عکس متناسب با کاربر!

bioshimi93

New member
به درخواست شروع کننده تاپیک اسپمهارو پاک کردم لطفا اسپم نذارید .:riz304::riz513::riz513:

هانیه

Well-known member
به نظر من اسپم نبود...نمک بحث بود...مکسین با فتحه اعلام حکومت نظامی کردی.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:4d564ad6::rolleyessmileyanim::smiliess (12):

melinaa

New member
بابا این مکسین سرطان حنجره گرفت طفلک؛

عکس متناسب با شخصیت طرف بذارید
نه قیافه طرف

همه عکسا یکی از یکی خوشگلتر!!!!!

خب میگن طرف مثلا شیطونه و نمیدونم آرومه و اینا خب شخصیته.دیگه.خخخخخخخخخخ

ولی خودمونیما...راس میگه آقا احسان..این تاپیک شده شو لباس و عروسک..و زیبایی در حد المپیک.خخخخخخخخخخخخ

melinaa

New member
((:New (6):هوووم یه دو روز نبودم همه تاپیکو اسپم کردید!؟؟ازین به بعد اینجا رو چت باکس کنید مدیرا میان همه اسپم ها رو پاک می کنن:smiliess (4):))

____________________________________________________________________________________________________________________________________

اینم هانیه:

IMAGE635170993308294857.jpg

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ مکسین...سنجد چیه...

maxin

Well-known member
آقا امین ممنون که تو تاپیک شرکت کردید.
این هفته سوژه تاپیک هانیه هستش....لطفا فقط برای ایشون تصویر بذارید نه سایرکاربرا که باعث سر در گمی بقیه نشه . تصویرای غیر مرتبط با سوژه هفته طبیعتا تو مسابقه شرکت نمی کنند.

melinaa

New member
خب آخرش چی شد...عروس خانوم کدوم عکس رو پسند نمودن اخرش؟؟؟؟؟خخخخخخ

امین18

New member
مکسین اقاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

ببشخید من شما رو خانم دیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:21:

maxin

Well-known member
مکسین اقاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببشخید من شما رو خانم دیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:21:

هوم عاقا امین شما کجا منو دیدی :smiliess (11):

.............................................................
جناب سرکار هانیه خانوم لدفن قدم رنجه نموده و برنده مسابقه (رتبه 1-3) را اعلام بنمایید با تچکر.
:ahi5slcgm04mi8jqqkl

امین18

New member
من گیج شدم لطفا این دوتا mexin & maxin هویتشونو مشخص کنن اقان یا خانم؟؟؟؟؟؟؟الان همه میگن پس بگو چرا امین 18 ارشد قبول نشده این کاربر بکل خنگ بوده!!!

امین18

New member
مماغم داره:rolleyessmileyanim: منتها عملش کرده نمی دونم چرا بعد عمل ناپدید شده :(50):

آخرین ویرایش:
بالا