مرور خط به خط امری

sheida93

New member
منظورتون دقیقا از بررسی و مرور چیه با توجه به اینکه برنامه مطالعاتی هر فرد حداقل واسه ژنتیک فرق میکنه البته تا اینجا که من میدونم و هر کس داره یه فصلی رو واسه خودش میخونه

اوکی اگه بقیه هم اینطوری میخوان موافقم فقط نحوشو بهم بگین به چه صورت باید باشه البته برا هر سه تاپیک؟

sanaz alizadeh

New member
مگه فصلهایی که دستتون میرسه نمیخونید؟؟میگم همون فصلها که خوندین اگه سوالی بود بنویسیم بقیه جواب بدن

sanaz alizadeh

New member
سلااااااااااااااااااام سال نو مبااااااااااااااااااارک ایشالا سالی همراه با سلامتی موفقیت شادی و قبولیییییییییییییییییییی دردانشگاه عالیییییییییییییییییییییییییی .......

دوستان عزیز این فصلهاییی که میگم اگه کسی تا حالا نگرفته بمن پیام بده تا براش میل کنم .....فصل 3-4-5-6-8

yekta_2020

New member
سلام خسته نباشید اگه ممکنه منم مى خوام همکاری کنم
خواهشا بهم بگید چیکار کنم امیدوارم همگی هر دانشگاهی که دوست دارید قبول شید

sheida93

New member
سلام بچه ها سال نو مبارک

من فصل 23 و فصل 16 رو دریافت نکردم تو تاریخی که قرار بود فرستاده بشه

جواب بعضی از فصل ها هم در تاپیک نیست

parhey

New member
سلام بچه ها سال نو مبارک

آره دقیقا منم همینطور...مسئولین رسیدگی کنن لطفا:):tonguesmiley:

sanaz alizadeh

New member
سلام بچه ها سال نو مبارک

من یاهوم باز نمیشه ...نمیدونم کسی فرستاد یا نه...اما فصل 23 برای omid بود که خیلی بد قولی کردند برا 27 اسفند بود خدشون لطفا بیان بگن چرا اینهمه تاخیر.....!!!!!!!!!!!!!! فصل 16 هم باس دیروز فرستاده میشد من هنو چک نکردم اومده یا نه ....

سلولی

New member
سلااااااااااااااااااام سال نو مبااااااااااااااااااارک ایشالا سالی همراه با سلامتی موفقیت شادی و قبولیییییییییییییییییییی دردانشگاه عالیییییییییییییییییییییییییی .......

دوستان عزیز این فصلهاییی که میگم اگه کسی تا حالا نگرفته بمن پیام بده تا براش میل کنم .....فصل 3-4-5-6-8

سلام منم میخواهم باشم saharg1@yahoo.com

دکتـر

New member
دوستان کسی میدونه برای دکترای ایمنی کدوم فصلا مهمه و باید خوند؟اینطوری که من فهمیدم همه فصلا نمیاد.ممنون

sanaz alizadeh

New member
سلام منم میخواهم باشم saharg1@yahoo.com

سلام دوست عزیز خوش اومدین به گروه ما...شما لطفا برید صفه 10 که لیست فصل ها است ..بعضی از بچه ها جلو اسمشون چنتا فصله ..ازونا انتخاب کنید ..کدوم فصلو میخواین اماده کنید بگید من اسمتونو بنویسم ..بعد بقیه فصلها که اماده هست بهتون میل میشه

melinaa

New member
بچه ها من چطو لینک جوابارو بذارم؟ بلد نیستم

اول برو تو یکی از سایتای آپلود فایل ..اپلودش کن فایلتو..بعد که اپلود کردی اون قسمت اپلودت که نوشته برای انجمن کدشو بذار اینجااااااااا دوستمممممممممممم

melinaa

New member
بچه ها ببخشید کسیییییییییی نیسسسسسسسسسسسسسس از قسمت بعد فصل 19.از سیستیک تا بعدشو سوالارو دربیاره......اخه بعدشو نرسیدم بخونم.میترسم اشتباهی چیزی یا مشکلی باشه تو سوال دراوردنمممممممم.کسی هست کمک کنه آآآآآیااااااااااااااااااا دوستااااااااااااااااااییی خوببببببمممممممممممممممممممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

melodi1991

New member
بچه ها من میخواهم سوالات رو داشته باشم میشه راهنماییم کنید چطوری؟

sanaz alizadeh

New member
بچه ها من میخواهم سوالات رو داشته باشم میشه راهنماییم کنید چطوری؟
من توضیح دادم برا یکی از دوستان با کاربری سلولی .تو صفحه 10هم عرض کردم اگه میخاین همه سوالارو داشته باشین باس عضو گروه شین اونم ایطوری ک یه فصلیو برعهده بگیرید سوال طرح کنید ازش. میتونید ب ملینا کمک کنید تو پست قبلی گفت نیاز ب کمک داره و اگه مشارکت بیشتر هم داشته باشید خوشحال میشیم میتونید از صفحه 10 هر فصلیو خاستید بگید اسمتوتو بنویسم بعد ادرس میل بدید همشو بفرستم براتون

melinaa

New member
بچه ها ایمیل هاتونو بفرستین برم من واستون فصل 7 و 19 قسمت اولشوایمیل کنم.کسی نبود واسه قسمت دوم فصل 19 کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

melinaa

New member
بچه ها صندوق هاتون که همشون پرهههه.خالیشون کنید.....
ایمیل هاتونم بدید.من فقط ایمیل واتسون و ساناز رو دارم.این ایمیلم درست شد براشون میفرستم.شماها هم برام بفرستییییییدددددد
شب جوابا تو تاپیکهههههههههههههههه

بچه ها فقط کسی هست آیا واسه قسمت دوم فصل 19 کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از سیستیک فیبروزیس به بعددددددددووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا