مرور خط به خط امری

sanaz alizadeh

New member
دوستانی که باید جوابا رو بزارن تو تاپیک سعی کنند فایلشو آپلود کنند بزارن همینجا ...دیگه جدا ،اینجا تایپ نکنن،ایطوری هم وقت خودتون گرفته نمیشه هم اینکه برا بقیه راحتتره که بخونن...

mahsa khanum

New member
من تکوینو فرستادم دست هر کی نرسید بهم بگه ایمیلشو از نو بفرستم:ad54ad:

parhey

New member
جفت شدن ناجور رشته- لغزنده ینی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(50):

sanaz alizadeh

New member
جفت شدن ناجور رشته- لغزنده ینی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(50):

سلام دوست عزیز هر چند جای طرح سوالات تو تاپیکه مخصوصه خودشه اما خو جواب میدم...
این سوالتون مربوط به علت تکرار هانتینگتون نی؟من طبق اون براتون میگم ...وقتی dna پلیمراز روی رشته قرار میگیره چون سرعتش زیاده امکان داره به خاطر سرعت زیادش روی رشته dna سر بخوره وقتی بر میگرده که ادامه همانندسازی رو انجام بده چون تکرار های cag زیادن یه جورایی سردرگم میشه و یه سری از cag هایی که همانندسازی کرده دوباره همانندسازی میکنه یعنی اشتباه می کنه

melinaa

New member

قربون دستات.بمن رسید عزییییززززممممممم.مرسسسسسسسیییییییییییییی

- - - Updated - - -

قربون دستات.بمن رسید عزییییززززممممممم.مرسسسسسسسیییییییییییییی

sanaz alizadeh

New member
دوست عزیز برای من هم سوال بفرست ممنون saharg1@yahoo.com

دوست عزیز به این تاپیک خوش اومدی...روال کارمون تو صفحه 9 توضیح داده شده..سوالا به اعضای گروه فرستاده میشه ...در صورت تمایل میتونید همکاری کنید تا بقیه سوالا هم بهتون فرستاده شه ...موفق باشید

parhey

New member
منم میخام عضو شم
میشه؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

منم میخام همکاری کنم لطفا بهم بگین کجارو

mahsa khanum

New member
بچه ها جون بخاطر پار ای از مشکلات فنی فردا جواب فصل تکوینو میذارم...ممنون از همتون:smilies-azardl (113

sanaz alizadeh

New member
اقا هر کی تکینو گرفته برا من بفرسته مهسا جان چی شد؟؟ما نه سوال دیدیم نه جوابا.....

alizadeh.0101@yahoo

sanaz alizadeh

New member
دوستان ..تا اینجا که فصلهارو گرفتین بیاین همزمان رفع اشکال هم بکنیم با برنامه میخونید دیگه؟؟هر کی سوال داره ازین مبحثا بگه بقیه بلد بودن جواب بدن ایطو نباشه فقط سوالو جوابو داشته باشیم بدون مرور

serin

New member
دوستان ..تا اینجا که فصلهارو گرفتین بیاین همزمان رفع اشکال هم بکنیم با برنامه میخونید دیگه؟؟هر کی سوال داره ازین مبحثا بگه بقیه بلد بودن جواب بدن ایطو نباشه فقط سوالو جوابو داشته باشیم بدون مرور

مهسا مشکل اینترنتی داره ...حتی بهم گفت جوابارو میفرسته من اپلود کنم...اما هنوز نتونسته
سوالارو من دیافت کردم...هرکی نداره بگه براش بفرستم

ساناز جان ...بله با برنامه میخونیم اما من خیلی کند پیش میرم...چون از 5 شنبه مشغول کارای عیدم...این هفته اگه به سلامتی بگذره راحت میتونم برم جلو...تازه فصل 3 رو شروع کردم

mahsa khanum

New member
مرسی سرین جان که پاسخ دادی....جوابا آمادست میفرستم ..شرمنده دیگه این دو روز اصن نمیتونستم یاهورو باز کنم:riz513:

sheida93

New member

من ترجیحم اینه که اول هر کس فصل ها رو همزمان با سئوالایی که بدستش میرسه بخونه و بررسی کنه و اشکالاتش رو یادداشت کنه و دور بعدی رو برای این درس رفع اشکال کنیم چون اینطوری ممکنه سئوالایی که بچه ها واسش اینقدر زحمت کشیدن درست بررسی نشه

تو این دور من شخصا بخوام هم بخونم هم سئوالایی که هر کس درآورده رو بررسی کنم و هم فصلایی که به عهده دارم رو سوال طرح کنم نمیرسم تو مرور و رفع اشکال مشارکتی داشته باشم

قبلا هم این پیشنهاد رو سرین کرده بود و من هم این جواب رو داده بودم ولی برا درس ملکولی و بیوشیمی این روش رو قبول میکنم چون بررسی سئوالای این دو درس واسم راحتتره و شاید سئوال و جواب بهتر بتونه رفع اشکال بکنه

ولی باز هم هر طور صلاح میدونید فقط ژنتیک رو من نمیتونم الان تو بررسی و رفع اشکال واسش وقت بذارم

آخرین ویرایش:

sanaz alizadeh

New member

من ترجیحم اینه که اول هر کس فصل ها رو همزمان با سئوالایی که بدستش میرسه بخونه و بررسی کنه و اشکالاتش رو یادداشت کنه و دور بعدی رو برای این درس رفع اشکال کنیم چون اینطوری ممکنه سئوالایی که بچه ها واسش اینقدر زحمت کشیدن درست بررسی نشه

تو این دور من شخصا بخوام هم بخونم هم سئوالایی که هر کس درآورده رو بررسی کنم و هم فصلایی که به عهده دارم رو سوال طرح کنم نمیرسم تو مرور و رفع اشکال مشارکتی داشته باشم

قبلا هم این پیشنهاد رو سرین کرده بود و من هم این جواب رو داده بودم ولی برا درس ملکولی و بیوشیمی این روش رو قبول میکنم چون بررسی سئوالای این دو درس واسم راحتتره و شاید سئوال و جواب بهتر بتونه رفع اشکال بکنه

ولی باز هم هر طور صلاح میدونید فقط ژنتیک رو من نمیتونم الان تو بررسی و رفع اشکال واسش وقت بذارم

اما شیدا جان ایطوری یه فصلیو که تموم میکنیم بدون تسلط میریم فصل بعد اشکالاتو بنویسیم مطمئنن دیگه کسی نمیره سراغشون و زمان خیلی کمه بهتره همزمان پیش بریم قرار نی همه سوالا رو مو به مو بررسی کنیم ببینیم جرا اینجارو سوال طرح کرده یا نه قراره سوالا که دستمون میادو بخونیم که همزمان میشه متوجه شد اشکالمون کجاست کجارو بلد نیسیتیم یه تاپیه سریع میشه همینجا نوشتو بقیه هم جواب بدن...این برنامه چون گفتین فشردست تا اردیبهشت رفت و اینکه فصلها هم خیلی کمتر شد برا اونایی که چنتا فصل داشتن ...بنظرم بهتره انباشته نشه وهمزمان پیش بریم ...دوستان نظر بدن لطفا

بالا