مردان در مسیر عشق

goleyakh

New member
DR-Shariaty.jpg
مردان در مسیر عشق به وسعت نامتناهی نامردند .

گداییه عشق می کنند تا زمانی که به تسخیر قلب زن مطمئن نیستند.

اما همین که مطمئن شدند نامردی را در کمال مردانگی به جا می آورند.

(دکتر علی شریعتی)

siteman

New member
آقا این جملاتی رو که میزارید منتصب به دکتر شریعتی آیا مطمئنید؟
من خودم از طرفدار هاش هستم ولی متاسفانه سوئ استفاده زیاد شده از نامش،دوستان برای بیشتر پی بردن به صحبت هاش پیشنهاد میکنم که سخنرانی هاش رو حتما دانلود کنید و گوش کنید:riz304:

راضیه

New member
آقا این جملاتی رو که میزارید منتصب به دکتر شریعتی آیا مطمئنید؟
من خودم از طرفدار هاش هستم ولی متاسفانه سوئ استفاده زیاد شده از نامش،دوستان برای بیشتر پی بردن به صحبت هاش پیشنهاد میکنم که سخنرانی هاش رو حتما دانلود کنید و گوش کنید:riz304:

هروقت خصلت بد آقایون عنوان میشه،قبول که نمیکنن هیچ،مث شما به موثق بودن جمله هم شک میکنن!!!

MOHAMMAD.R

New member

اگر از گفته های دکتر هم باشن شک نکنین که اون لحظه تحت فشار از جانب خانمی بوده در غیر این صورت بعید میدونم با آرامش خاطر همچین چیزی گفته باشن!!!:smiliess (3):

راضیه

New member

اگر از گفته های دکتر هم باشن شک نکنین که اون لحظه تحت فشار از جانب خانمی بوده در غیر این صورت بعید میدونم با آرامش خاطر همچین چیزی گفته باشن!!!:smiliess (3):

باشه بابا ، اصلا آقایون خوب!!!!!!!!!!:5:
هرچند بعید میدونم خودشون به خوبی خودشون نظر مثبتی داشته باشن:4d564ad6::4d564ad6:

ghazal26

New member
جالب بود :smiliess (3): به نظرم شايد تو بعضي موارد درست باشه اما بيايد بدجنس نشيم همه آقايونم كه اينطور نيستن
من چندتا استثنا ميشناسم :tonguesmiley:

MOHAMMAD.R

New member
نه البته خانم و آقای خوب هست و بد و خیلی بد هم هست!!!!!
ولی خب مثبت اندیش باشیم همه خوبن تو هر نوع و جنسی که باشن مگر اینکه خلافش ثابت شه...

باشه بابا ، اصلا آقایون خوب!!!!!!!!!!:5:
هرچند بعید میدونم خودشون به خوبی خودشون نظر مثبتی داشته باشن:4d564ad6::4d564ad6:

goleyakh

New member
آقایون چرا نمیخواید واقعیت ها رو بپذیرید؟
من نمیگم تو همشون صادقه ولی توی 99.9 درصد موارد درسته.....:sadsmiley:
البته دوستان توجه کنید که تا یکمیش هم تقصیر خودشون نیست، آفرینششون اینطوریه....:j58r36j3gcr4suxymup

توی یه مقاله علمی خوندم که یه مرد همزمان میتونه حداقل 3 تا زنو دوست داشته باشه ولی این برای یک زن غیر ممکنه که در آن واحد بیشتر از یه مرد رو دوست داشته باشه:smilies-azardl (181

ketabsabz

Well-known member
کاملا کاملا گل گفته دکتر شریعتی ،حتما یه چیزی میدونسته که گفته ،نه خداییش خیلیاشون اینطوری نیستن دوستان ،امروز عاشق میشن فردای همون روز فارغ !

mehran35

New member
این مساله رو قبول دارم ولی علتش اینه که تازه بعد اتمام کار میفهمن چه اشتباه بزرگی کردن!

siteman

New member
نه اتفاقا،حرف دکتر مث ایکه به شماها زیادی برخورده،و این خیلی خوبه ها،این یعنی تایید حرف دکتر.:a2d3::a2d3::a2d3:
خدا رحمتش کنه عجب حرفی زده!!!!!!!!!!
بله خدا رحمتش کنه...حرف هاش هم خیلی عالیه
من که فعلا عاشق نشدم اگه عاشق شدم بهدش نامرد شدم اونوقت در موردش فک میکنم خخخ

najma

New member
ینی باید کوبید لایکو ....:a2d3:
دققققققققییییییییییییییییییییییییییییییقققققققققققققققققققققققا
آقایونی که منکر میشن حتما فرصتی براشون پیش نیومده وگرنه بزار پاش بیافته ...
این خصلت همشونه ، التماس تا وقتی مطمئن بشن تونستن طرف مقابل رو رام کن
بعد که دختر بیچاره بهشون علاقه مند شد تازه ناز و ادای آقایون شروع میشه !!!

siteman

New member
یعنی اینایی که الان معترضن به آقایون تجربه دارن دیگه؟یا به حرف استاد متکی اند...
احساس میکنم زخم خورده داریم اینجا:ad54ad:

بالا