محل تجمع قبولی های ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vb2

New member
سلاممممممممممم من یکم خوابیدم تازه قبولیمو هضم کردممم انقد بالا پایین پریده بوده پاهام درد میکرد

خوب جایی قبول شدین صمیمانه تبریک میگم،دانشکده تغذیه بهشتی واقعاعالیه،بچه های کارشناسی که من میشناسم خیلی باانگیزه اندوبه آدم روحیه میدن،درضمن غذاشم ازبقیه دانشگاهابهتره 3تامنوخوب داره،اینم گفتم که بیشترلذت برده باشین.
مبارکتون باشه.

ممنون ولی من و مستانه جون کارشناسی بهشتی بودیم.الان دوتایی تهران قبول شدیم. در مورد غذاش زیاد باهاتون موافق نیستم.من که همیشه گرسنه برمیگشتم خونه،یا اینکه باید میرفتم فست فود میخوردم.شاید تو این چند وقته که سر نزدم عوض شده!آخه دوران ما تک منویی بود.

immuno

New member
مرسی vbعزیزl
تبریک میگم بهت
ایشالله همیشه موفق باشی
من انتخاب دومم بود اصفهان بعد تهران زدم
دانشگاه خوبی هست؟[/QUOTE

دانشگاه خیلی خوبیه و مقطع دکتری ایمنی رو هم داره ،تبریک میگم
موفق باشید

ویژه

New member
سلام بچه ها ماکه قبولل شدیم حتما قبولیم چون یکی بهم گفت شاید ما رزرویم یعنی اینا بیشتر از ظرفیت اعلام کردن

0652655610

New member
سلام منم قبول شدم بيرجند انتخاب اولم حالا چون كارمندم هم به كارم ميرسم هم به همسرم هم به دخترم و هم به درسم ممنونم خدااااااااااااااااااااااااااااااااا

fateme1990

New member
سلام بچه ها ماکه قبولل شدیم حتما قبولیم چون یکی بهم گفت شاید ما رزرویم یعنی اینا بیشتر از ظرفیت اعلام کردن

نه ما 100%ایم اگه ما ثبت نام نکنیم یا انصراف بدیم جای ما رتبه های بعدیمونو اعلام میکنن

pariiisa

New member
تبریــــــــــــــــــــــــــک به همــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه بچه ها از ته ته ته قلبم براتون آرزوی موفق میکنم

زری

New member
بجه ها منم مامایی شهید بهشتییییییییییییییییییییییییییییییی.بوسسسسس به همتون

mastaneh

New member
بله عزیزم.چه تفاهمی!آخه دوستای من که بهشتی بودن دوباره بهشتی زدن و رفتن بهشتی.فکر میکردم تنهام.:thumbsupsmileyanim:بهمن 86 بودم.شما ورودی چه سالی هستی؟

نه من دلم میخواست یه دانشگاه جدید با استادای جدید و تجربه کنم. ولی بهشتی رو هم خیلی دوست داشتم. من بهمن 85 بودم.

kahkeshan

New member
واقعاتبریک میگم من درعین ناباوری قبول نشدم شایداگه خوش شانسترر بودم هم رشته میشدیم..موفق باشین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا