محل تجمع قبولی های ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mastaneh

New member
:thumbsupsmileyanim:مستانه جان تبریک میگم به من که جزوه ی طریقت رو ندارم چه پیشنهادی برای درس تغذیه داری؟

مرسی عزیزم، برای اصول تغذیه من کتاب ترجمه کراوس رو خوندم. ولی برای بقیش منم جزوه خوندم. جزوه دکتر خلیلی. ولی نه اون که معروفه آموزشگاه داره. ایشون دانشجو دکترای دانشگاه تهرانه.

daylightdremer

New member
سلام سلام
بچهای اگه کسی ایمنی شهرکرد قبول شده پیام بده
مرسی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی
:21: :dadad4: :21:
من منتظرم م م م م م م م م ......................

vb2

New member
بچه هایی که دانشگاه تهران قبول شدیم که ماشالله کمم نیست تعدادمون بعدا یه روز قرار بذاربم همگی همو ببینیم فک کنم جالب باشه واسمون

daylightdremer

New member
شهرکرد نبودددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ :sarma:

daylightdremer

New member
ههههههههههههههههههههیییییییییییییییییییییییییییییییییی وووووااااااااااااایییییییییییییییییییییییییی مممممممممممممممننننننننننننننننن
حوصلم سر رفت دارم میرم!!!!!!!!!!!
:j58r36j3gcr4suxymup

jupiter_sps

New member
man microbe tehraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan ghabol shodam behdasht

ای جان!!!!! بالاخره هم کلاسی پیدا کردم!
19.gif

jupiter_sps

New member
[صبر کن!:smilies: بهداشت یعنی دانشکده بهداشت قبول شدی؟ (یعنی تو نتیجت نوشته بود تهران-بهداشت؟)[/SIZE]

jupiter_sps

New member

ژوپیتر جان همکلاسی هم پیدا میکنی نگران نباش
اینقدر که هر روز بزنین توی سر وکله ی هم:smilies-azardl (12)
:smilies-azardl (113

2 تا از هم کلاسیای دانشگام هم کلاسیمن! اما هم کلاسی از تو سایت پیدا کردن یه چیز دیگست! کلی مرموزیتش بیشتره! بعدا که مثلا بفهمی فلان id مثلا مال کی بوده!

vv1990

New member
سلام من روانشناسی بالینی تهران آوردم ،یه سوال داشتم: من به جای مدرک کارشناسی از دانشگاه، یه گواهی گرفتم به نام گواهی اتمام واحدها که توش ذکر شده من فارغ التحصیل شدم و معدلم هم ذکر شده به دانشگاه گفتم گفتند یه یه ماهی طول می کشه گواهی موقت ارسال بشه، فک می کنید همین گواهی برا ثبت نام کافی باشه؟ چون تایی دانشگاه رو داره و اسم دانشگاه مقصد هم ذکر شده، در ضمن گفته در صورت درخواست دانشگاه براشون ریزنمرات و تاییدیه کارشناسی رو میفرستن. از دانشگاه که پرسیدم گفت ریزنمرات اصلی آماده نشده.

jupiter_sps

New member
سلام من روانشناسی بالینی تهران آوردم ،یه سوال داشتم: من به جای مدرک کارشناسی از دانشگاه، یه گواهی گرفتم به نام گواهی اتمام واحدها که توش ذکر شده من فارغ التحصیل شدم و معدلم هم ذکر شده به دانشگاه گفتم گفتند یه یه ماهی طول می کشه گواهی موقت ارسال بشه، فک می کنید همین گواهی برا ثبت نام کافی باشه؟ چون تایی دانشگاه رو داره و اسم دانشگاه مقصد هم ذکر شده، در ضمن گفته در صورت درخواست دانشگاه براشون ریزنمرات و تاییدیه کارشناسی رو میفرستن. از دانشگاه که پرسیدم گفت ریزنمرات اصلی آماده نشده

سلام تبریک میگم بابت قبولی! من هم وضعیتم مثل شماست! فکر میکنم بتونید با همون مدرک فعلا ثبت نام اینترنتی انجام بدین ...من هم می خوام همین کار رو انجام بدم---منتها دیکه 1 مهر ---موقع ثبت نام حضوری--- مدرک اصلی رو ببرید! خود سایت گفته فقط مدرکی که نشون بده فارغ التحصیل شدید ---> بنابر این فکر نمی کنم خیلی اهمیت داشته باشه!

vv1990

New member
قربان شما... آخه به من گفتم گواهی موقت براتون پست میشهريال من هم کار تسویه حساب و درخواست گواهیم 23 مرداد تموم شد گفتن که یه ماه و نیم طول می کشه برات پست کنند، یعنی به این زودیا آماده نمی شه

estel

New member
بچه هایی که دانشگاه تهران قبول شدیم که ماشالله کمم نیست تعدادمون بعدا یه روز قرار بذاربم همگی همو ببینیم فک کنم جالب باشه واسمون
اگه همدیگه رو دیدین ما رو هم خبر کنین استفاده ببریم:rose:

TUMS

Well-known member
:28:
کلاس خوبه اینجوری باشه نه!!!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا