محل تجمع قبولی های ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sanazmohandes

New member

من تهران پزشکی انتخاب اولم!!!!!!!
مرسی منم دوس داشتم همکلاسی بشیم:thumbsupsmileyanim:
آخه شنیده بودم وضعیت خوابگاه شهید بهشتی خوب نیس!!!
من لیسانسمو شهید بهشتی خوندم خیلیم خوبه امکاناتش . سایت داره کتابخونه داره همه چی داره خوابگاش یه فضای سرسبزم داره:smilies-azardl (12)

daylightdremer

New member
سلام من بازم اومدم ...................... تنهای تنها .....................!
بچه های ایمنی من تنهام م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م در شهری غریب (شهرکرد)
:smiliess (9): :33: :wacsmiley:

samanpasha

New member
سلام به همگی
تبریز کسی هست؟
ثبت نام چه تاریخی شد بلاخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

daylightdremer

New member
آهان بیا ایول ایول خودمون رو ایول.................. :smilies-azardl (113 smilies-azardl (113ایمنی ها کجایین..................:smiliess (8): :smiliess (8):

daylightdremer

New member
بچه ها من غصه دار شدم یکی گفت شهرکرد به درد نمیخوره الکی وقت تلف کردنه مدرکش ارزش نداره!!!!!!!!!!!!!!!! حالا چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

TUMS

Well-known member
بچه ها من غصه دار شدم یکی گفت شهرکرد به درد نمیخوره الکی وقت تلف کردنه مدرکش ارزش نداره!!!!!!!!!!!!!!!! حالا چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه کی گفته برو خدا را هم شکر کن ارشد ایمنی قبول شدی
هر چند ظرفیتا زیاد شده و ارزش قبل را نداره
من به شدت با افزایش ظرفیت مخالفم
حالا ارشد ایمنی که 150 تا میگیره
آدم دردشو به کی بگه

faridehmk

New member

يعني چي؟؟؟!!!
اين حرفا چيه!!!!
ارشد هرجايي قبول بشي ارزش داره و مدركشم معتبره.
اون دوستمون احتمالا نفسش از جاي گرم در مياد....!

microb2012

New member
سلام به همه. خواهشا هر کی می تونه منو راهنمایی کنه! من همزمان رشته ی زیست شناسی سلولی و مولکولی کرایش میکروبیولوژی در دانشگاه شهید بهشتی و هم میکروب شناسی پزشکی وزارت بهداشت دانشگاه قزوین قبول شدم. الان با اینکه خیلی پرسوجو کردم اما هنوز نتونستم تصمیم بگیرم که کدام رو برم؟ به هر دو هم علاقه دارم. کمکم کنید بچه ها!!!! ممنون

mitra_em

New member
سلام بچه ها به همتون تبریک میگم.کسی نمیدونه ثبت نام علوم پزشکی یزد کیه؟ تو سایتش که چیزی نزدن!

sanazmohandes

New member
سلام به همه. خواهشا هر کی می تونه منو راهنمایی کنه! من همزمان رشته ی زیست شناسی سلولی و مولکولی کرایش میکروبیولوژی در دانشگاه شهید بهشتی و هم میکروب شناسی پزشکی وزارت بهداشت دانشگاه قزوین قبول شدم. الان با اینکه خیلی پرسوجو کردم اما هنوز نتونستم تصمیم بگیرم که کدام رو برم؟ به هر دو هم علاقه دارم. کمکم کنید بچه ها!!!! ممنون
ببخشیدا از هرکی بپرسی میگه میکروبیولوژی شهید بهشتی هم دانشگاش معتبره هم رشتش بازار کار بهتری داره

rezattttt

New member

نه کی گفته برو خدا را هم شکر کن ارشد ایمنی قبول شدی
هر چند ظرفیتا زیاد شده و ارزش قبل را نداره
من به شدت با افزایش ظرفیت مخالفم
حالا ارشد ایمنی که 150 تا میگیره
آدم دردشو به کی بگه
ایمونولوژِی لقب چهار راه علم پزشکی رو داره
پژوهش های ایمونولوژیک ضمینه درمان بهتر و ارزونتر خیلی از بیماری ها به ویژه سرطان و خود ایمنی هستش و بیشتر کشور ها به این مسئله توجه دارن

mehrang67

New member
سلام من روانشناسی بالینی تهران آوردم ،یه سوال داشتم: من به جای مدرک کارشناسی از دانشگاه، یه گواهی گرفتم به نام گواهی اتمام واحدها که توش ذکر شده من فارغ التحصیل شدم و معدلم هم ذکر شده به دانشگاه گفتم گفتند یه یه ماهی طول می کشه گواهی موقت ارسال بشه، فک می کنید همین گواهی برا ثبت نام کافی باشه؟ چون تایی دانشگاه رو داره و اسم دانشگاه مقصد هم ذکر شده، در ضمن گفته در صورت درخواست دانشگاه براشون ریزنمرات و تاییدیه کارشناسی رو میفرستن. از دانشگاه که پرسیدم گفت ریزنمرات اصلی آماده نشده.
سلام همکلاسی ، من که اصلا کارای فارغ التحصیلیم رو هم انجام ندادم ، ولی تجربیات خانواده میگه که نیازی نیست ،فعلا همون نامه معدل لازمه ولی تا آخر ترم باید کامل کنی و ببری...

اینجوری که پیداست من تنها باید برم سر کلاس!یعنی یه نفرم نیست که شیراز قبول شده باشه؟!!!؟؟!؟!؟!؟!:wacsmiley:

TUMS

Well-known member
اینجوری که پیداست من تنها باید برم سر کلاس!یعنی یه نفرم نیست که شیراز قبول شده باشه؟!!!؟؟!؟!؟!؟!:wacsmiley:

نگران نباش
پیدا میشن
من دوس داشتم اگر تهران نشد شیراز بیارم
آخه شیراز دانشگاهشو میدونستم خوبه و هم نزدیکم بود:whistle:

hadis.236

New member
سلام بچه ها "به همتون تبريك ميگم"من مامايي تربيت مدرس قبول شدم كسي هست كه ارنجا قبول شده باشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا