محل تجمع قبولی های ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fjs2

New member
بچه ها کسی ایمنی مدرس نیست ؟چرا اینجا همه رفتن دانشگاه تهران ؟؟؟؟:33:

jupiter_sps

New member

نه کی گفته برو خدا را هم شکر کن ارشد ایمنی قبول شدی
هر چند ظرفیتا زیاد شده و ارزش قبل را نداره
من به شدت با افزایش ظرفیت مخالفم
حالا ارشد ایمنی که 150 تا میگیره
آدم دردشو به کی بگه

ایمونو جان حالا شما هم مثل اون دانش اموزایی نباش که وقتی استاد میگه امتحان لغو شد کلی شاکی می شن!:riz277: خدا را شاکر باش فرزندم! ببین تهران قبول شدی!!!افرین!

jupiter_sps

New member
نبود؟یعنی تو این جمع کثیر هیچکس مدرس قبول نشده؟[/QUOT

منم هماتو مدرس قبول شدم تو سایت زده ثبت نام اینترنتی ولی اطلاعیه اون 4 شنبه می یاد.

گویا نبود!
.
.
.غصه نخور! من 4 روزه دنبال یه هم کلاسی از تو سایت می کردم ---پیدا نشد که نشد---> اگه جناب melodic زده بود تهران الان حداقل یه همکلاسی داشتم!
shame.gif

TUMS

Well-known member
ایمونو جان حالا شما هم مثل اون دانش اموزایی نباش که وقتی استاد میگه امتحان لغو شد کلی شاکی می شن!:riz277: خدا را شاکر باش فرزندم! ببین تهران قبول شدی!!!افرین!

نه بابایی:image170:
من از اون درس نخون ها هستم
از اونایی که نه هیچ وقت جزوه داره نه خودکار!!!!
دوس دارم یه عده ی کم بیان بالا و واسه همونا کار و احساس امنیت تامین بشه
خوب دیگه یه سال خوندم:smiliess (2):

jupiter_sps

New member
جانا به شما نمیاد درس نخون باشی!:smilies-azardl (181
مسلمه که زحمت زیادی کشیده بیدی --- >نتیجشم هاااا اه!
ما را عفو کن عالیجناب!
worship.gif
و بر سر ما فریاد نفرما!
cry2.gif

و در اخر--->
4lqqtqv.gif

(پستی پر از تصویر!!!)

microb2012

New member
سلام به همه. خواهشا هر کی می تونه منو راهنمایی کنه! من همزمان رشته ی زیست شناسی سلولی و مولکولی گرایش میکروبیولوژی وزارت علوم در دانشگاه شهید بهشتی و هم میکروب شناسی پزشکی وزارت بهداشت دانشگاه قزوین قبول شدم. الان با اینکه خیلی پرسوجو کردم اما هنوز نتونستم تصمیم درستی بگیرم که کدام رو برم؟ به هر دو هم علاقه دارم. کمکم کنید بچه ها!!!! ممنون:smiliess (11):

jupiter_sps

New member
سلام به همه. خواهشا هر کی می تونه منو راهنمایی کنه! من همزمان رشته ی زیست شناسی سلولی و مولکولی گرایش میکروبیولوژی وزارت علوم در دانشگاه شهید بهشتی و هم میکروب شناسی پزشکی وزارت بهداشت دانشگاه قزوین قبول شدم. الان با اینکه خیلی پرسوجو کردم اما هنوز نتونستم تصمیم درستی بگیرم که کدام رو برم؟ به هر دو هم علاقه دارم. کمکم کنید بچه ها!!!! ممنون

چرا منو تو این موقعیت قرار میدی؟!
congratualtions.gif
تبریک می گم بابت هر دو رشتت!
راستش من هم نمیدونم اگه جای شما بودم دقیقا چی کار می کردم---کاش باکتری پزشکیتو بهشتی قبول میشدی تا با اطمینان کامل بهت می گفتم بری همون!( زحمت می کشم!)
اما جدی خیلی سخته انتخاب:smiliess (11):
شاید من اگه بودم همون قزوینو می رفتم!

nsj

New member
سلام به همه. خواهشا هر کی می تونه منو راهنمایی کنه! من همزمان رشته ی زیست شناسی سلولی و مولکولی گرایش میکروبیولوژی وزارت علوم در دانشگاه شهید بهشتی و هم میکروب شناسی پزشکی وزارت بهداشت دانشگاه قزوین قبول شدم. الان با اینکه خیلی پرسوجو کردم اما هنوز نتونستم تصمیم درستی بگیرم که کدام رو برم؟ به هر دو هم علاقه دارم. کمکم کنید بچه ها!!!! ممنون:smiliess (11):

با سلام و ارزوی موفقیت برای شما . میکروب شناسی وزارت بهداشت رو برو چون مدرکش معتبر تره

globe

New member
سلام بچه ها قبولی همتون مبارک
یه سوال دارم کسی ارشد شهرستان میخونه شنیدم که دکتراشو تو اون دانشگاه میتونه قبول شه جای دیگه نمیتونه راست میگن؟:sad:

بچه ها هماتو کسی تبریز قبول نشده؟

vb2

New member
نه عزیزم این حرف اصلا درست نیست استادم ارشدشو مشهد بود دکتراش تهرانه

sanazmohandes

New member
با سلام و ارزوی موفقیت برای شما . میکروب شناسی وزارت بهداشت رو برو چون مدرکش معتبر تره
کی گفته مدرک علوم پزشکی قزوین معتبرتره ؟ بر یه سری به رتبه بندب دانشگاه های ایران بزن دستت میاد

marava

New member
سلام بچه ها قبولی همتون مبارک
یه سوال دارم کسی ارشد شهرستان میخونه شنیدم که دکتراشو تو اون دانشگاه میتونه قبول شه جای دیگه نمیتونه راست میگن؟:sad:

بچه ها هماتو کسی تبریز قبول نشده؟

نه اصلا همچين چيزي نيست.دوتا از دوستاي من ارشد اهواز و شيراز بودن دكترا تهران قبول شدن.زياد به ميگن ها توجه نكن.

آخرین ویرایش:

fjs2

New member
نبود؟یعنی تو این جمع کثیر هیچکس مدرس قبول نشده؟[/QUOT

منم هماتو مدرس قبول شدم تو سایت زده ثبت نام اینترنتی ولی اطلاعیه اون 4 شنبه می یاد.
پس یه تبریک ویژه برای شما هم دانشگاهی محترم
تقصیر این سایت سنجش که زده 13ام 14م برین ثبت نام وگرنه هرچی بشه پای خودتون آدم استرس میگره نکنه جا بمونه:smiliess (2):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا