محل تجمع قبولی های ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

yana

New member
بچه ها یادم رفت به همتون تبریک میگم از صمیم دل...واقعا خوشحالم واستون.

jupiter_sps

New member
بچه ها من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی غمگینم .........نمیدونم بین الملل برم یا نه...یه بشینم دوباره بخونم واسه سال دیگه...

سلام دوست جون!
دشمنت غمگین! من شخصا فکر می کنم سال بعد شاید انتخاب بهتری واسه خودم می بود! هزینش بالاست! نمی ارزه این همه خرج کنی!:riz304:

vb2

New member

خود سایت گفته در تاریخ 13-14 به سایت معاونت اموزشی دانشگاه تهران سر بزنید! مدارک و زمان ثبت نام رو میگن!.
.
.
.
می گم یعنی بریم دانشگاه خودمون مدرکو بگیریم بعدش بریم دانشگاه تهران ثبت نام؟ پوستمون کنده میشه خوووو!:smiliess (12):

نوشته 13 ام برید تو سایت ببینید کی زمان ثبت نامه .مگه مدرک موقت نداری؟؟

vb2

New member
بچه ها یادم رفت به همتون تبریک میگم از صمیم دل...واقعا خوشحالم واستون.

یانای عزیزم به نظر منم سال دیگه

من پارسال انقد غصه خوردم که کارم به بیمارستان کشید ولی سختی یه سالو تحمل کردم خوندم و به نتیجم رسیدم

به نظر منم بمون بخون

vb2

New member
مدرک اصلی که به راحتی نمیدن باتید با صندوق رفاهی تسویه کنی و ................... همون موقتتو بگیر ببر با خودت ببر

jupiter_sps

New member
QUOTE=vb2;61763]مدرک اصلی که به راحتی نمیدن باتید با صندوق رفاهی تسویه کنی و ................... همون موقتتو بگیر ببر با خودت ببر[/QUOTE]

نه همه کاراشو کردم! فقط گفتن برو بعدا بیا فقط مدرک بگیر1 مشکلم 2 بار سفر کردنه! پوستم کنده میشه!

armesh

New member
منم قبول شدم دوست جوووووووووووووووووووووونام
ایمنی اصفهان
مرسی از دعاهاتون
تبریک به همه

vb2

New member
منم قبول شدم دوست جوووووووووووووووووووووونام
ایمنی اصفهان
مرسی از دعاهاتون
تبریک به همه

ااااااااااااااا خدارو شکررررررررررررررررررر ناراحت شدم از اشکای صبحتتتتتتتتتتتتتتت خدارو شکررررررررررررررر

jo-boy

New member
QUOTE=vb2;61763]مدرک اصلی که به راحتی نمیدن باتید با صندوق رفاهی تسویه کنی و ................... همون موقتتو بگیر ببر با خودت ببر

نه همه کاراشو کردم! فقط گفتن برو بعدا بیا فقط مدرک بگیر1 مشکلم 2 بار سفر کردنه! پوستم کنده میشه![/QUOTE]

من فردا میرم فعلا عکس و بقیرو تحویل میدم که یه وقت نگن نیومد
بعد اگه مدرک خواست دیگه مجبورم برگردم و دوباره ببرم
عیب نداره
من حاضرم کل راهو سینه خیز برم !!!:4d564ad6:

yana

New member
مرسی از راهنماییتون بچه ها.....من واسه هزینش هیچ مشکلی ندارم ولی دلم راضی نمبشه نمیدونم چرا....اصلا به قبول نشدن فکر نمیکردم

slpe

New member
من هم دانشگاه تهران قبول شدم اولويت اولم بوت.
:4d564ad6:خداجون رفيق خوبم مرسي...
منو ببخش...:riz304:

armesh

New member
مرسی vbعزیزl
تبریک میگم بهت
ایشالله همیشه موفق باشی
من انتخاب دومم بود اصفهان بعد تهران زدم
دانشگاه خوبی هست؟

armesh

New member
امیدوارم همه به قولایی که به خدا دادیم عمل کنیم و همیشه همین قدر که تو لحظه های سخت بهش نزدیک میشیم نزدیک بمونیم و لطف خدا رو هیچ وقت یادمون نره

amiir

New member
سلام بروچ ارشدی،منم اصفهان قبول شدم،انتخاب اولم:4d564ad6:
فقط یه چی نگرانم کرده اونم تاریخ ثبت نام،آخه من سربازم فردا و پس فردا نمیرسم برم ثبت نام به نظرتون چیکار کنم؟:shocked:

saharandishe

New member
سلام دوستان ،موفقیتتون روصمیمانه،یه دنیاتبریک میگم،حالاوقتش رسیده که دست ماروهم بگیریدتاماهم باراهنماییهاتون انشاالله یه دانشگاه و رشته خوب قبول شیم،شیرینی مایادتون نره!!!توتاپیک مطالعه گروهی ارشدبیوتکنولوژی مننظرتون هستما......من رفتم فضاروبرای اومدن شماتوتاپیکمون آماده کنم:riz303:.:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا