محبوبترین اسم کاربری چیه؟

جالب بود

• مجموع رای دهندگان
    0

mahsa.

New member

خخخ دختر خوب انگاری یادت رفته من تو دانشکده تغذیه تبریز یعک بروبیایی دارم که نپرس. باشه فردا دانشکده م بیا . حتما هم با رضا بیا:13:
.........
نوتر رییس دانشکده ی بهداشت استادمون درضمن من کمتر از تو نفوذ ندارم .............فیزیستم که بامنه .

mohana

Well-known member
خخخ نه ناراحت نشدم. فقط فردا دیدین مهسا و رضا رو گروگان گرفتم. وشما رو هم تو راه گروگان گرفتم و به اسارت بردم همه چی حل میشه.:p

من ک تبریز بیا نیستم...مهسا هم ک خودش میتونه از خودش دفاع کنه...میمونه آقا رضا ...:rolleyessmileyanim:

nutgirl92

New member
کسی به مهسا و مهنای من کار داشته باشه ،هر چی دید از چشم خودش دید.

اینم عکس دسته جمعی مون هست :rolleyessmileyanim:

به به ... لیلا جان من واقعا نتونستم سکوت کنم ... آفریننننننننن

هر چند من تو این عکس حضور ندارم :25r30wi: اما واقعاااااااا رفتم تو خاطرات یک سال و اندی پیش ...

نوتر

New member
.........
نوتر رییس دانشکده ی بهداشت استادمون درضمن من کمتر از تو نفوذ ندارم .............فیزیستم که بامنه .

میدونی که رئیس دانشکده ی بهداشت و تغذیه از هم جداس پس دیدی که کاملا تنهایی. بابا رضا که اون موقع از خواب پا نمیشه. تنهایی رسما. منم با بروبکس تغذیه سابق اونجاییم

am-ml

New member
به به ... لیلا جان من واقعا نتونستم سکوت کنم ... آفریننننننننن

هر چند من تو این عکس حضور ندارم :25r30wi: اما واقعاااااااا رفتم تو خاطرات یک سال و اندی پیش ...

الان یعنی من رو شناختی ؟:4d564ad6:

نوتر

New member
من خودم پینگ پونگ بازم. یعنی یهک زوری دارم که نگو:motat: فقط هر موقع با رضا کشتی گرفتم تو خوابگاه نمیدونم چرا زورم بش نمیرسه( اعتراف):sad:

am-ml

New member
خووووووووو لیلا قهوه ای شوتوکان هم دارم.. منظورم این بود که چندین فن بلدم خواهری...

ای جانم :whistle:

پس من می رم تو تیم تشویق کنند ها ،خودت از پس یه نوتر برمیای دیگه :smilies-azardl (113 (ببخشید آقای نوتر ،شوخیه دیگه )

mahsa.

New member
میدونی که رئیس دانشکده ی بهداشت و تغذیه از هم جداس پس دیدی که کاملا تنهایی. بابا رضا که اون موقع از خواب پا نمیشه. تنهایی رسما. منم با بروبکس تغذیه سابق اونجاییم

توفقط بیا کاریت نباشه ..............مهسا ازکوچیکی بزرگ شده............

خزر

New member
من اسم کاربری خودم رو

و همچنین

ashel

awwa

taraa

رو دوس دارم

با تشکر فراوان

mahsa.

New member
من خودم پینگ پونگ بازم. یعنی یهک زوری دارم که نگو:motat: فقط هر موقع با رضا کشتی گرفتم تو خوابگاه نمیدونم چرا زورم بش نمیرسه( اعتراف):sad:

خو من خودم شطرنج با مانع کار میکنم یه همچی ادمیم من.

kasraa

New member
شما بگین کدوماش ما هستیم ،من می گم چهارمی کیه.:a2d3:

من یه خواهشی دارم شب عیدی

بیاین یه اتلافی راه بندازیم این پیاز رو از دست آبجی مهسا بگیرین

من از وقتی امدم تو این انجمن همش چشاش پر از اشکه آدم غصه اش میگیره

:sadsmiley:

mahsa.

New member
من یه خواهشی دارم شب عیدی

بیاین یه اتلافی راه بندازیم این پیاز رو از دست آبجی مهسا بگیرین

من از وقتی امدم تو این انجمن همش چشاش پر از اشکه آدم غصه اش میگیره

:sadsmiley:

کسری کاش پیاز بود
دوس ندارم جو وناراحت کنم ولی یه ربع پیش 15مین گریه کردم ازبس حالم بده..............دوست دارم مریض شم .............

ممنون از پیشنهادت.

بالا