محبوبترین اسم کاربری چیه؟

جالب بود

• مجموع رای دهندگان
    0

حسان

Well-known member
دهوا نکنین خووووووووووووووووووووووو.....
اسم همه کاربرا خشگله جز من................

mahsa.

New member
فقط دعا کنید پام به تبریز نرسه جفتتونو:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

نوتر تو تنهایی منو رضا باهم ............در هرحال داداش از الان شکست خورده ای ...........نامحبوب ترین اسم کاربری نوتر..............رضا کجایی بیا حمایت..........

نوتر

New member

نوتر تو تنهایی منو رضا باهم ............در هرحال داداش از الان شکست خورده ای ...........نامحبوب ترین اسم کاربری نوتر..............رضا کجایی بیا حمایت..........

خخخ دختر خوب انگاری یادت رفته من تو دانشکده تغذیه تبریز یعک بروبیایی دارم که نپرس. باشه فردا دانشکده م بیا . حتما هم با رضا بیا:13:

mohana

Well-known member
مهنا اه اه رو تایید کردی یا آوا رو؟:13:

اونی ک بولد کردم... :tonguesmiley: (صد تا از این شکلک)

8b4c97c9e278829b660640f7927e6f39.jpg

البته اسم آوا رو ک خیلی دوست دارم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نوتر

نوتر

New member
اونی ک بولد کردم... :tonguesmiley: (صد تا از این شکلک)

8b4c97c9e278829b660640f7927e6f39.jpg

البته اسم آوا رو ک خیلی دوست دارم

خوب شد محنا گفتی. من قراره فردا پس فردا بیام تبریز. میام که رضا فیزیست و مهسار رو :sdasdasd: پس تو هم اضافه شدی دیگه :motat:

am-ml

New member
خوب شد محنا گفتی. من قراره فردا پس فردا بیام تبریز. میام که رضا فیزیست و مهسار رو :sdasdasd: پس تو هم اضافه شدی دیگه :motat:

کسی به مهسا و مهنای من کار داشته باشه ،هر چی دید از چشم خودش دید.

اینم عکس دسته جمعی مون هست :rolleyessmileyanim:

mohana

Well-known member

:25r30wi:
من یه دوستی دارم...خیلی خنثی س...بچه ها نوترون صداش میکنن..اسم شما شبیهشه..:rolleyessmileyanim:.نه خوبه شوخی کردم ناراحت نشین

نوتر

New member
کسی به مهسا و مهنای من کار داشته باشه ،هر چی دید از چشم خودش دید.

اینم عکس دسته جمعی مون هست :rolleyessmileyanim:

وای am-ml خانم!! ب...ب...لل...بل...بله حق باشماست.

زیر چشمی و زیر لب به مهسا: یعنی دستم به تو و اون رضای نامرت برسه.. حالا ببین

نوتر

New member
:25r30wi:
من یه دوستی دارم...خیلی خنثی س...بچه ها نوترون صداش میکنن..اسم شما شبیهشه..:rolleyessmileyanim:.نه خوبه شوخی کردم ناراحت نشین

خخخ نه ناراحت نشدم. فقط فردا دیدین مهسا و رضا رو گروگان گرفتم. وشما رو هم تو راه گروگان گرفتم و به اسارت بردم همه چی حل میشه.:p

بالا