متقاضیان آزمون لیسانس به پزشکی

nooor

New member
سلام خسته نباشید. بهتون تبریک میگم. میخواستم بدونم شما از کتابای منبع علوم پایه استفاده کردید؟ درسنامه*ها رو تاچه حد قبول دارید؟ برای درسایی مثل آمار واصول خدمات که توی علوم پایه نیست از چه منابعی استفاده کردید؟ علوم پایه 2نوع سنتی وریفورم داره این آزمون جزء کدومشونه؟از کی شروع کردید؟ متشکرم ومعذرت میخوام به خاطر سوالای زیادم.
درسنامه هاي انتشارات مير هم كتهب تشريحي هم تستش بايد در اولويت باشه وقتي اون قد خونديد كه مطمين شديد هرسوال و تستي كه از تو اينا ازتون پرسيدنو بلديد بريد كتاب مرجع بخونيد.همين تستا رو خوندن و حفظ كردنش چند ماه وقت ميخواد.

nooor

New member
دوستان عزيز اگر امسال رو واسه اين كنكور گذاشتيد بايد اونو جدي بگيريد.در نظر داشته باشيد كه داريد تغيير رشته ميديد و حدودا به 10 الي 15 تا از موارد امتحاني مسلط نيستيد.و در كل كشور فقط از بين اين همه كارشناس مشتاق از همه رشته ها 18 نفر برميدارن.اگر اين نكات رو مدنظر داشته باشيد فكر ميكنم جدي تر درس ميخونيد.از ايميل هايي كه واسه من فرستاديد متوجه اين شدم كه خيلي ها هنوز واسشون جا نيوفتاده كه اين كنكور سخته.من مشاور آموزشگاه نصير هستم و بچه هايي رو كه كيبينم خيلي سرسخت و با هدف يكي دو ماهه كه شروع كردن.پس اول واسه خودتون هدف تعيين كنيد و برنامه ريزي كنيد.وخودتونو درگير كتاب و جزوه هاي مختلف و پر هزينه نكنيد.

hadis90

New member
واي ابجي پس به كمك سبز نه سر سبز شما شديدا نيازمنديم.......:smiliess (4):
پس لطفا كمكومو كنيد تا انشالله سال ديگه دانشگاه تهران همو ببينيم....:thumbsupsmileyanim:

nooor

New member
پذيرش بدون کنکور دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه اروميه پذيرش بدون کنکور دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه اروميه

فارغ التحصيلان ممتاز وروديهاي ( نيمسال دوم 85 و وروديهاي 86 کارشناسي ) و نيز ( وروديهاي نيمسال دوم 87 و وروديهاي 88 كارشناسي ناپيوسته) طبق بخشنامه جديد وزارت علوم جهت درخواست شركت در مقطع كارشناسي ارشد بدون كنكور دانشگاه اروميه از تاريخ 15/05/90 الي 25/06/90 فرصت دارند فرم مربوطه را از آموزش دانشكده تحويل گرفته و تكميل و امضاء نموده و شخصا به اداره كل اموزش – اداره ثبت نام – اتاق 19 تحويل نمايند .

ضمنا فرم مورد نظر از سايت دانشگاه اروميه نيز قابل دريافت مي باشد .

توضيح اينكه فقط وروديهاي ذكر شده مي توانند متقاضي شوند و نتايج بررسي درخواست ها در آخر شهريور 90 اعلام خواهد شد.

شماره تماس 2972326-2972344

فرم ثبت نام

اعلانات - اطلاعيه پذيرش بدون آزمون دانشجو در مقطع كارشناسي...

skafild

New member
شرايط آزمون از هفت خان رستم هم سختره، از ديپلم شروع كردن خيلي آسانتره

jonothan

New member
دوستان عزيز اگر امسال رو واسه اين كنكور گذاشتيد بايد اونو جدي بگيريد.در نظر داشته باشيد كه داريد تغيير رشته ميديد و حدودا به 10 الي 15 تا از موارد امتحاني مسلط نيستيد.و در كل كشور فقط از بين اين همه كارشناس مشتاق از همه رشته ها 18 نفر برميدارن.اگر اين نكات رو مدنظر داشته باشيد فكر ميكنم جدي تر درس ميخونيد.از ايميل هايي كه واسه من فرستاديد متوجه اين شدم كه خيلي ها هنوز واسشون جا نيوفتاده كه اين كنكور سخته.من مشاور آموزشگاه نصير هستم و بچه هايي رو كه كيبينم خيلي سرسخت و با هدف يكي دو ماهه كه شروع كردن.پس اول واسه خودتون هدف تعيين كنيد و برنامه ريزي كنيد.وخودتونو درگير كتاب و جزوه هاي مختلف و پر هزينه نكنيد.

salam behetoon tabrik migam,man behetonam mai zadam mikham emsale sherkat konam age az avale shahrivar shoro konam mitonam beresonam chon physiology va anatomy kheily sakhtan va zaman mikhad vase mosalat shodan?soalaye emsale sakht bodan?age mishe javab bedid mamnoooon

jonothan

New member
با سلام
به همه دوستان ..
من از طریق همین پست می خوام از تمام کسانی که دوست دارن یا تصمیم دارن داخل آزمون کارشناسی به پزشکی شرکت کنند دعوت کنم...
تا همه با هم بتونیم بهترین منابع ، بهترین شرایط ، و بهترین راه را برای قبول شدن داخل این آزمون پیدا کنیم و اونو دنبال کنیم... و به امید خدا ...تا موفقیت...
حالا هر کس که مایله بیاد و خودشو معرفی کنه و آمادگیشو اعلام کنه..
تا شروع کنیم و با هم درس بخوانیم...(به قولی گفتنی یه دست صدا نداره).......

..........................منتظرتون هستم.....................

salam hadis jan man ham ba shoma movafegham mitonim hame ba hame bekhonim oomidvaram zotar on shid

آخرین ویرایش:

nooor

New member
آره سولاي امسال واقعا سخت بود.سر جلسه شوك شده بودم از سختيش.ولي خب خوشبختانه واسه همه سخت بود.ديدم كساني رو كه 5 يا 6 ماه خوندن و قبول شدن .بستگي به خودتون و قدرت يادگيريتون داره

jonothan

New member
آره سولاي امسال واقعا سخت بود.سر جلسه شوك شده بودم از سختيش.ولي خب خوشبختانه واسه همه سخت بود.ديدم كساني رو كه 5 يا 6 ماه خوندن و قبول شدن .بستگي به خودتون و قدرت يادگيريتون داره

man mitonam bishtar ba shoma dar rabete basham baraye rahnamayee bishtar azatoon?
mamnon misham lotf mikonid

jonothan

New member
bachha hichki nist vase ba ham khondan chera in typichaye lisans be pezeshki inghad gheire faale?????????????????????????????????/

masoud13

New member
بیاید همه با هم بریم یه موسسه و ازمون بدیم،بهتر نیست؟:applause:

hadis90

New member
بازم سلام
خوشحالم كه بچه هاي علاقمند ديگه رو تو اين پست مي بينم و باهاشون آشنا مي شم....
فقط يه چيزي بچه ها اگه شما كتاب خاصي ..جزوه خاصي .آزمون مشخصي....منبع خاصي مد نظرتونه يا بهتون معرفي شده خيلي خوبه كه اينجا مطرح بشه شايد مد نظر خيلي هاي ديگم باشه تا روش بحث بشه و بهترين ها رو انتخاب كنيم چون كه وقت براي اشتباه خيلي كمه....
يا اگه كسي را سراغ داريد كه تو اين ازمون موفق شده...معرفيش كنيم تا بتوانه بهمونم كمك كنه....
.................................بازم منتظر نظراي قشنگتون هستم..........................

آخرین ویرایش:

jonothan

New member
بازم سلام
خوشحالم كه بچه هاي علاقمند ديگه رو تو اين پست مي بينم و باهاشون آشنا مي شم....
فقط يه چيزي بچه ها اگه شما كتاب خاصي ..جزوه خاصي .آزمون مشخصي....منبع خاصي مد نظرتونه يا بهتون معرفي شده خيلي خوبه كه اينجا مطرح بشه شايد مد نظر خيلي هاي ديگم باشه تا روش بحث بشه و بهترين ها رو انتخاب كنيم چون كه وقت براي اشتباه خيلي كمه....
يا اگه كسي را سراغ داريد كه تو اين ازمون موفق شده...معرفيش كنيم تا بتوانه بهمونم كمك كنه....
.................................بازم منتظر نظراي قشنگتون هستم..........................

salam dostan be nazare man azmon khob nist ma bayad bishtar bekhonim danesteha ziyad bashe chon vaghte ziyadi nadarim man chan tashono az bachehaye ghabol shode mishnasam hame kheily ro dars name taakid daran albate physiology va anatomy ro ketab khondan

goldan

New member
سلام دوستان اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی تهران مبنی بر ارسال مدارک قبول شدگان اومده.وداخلش نوشته که گواهی پایان طرح نیروی انسانی هم ارسال بشه. من که آخرشم متوجه نشدم باید طرحمونو بریم یا نه؟ موقع ثبت نام آزمون اسمی از طرح نمیارن ولی برای پذیرفته شده ها می نویسن اینطوری ... . بچه ها خواهش میکنم یکی به من بگه درستش چیه.

vb2

New member
طرح مامایی که هنوز اجباری بودنش اعلام نشده فعلا مدرک طرح لازم نیست عزیزم

jonothan

New member
bacheha vaghean madrake tarh lazeme ?????????????????????moghe sabte nam nemikhan ke baad vaghte sabte nam migan

nooor

New member
کار گروهی هیچ وقت تو کشور ما جواب نمیده حتی توی المپیک هم ورزش های انفرادی مدال اوردن

بالا