متقاضیان آزمون لیسانس به پزشکی

radiology85

New member
سلام حتما باید طرح و سربازی رفته باشی البته matin جان شما که سربازی داری فقط همون کافیه و بعد از گذروندن خدمت از طرح نیروی انسانی معاف میشی. فکر کنم با این اوصاف شما امسال نمی تونید در ازمون شرکت کنید ولی اگه خدمتت به موقع تموم بشه فکر کنم بتونی در ازمون اسفند 92 شرکت کنی عزیزم ازمون امسال رو بی خیال شو همونطور که من بدون خدمت نتونستم شرکت کنم وامسال که خدمتم تموم شده می تونم شرکت کنم

matin

New member
سلام حتما باید طرح و سربازی رفته باشی البته matin جان شما که سربازی داری فقط همون کافیه و بعد از گذروندن خدمت از طرح نیروی انسانی معاف میشی. فکر کنم با این اوصاف شما امسال نمی تونید در ازمون شرکت کنید ولی اگه خدمتت به موقع تموم بشه فکر کنم بتونی در ازمون اسفند 92 شرکت کنی عزیزم ازمون امسال رو بی خیال شو همونطور که من بدون خدمت نتونستم شرکت کنم وامسال که خدمتم تموم شده می تونم شرکت کنم
Akhe man az yeki porsidam goft elzami nist , pas alaki goft be ma ,sh0ma sh0mareyi chIZI NADARIN ZANG BEZANIM ETELAte dagHiGH BEdan,

radiology85

New member
Akhe man az yeki porsidam goft elzami nist , pas alaki goft be ma ,sh0ma sh0mareyi chIZI NADARIN ZANG BEZANIM ETELAte dagHiGH BEdan,

عزیزم این اطلاعات دقیق بود وگرنه من همون پارسال قبول می شدم چون خیلی خونده بودم ولی حتی اجازه شرکت در ازمون هم به من ندادند اطلاعات بیشتر می خوای برو معاونت اموزشی دانشگاه تهران من شماره کسی رو ندارم

matin

New member
عزیزم این اطلاعات دقیق بود وگرنه من همون پارسال قبول می شدم چون خیلی خونده بودم ولی حتی اجازه شرکت در ازمون هم به من ندادند اطلاعات بیشتر می خوای برو معاونت اموزشی دانشگاه تهران من شماره کسی رو ندارم
Mer30 ,pas nemishe , sh0ma az ro chI MIKH0NDIN ?

manizheh

New member
سلام من امسال شرکت کردم سطحش بسیار بالاس من سرجمع دوماه خوندم کلا سوالاهمه بی ربط به منابع بود به قول دوستم که امسال علوم پایه داده :یادگرفتن سوالا رواونقدر سخت بدن که نفهمی کجا بوده که توندیدی

radiology85

New member
سلام من امسال شرکت کردم سطحش بسیار بالاس من سرجمع دوماه خوندم کلا سوالاهمه بی ربط به منابع بود به قول دوستم که امسال علوم پایه د
اده :یادگرفتن سوالا رواونقدر سخت بدن که نفهمی کجا بوده که توندیدی
سلام شما چه جوری با دو ماه خوندن فهمیدی سطحش بالاست؟ سطح بالا یعنی چی؟

shima.p

New member
بچه ها منم اطلاعاتم راجع به آزمون بدک نیست رو منم میتونید حساب کنید

mamad20

New member
سلام بچه ها هیچ بند و تبصره ای نداره که این معدل دیپلمو پیچوند؟معدل کارشناسیم خوبه.مثلا ی دیپلم الکی الان بگیرم.با تجربه هاش ج بدن لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

manizheh

New member
سلام بچه ها هیچ بند و تبصره ای نداره که این معدل دیپلمو پیچوند؟معدل کارشناسیم خوبه.مثلا ی دیپلم الکی الان بگیرم.با تجربه هاش ج بدن لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام نمیشه پیچوند مدرک معتبر وزارت خونه ایی میخوان

mamad20

New member
سلام مرسی دوست عزیز.اشکال نداره از تبصره استعداد درخشان استفاده میکنم.

setare67

New member
سلام بچه ها.من آخربهمن امسال کارشناسیمو میگیرم.میتونم تو آزمون لیسانس به پزشکی امسال شرکت کنم؟

setare67

New member

salam hadis jan
man do bar dar in azmoon sherkat kardam va fekr mikonam k tajrobiate ziad va khubi kasb karde basham,man hazeram age rahnamayi khasti komaket konam chon dust daram age vaghean tasmimdari bekhunio ghabul shi,hatman be natije beresi ishalla

سلام مهراوه جون.من آخربهمن 92 کارشناسیمومیگیرم میتونم توآزمون کارشناسی به پزشکی 92 شرکت کنم؟

mehraveh

New member
salam setare jan,bale mituni sherkat koni,fahat bejaye madrake karshenasit bayad az daneshgah ye govahi begiri ke bahman darset tamum mishe va uno vase sabte nam post koni,movaffagh bashi

shima.p

New member
salam setare jan,bale mituni sherkat koni,fahat bejaye madrake karshenasit bayad az daneshgah ye govahi begiri ke bahman darset tamum mishe va uno vase sabte nam post koni,movaffagh bashi
man vase azmoon sale 90 raftam govahi begiram vali daneshgah goft bayad ye form az daftarcheye sabte nam ke vojoode khareji nadare biari ta ma emza konim ma hamintori govahi be kasi nemidim

javad714

New member

javad :نه اینطور نیست.من خودم رفتم از مسول همین موضوع تو طبقه چهارم سوال کردم،گفتند مساله ای نیست و حتی میتونی بری سربازی و اگه قبول شدی مرخصی بگیری برای ادامه تحصیل،مثل همه مقاطع.واسه اینکه مطمئن بشی با این شماره تماس بگیر.جوابش رو هم به ما بگو.
02181633766

goldan

New member
salam man ham mayel be hamkari ba shoma hastam hadis.vali man sale sevome mamaiam va delam mikhad az alan talashamo bokonam .va etelaat jam konam.age tori mishod ke mitoonestim sale akhare daneshgam sherkat konim khoob boob mage na.

shila

New member
salam man hanuz term 2 mamai hastam .manam tasmim darm bad az lisans tu in azmun sherkat konam.barat arezuye movafaghiyat mikonam.:thumbsupsmileyanim:

بالا