* ماه رمضان *

N@RVIN

Well-known member
کمی قبل از سحر

تو را خواهم بوسید

می خواهم تمام روز

مزمزه ات کنم خدای نازنینم
:heart:

N@RVIN

Well-known member
الهی

به قدر شب قدرت که بزرگ ترین نامت را بردم، تو را سپاس که بازهم رمضان را دیدم ...

تو فقط بهترین را می بخشی!

به بهترین بخششت سوگند، خواست و گشایشم در گشایش ولی توست!

فرجش برسان...

pariya

New member
مقام معظم رهبری (مدظلله العالی )
خدای متعال راه را در ماه مبارک رمضان هموار کرده وفضا رادرماه رمضان فضای خالی ار معارض قرار داده است.این روزه ای که شما میگیرید نفس وهواهای نفسانی را به زنجیر میکشد.
خطبه های عید سعید فطر 1383/8/24

pariya

New member
حضرت علی (ع) در پایان خطبه شعبانیه از پیامبر گرامی اسلام (ص) سوال نمودند بهترین اعمال در ماه مبارک رمضان چیست؟
حضرت فرمود: بهترین اعمال دوری از معاصی خدای بزرگ است.

گنجینه معارف ص 481

mahsaa

New member
یک دانه ز تسبیح نماز سحرت را ، یک بار به نام من محتاج بینداز
عزیزان التماس دعا:rose:

shayna

New member
Demo-Ramezan-91.jpg

obstetrician88

New member
سلام به همه دوستان....آمده ام درباره چند موضوع نظرات قلبی همه شما را بدانم........البته اگر دوست داشته باشید.............

الان که در ماه مبارک رمضان هستید ..مطمینا نسبت به ماههای دیگه احساس قلبی بیشتری برای نزدیکی با خدا دارید......................همان مهمانی خدا را من ایمان دارم که قلبا احساس میکنید.....شنیدید اکثرا میگن غیر از این ماه اصلا نمیتونیم روزه بگیریم....؟حتی از همین جمله ی به این سادگی هم واقعا فکرش را میکنم میبینم فضیلت از این ماه می باره......................

دوست دارم بپرسم شما چقدر در این ماه احساس سبک بودن درباره خودتان میکنید.......................یعنی احساس میکنید دارید از خیلی چیزها خالی میشوید.......................چقدر دوست دارید ببخشید ...؟ و احساس میکنید اگر راز و نیازهای زیادی با خدای خودتان دارید خدا چگونه داره دذر این ماه خصوصا جواب میدهد؟مثلا من خودم هرچند که ناراحت باشم ولی واقعا وقتی قرآن میخانم احساس میکنم که سبک میشوم و خدا بهم لبخند میزنه................و واقعا جواب بعضی چیزهایی که میخاهم میدهد.................

دلم میخاد بدونم پیشنهادات و صحبت های شما را اگر دوست دارید..............

چگونه بیشتر ببخشیم...و وظیفه کسانی که در برابره ما گناهکارند چیست؟
آیا همان قدر که ما خوبی میکنیم و میبخشیم دیگران نباید ببینند و وظیفه خودشان را بدانند..............
توصیه های شما برای ترویج هرچه بیشتر محبت چیست؟و چگنه بتوانیم جامعه ای ترویج بدهیم که پر از ایمان و قلب پاک باشه...............و خلوص نیت؟

آیا هرنماز و روزه ای قبول است پیش خدا در حالی که آن طرف آکنده از گناه و شکستن قلب دیگران باشه...؟آیا هرسجده ای قبول است در حالی که زندگی ما پر از غیبت و دروغ و ناامید کردن خدا و کسانی که دوستشان داریم باشه؟آیا هر االه عشق گفتنی قبوله در حالیکه قلب خدا و بنده خدا ازت ناراحت باشه..؟

بیااید به هم یاد دهیم و از خدا بخواهیم بخاطر خیلی چیزها ما را ببخشه................

احساستونو در این موضوعات خصوصا در این ماه بیان کنید و بییاایید واقعا بیاندیشیم و تشویق کینم همدیگر را به تروزج عشق ایمان محبت قلب پاک
با احترام فراوان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsaa

N@RVIN

Well-known member
سلام به همه دوستان....آمده ام درباره چند موضوع نظرات قلبی همه شما را بدانم........البته اگر دوست داشته باشید.............

الان که در ماه مبارک رمضان هستید ..مطمینا نسبت به ماههای دیگه احساس قلبی بیشتری برای نزدیکی با خدا دارید......................همان مهمانی خدا را من ایمان دارم که قلبا احساس میکنید.....شنیدید اکثرا میگن غیر از این ماه اصلا نمیتونیم روزه بگیریم....؟حتی از همین جمله ی به این سادگی هم واقعا فکرش را میکنم میبینم فضیلت از این ماه می باره......................

دوست دارم بپرسم شما چقدر در این ماه احساس سبک بودن درباره خودتان میکنید.......................یعنی احساس میکنید دارید از خیلی چیزها خالی میشوید.......................چقدر دوست دارید ببخشید ...؟ و احساس میکنید اگر راز و نیازهای زیادی با خدای خودتان دارید خدا چگونه داره دذر این ماه خصوصا جواب میدهد؟مثلا من خودم هرچند که ناراحت باشم ولی واقعا وقتی قرآن میخانم احساس میکنم که سبک میشوم و خدا بهم لبخند میزنه................و واقعا جواب بعضی چیزهایی که میخاهم میدهد.................

آیا همان قدر که ما خوبی میکنیم و میبخشیم دیگران نباید ببینند و وظیفه خودشان را بدانند..............
توصیه های شما برای ترویج هرچه بیشتر محبت چیست؟و چگنه بتوانیم جامعه ای ترویج بدهیم که پر از ایمان و قلب پاک باشه...............و خلوص نیت؟

آیا هرنماز و روزه ای قبول است پیش خدا در حالی که آن طرف آکنده از گناه و شکستن قلب دیگران باشه...؟آیا هرسجده ای قبول است در حالی که زندگی ما پر از غیبت و دروغ و ناامید کردن خدا و کسانی که دوستشان داریم باشه؟آیا هر االه عشق گفتنی قبوله در حالیکه قلب خدا و بنده خدا ازت ناراحت باشه..؟

بیااید به هم یاد دهیم و از خدا بخواهیم بخاطر خیلی چیزها ما را ببخشه................

احساستونو در این موضوعات خصوصا در این ماه بیان کنید و بییاایید واقعا بیاندیشیم و تشویق کینم همدیگر را به تروزج عشق ایمان محبت قلب پاک
با احترام فراوان

ماه رمضون برای من مثل عشقه پرم از احساس و خالی از بیان

احساس میکنم ماه رمضون دنیا آروم میشه ، همه چیز خوبه ، هیچ چیزی کم نیست

خدا خیلی نزدیکه و.....

saharandishe

New member
سلام دوستان،نمازوروزه هاتون قبول درگاه حق انشاالله،میگم الان که همگی مهمونای ویژه ی خدای مهربونیم بیایین ازش ظهورامام زمانمونوقلبادرخواست کنیم وتوعمل بهش ثابت کنیم که ازته دل دیگه آقامونومیخواییم
مطمئناخداروی مهموناشوزمین نمیندازه،
فقط عجله کنیدفرصت کمه
شایدظهورنزدیک باشه بیاییدماهم قدمی برداشته باشیم ولی نه مثل همیشه فقط بادعاایندفعه عملی خودمون رواثبات کنیم

به این تاپیک بیاییدواسمتون روتولیست همسنگرای امام زمان(عج)ثبت کنید
http://olumpezeshki.ir/thread13618.html

mahsaa

New member

با احترام فراوان

ماه رمضون واقعا وصف نشدنیه!! واقعا یک معجزه و یک فرصت خیلی خیلی ویژست!!
حس خیلی خیلی خوب و احساس نزدیکی به خدا !!
خدا خیلی مهربونه !!چند سالیه توی هر ماه رمضان اتفاقاتی توی زندگیم افتاده ک واقعا من با این همه بدی وگناه پیش خدا احساس شرمندگی میکنم!
توی شرایطی نجاتم داده ک خودم هیچوقت فکرشم نمیکردم!
زبون واقعا نمیتونه حستو بیان کنه
انشاا.. ک هممون دست پر از ماه رمضون بیرون بیایم
مرسی دوست خوبم موضوع خیلی خوبیو مطرح کردی:rose:
التماس دعا:rose:

N@RVIN

Well-known member
صحبت از گرمای هوا بود که به ماه رمضان رسید ...

* امسال روزه می گیری؟

+ اگر خدا بخواهد ...

* من هم می گیرم، ولی کدام پزشک این همه سختی را برای بدن تایید می کند؟

+ همان که وقتی همه پزشکان جوابت کردند ، برایت معجزه می کند !

N@RVIN

Well-known member
می گویند

هر وقت آب می نوشی

بگو یا حسین(ع)،

این روزها که

آب می بینی و نمی نوشی

آرام بگو یا اباالفضل(ع)

شفق بانو

New member

در آن شب قدری که قدرش را نمی دید / دست شقاوت تیغه ای از کینه ها داشت

در سجده افتاد آفتاب و ذکر می گفت / در زیر لب«فزت برب الکعبه»را داشت . . .

شهادت امام علی (ع) تسلیت

در این شبهای عزیز ما رو از دعای خیرتون بی نصیب نذارید/التماس دعا :riz304:

1413423025.jpg

آخرین ویرایش:

yara

New member

و تو ای مهربان مرا یاد کن

آن دم که خدا را تلاوت میکنی

شاید به صداقت قلب پاکت

من نیز اجابت شوم . . .

التماس دعا دوستان خوبم

1d80bfc327ef.jpg

aaram

New member
سلام

بچه ها التماس دعا دارم.

برای یکی از عزیزام هم که خیلی دل شکسته اس دعا کنید .

انشالله شما هم حاجت روا بشید :riz304:

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara
بالا