مامایی ها!!اوضاع درسی تون در چه حاله؟؟

آمنه

New member
ممنون آذر جان از حس قشنگت. اتفاقا اذر من عاشق شبای امتحانم اونم تو خوابگاه.شب بیداری هاش،رژه رفتن بچه ها تو سالن ها،اتاق کثیف ب هم ریخته ،ظرف های یه هفته نشسته ،آخ چه کیفی داشت یادش بخیر :sdasdasd:

آمنه

New member
مرسی آمنه.

روز خودتم مبارک.

بچه های مامایی..روزتون هزار بار مبارک:thumbsupsmileyanim:
ایشالله تو کار و درس و زندگی تون، موفق باشین.
ممنون آذر از حس قشنگت. اتفاقا من عاشق شبای امتحانم اونم تو خوابگاه!!!!!!!!! شب بیداری هاش،رژه رفتن بچه ها تو سالن،اتاق کثیف و به هم ریخته، ظرف های یه هفته نشسته،دوغ و ماست هایی که از ترس خواب گیر بودنشون نمیخوردیم می شد یه عالمه و آخر امتحانات یه آش دوغ حسابی باهاشون میپختیم.آخ یادش به خیر :j58r36j3gcr4suxymup

vb2

New member
سلام دوستای گلم من چند روز نبودم شرمنده روزتون مبارک مامایی ها

آمنه

New member
سلام بچه ها چند تا سوال درسی و غیر درسی:

1-برای مطرح شدن هایپرپلازی رحم ،ضخامت رحم در سونو چقدر باید باشه؟
3-برای استخدامی 26 خرداد چه کتاب تستی خوبه بخونیم ؟
4- کی آزمون ارشد آزاد شرکت میکنه؟

vb2

New member
سلام آمنه اتفاقا من مامانم دیواره رحوش 11 mmشده بود دکتر گفت 2 دوره پروژسترون بخوره هر شب 10 mg تا 15 شب بعد 14 روز استراحت دوباره 15 روز تکرار دیروز رفتیم سونو شده بود 6.گفت خوبه دیگه.بالای 8 رو میگن تقریبا .استخدامی من از ا0 خرداد شبی 1 ساعت میخونم چون وقت ندارن.ارشد مامایی مکه آزادم داره؟؟؟:33:

mamai86

New member
سلام آمنه اتفاقا من مامانم دیواره رحوش 11 mmشده بود دکتر گفت 2 دوره پروژسترون بخوره هر شب 10 mg تا 15 شب بعد 14 روز استراحت دوباره 15 روز تکرار دیروز رفتیم سونو شده بود 6.گفت خوبه دیگه.بالای 8 رو میگن تقریبا .استخدامی من از ا0 خرداد شبی 1 ساعت میخونم چون وقت ندارن.ارشد مامایی مکه آزادم داره؟؟؟:33:

برا استخدامی چیا باید بخونیم؟؟؟؟

mamai86

New member
سلام بچه ها چند تا سوال درسی و غیر درسی:

1-برای مطرح شدن هایپرپلازی رحم ،ضخامت رحم در سونو چقدر باید باشه؟
3-برای استخدامی 26 خرداد چه کتاب تستی خوبه بخونیم ؟
4- کی آزمون ارشد آزاد شرکت میکنه؟

مامایی آزاد نداره که..8میلی متر

vb2

New member
سلام آذری کتابای استخدامی که تو بازار هست همشون میشن اخه استخداما کشوری هستن فرقی نداره چه کتابی برو کتاب فروشی بگو کتاب استخدامی میخوام

mamai86

New member
بچه ها..بچه ها
:bunnyearsmiley:
من یکی دو روزه بد جور حس قبولی دارم. شما هم اینجوری هستین یا من دچار توهم شدم؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

vb2

New member
منم شدیییییییییییییییییییددددددددددددددددددد آذر (این شدییییییییییید تیکه اهوازیاست البته با کسره بخونش):thumbsupsmileyanim:

آمنه

New member
:14:بچه ها منظور من از اینکه برا استخدامی چی بخونیم این نبود که چه منابعی !!!!!!!منظورم اینه که کتاب هایی که آزمون استخدامی سالهای پیش دارن زیاده اما کدوم انتشارات بهترین پاسخ نامه و توضیحات داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mamai86

New member
منظورم آزاد غیر از مامایی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:14:

آمنه!
کلا با سیستم طرح سوال تو، مشکل دارم:sdasdasd:

سوالاتت واضح نیست ..نه تنها من بلکه بقیه هم اشتباه متوجه میشن.
دقت کن !افت داره واسه یه مامایی خوشمل:28:

آمنه

New member
:thumbsupsmileyanim:بچه ها من امروز تونستم با خوش شانسی شروع طحم تو بیمارستان تا سی اردیبهشت ب تاخیر بندازم. و این یعنی تا 10 روز دیگه وقتم کاملا خالیه

آمنه

New member
آمنه!
کلا با سیستم طرح سوال تو، مشکل دارم:sdasdasd:

سوالاتت واضح نیست ..نه تنها من بلکه بقیه هم اشتباه متوجه میشن.
دقت کن !افت داره واسه یه مامایی خوشمل:28:
[/QUOTE
مگه چیه!!!!!!!!!!!!!!!!:21:از مامایی های باهوش و ارشدی مثل شما بعید که منظورم نگیرید :smilies:

vb2

New member
عاللللللللللللللللللللیییییییییییییییییییییهههههههههههه

mamai86

New member
من امروز فصل 28 و نصف فصل 29 از جلد دو ویلیامز رو استاد کردم.

الانم دارم زبان میخونم

چشام ضعیف شدن.عینک مطالعه م و انگاری باید عوض کنم:smiliess (12):

بالا