مامایی ها!!اوضاع درسی تون در چه حاله؟؟

vb2

New member
سلام دوس جونا خوبید که؟منم امروز دارم میخونم خوب یکم حالم بده ولی بش محل نمیذارم وقت ندارم :auizz3ffy9vla57584x

آمنه

New member
سلام منم میخوام تو این ده روز که وقت گرفتم حسابی بجمبم و دورم تا 90 درصد تمام کنم. انشالله:thumbsupsmileyanim:

آمنه

New member
بچه ها راستی این اعلام افزایش ظرفیت ارشد مامایی تا 50 درصد راسته!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ یعنی این کار انجام میدن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
ای کاش میگفتم کدام دانشگاه ها ظرفیتش زیاد میشه یا حداقل ظرفیت هر دانشگاه اعلام میکردن!!!!!!!!!همش میزارن اون آخر دست!!!!!!!!!!!!:j58r36j3gcr4suxymup

mamai86

New member
من اگه مرور بارداری زایمان(ویلیامز ا رو) تموم کنم:smilies-azardl (113

بقیه درسا رو به سرعت برق و باد مرور میکنم

این بارداری حتی مرورشم طول میکشه.:whistle:

آمنه

New member
مژده مژده مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــژده!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوره ی بارداری و زایمان من تمام شد.وای خدایا شکرت حالا فقط مونده زنان و نوزادان که تا آخر هفته تمام میشه انشاالله:thumbsupsmileyanim:

آمنه

New member
من برا نوزادانم نگرانم هر چی دوره میکنم بازم توش میلنگم ب خصوص در مورد علایم وزمان بروزشون !!!!!!!!!!!!!!!شما هم مینجورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!:21:

mamai86

New member
آمنه جون

نوزادان اینجوریه.راش اینه هر روز بهش سر بزنی و تست کار کنی

تستاش سخته..اما تمرین تست خیلی جلو میندازتت:a2d3:

آمنه

New member
سلام بچه ها. خدارو شکر دوره ی من تا99%تمام شده و حالا تو یک ماه خرداد میخوام روفصول داخلی و مهم بارداری و نوزادان کار کنم . انشالله که تت تهش با قدرت پیش میریم:smiliess (3):

vb2

New member
آمنه آفرین منم خیلی راضیم اوضام 100%بهتر از پارساله

negahban

New member
من موندم این ماماها و کلا پزشکیا چقدر نترس هستند! من خون می بینم حالم بد میشه چه برسه ....... هر دفعه واکسن میزنم یا خون ازم میگیرن برا آزمایش حالم بد میشه پاهام هوا بعد 10 مین خوب میشم:33:

mamai86

New member
من موندم این ماماها و کلا پزشکیا چقدر نترس هستند! من خون می بینم حالم بد میشه چه برسه ....... هر دفعه واکسن میزنم یا خون ازم میگیرن برا آزمایش حالم بد میشه پاهام هوا بعد 10 مین خوب میشم:33:

من خودمم مثل خودِ شما بودم.:sarma:
رفتم دانشگاه و بعدش کار تو بیمارستان شروع شد..

واقعا سازگار شدم.ترس و چندش و این جور چیزا برام بی معنی شدن..شاید چون تو رشته های ما،دیدِمون نسبت به این جور چیزا علمی میشه..دیگه برامون اذیت کننده نیست.

rozjodi

New member
سلام بچه ها من ترم 4 کارشناسیم ..تا الان اصلا خوب درس نخوندم ...والان که دارم میرم ترم های بالاتر دارم احساس میکنم که هیچی حالیم نیس ...نمی دونم از کجا شروع کنم و چطوری بخونم ...میشه شما به من کمک کنین......:sadsmiley:

vb2

New member
عزیزم منم ترم 4 بودم حس میکردم اصلا اطلاعات ندارم از تابستون شروع کن به کتاب خوند ن

leiliyebidel

New member
خدارو شکــــــــــــــــــر... بچه ها هروقت میام میبینم شماها انقد راضی هستین کلی خوشحال میشم...کلــــــــــــی... صادقانه میگم...
احساس میکنم از اون اولی ک شروع کردم خیلی کم کاری کردم!کاش شما از همون پارسال بودین... اون موقع ها من تهنا بودم..................ولی حالا خوشحالم ک هستین...(آیکون بوس!)
بچه ها دیشب جنگنده های ناامیدی داشتن چشامو هدف میگرفتن ک ی دفعه ی فکری ب چیزایی ک خوندم کردم چشام برق زد.........
:4d564ad6:
ولی وا3 زنان و زبان خیلی نگرانم..:13:
آمنه جونم وا3 نوزادان اصن نگران نباش!انقد ک تست تکراری از سالای قبل میدن...اصن کلا مباحث مفیدش مشخصه...
بچه ها بچه ها اول خرداد ی تاپیک توووووووووپ میذارم ک کلی هممون حال کنیم باهاش..!
:a2d3:
رز جون تو هم وا3 چی نگرانی؟؟؟ بابا من ترم 4 بودم بلد نبودم هنو آنژیو بزنم!!!تازه این وضع عملیم بود!!!!تئوری رو ک دیگه نگوووووووووو....
باورت میشه من تا ترم 7 هنو بلد نبودم وقتی ی کیس زنان میاد پیشم چ جوری باید شرح حال بگیرم؟؟؟ (آیکون شرمندگی!)
:25r30wi:
اصن نگران نباش عسیسم...هنو کلی راه داری...

آمنه

New member
لیلی جام ممنون از این همه احساس قشنگ. واقعا بگم من ب تو خیلی امیدوارم و ب نظرم رتبه تک رقمی رو شاخشه. در مورد زنان و زبان نگران نباش. زنان ب کمک خلاصه های اذر و فصول کلیدی که قبلا تو یه تاپیک برا بچه ها گذاشتم کار کن . زبان با بالا زدن بقیه درس ها جبرانش میکنی انشالله .رتبه 22 پارسال زبانش 20 درصد زده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آمنه

New member
رز عزیر نگران چیزی نباش ب قول تلخک شاه تا ترم 4 چی نی !!!!!!!!!!!!!درس های مهم و یادگیری بعد از ترم 4 شروع میشه . سعی کن از تابستان حسابی کار کنی و تفریحی هم که شده فصول بخونی
موفق باشی:smiliess (3):

vb2

New member
نه نگران نباش زنان که سخت نمیارن من مطمئنم یه کنکور خوب داریم اگه آماده باشید که ماشالله همه آماده ایم

بالا