مامایی ها!!اوضاع درسی تون در چه حاله؟؟

mamai86

New member
من امروز دارم بیماری های زنان و بهداشت میخونم. بیماری های زنان رو باید حالشو بگیرم تا انقد بهم استرس وارد نکنه.
بچه ها..من یه دوست خوب مامایی تو سنندج دارم.:pداخلی جراحی شو خونده بود از هر فصل خلاصه ی ترو تمیز ورداشته بود.گفتم من داخلی نمی تونم بخونم خلاصه هاشو برام پست کرد.خیلی با سلیقه نوشته و کامل:black_eyed:

20 صفحه ست.همین روزا شروع میکنم یکی دو دور میخونم+ درسنامه (قسمت داخلی جراحی) ..به نظرتون کافیه برا داخلی جراحی؟؟؟؟ تورو خدا نگین از رو ویلیامز بخونم:65d6a5d6s:

vb2

New member
من امروز دارم بیماری های زنان و بهداشت میخونم. بیماری های زنان رو باید حالشو بگیرم تا انقد بهم استرس وارد نکنه.
بچه ها..من یه دوست خوب مامایی تو سنندج دارم.:pداخلی جراحی شو خونده بود از هر فصل خلاصه ی ترو تمیز ورداشته بود.گفتم من داخلی نمی تونم بخونم خلاصه هاشو برام پست کرد.خیلی با سلیقه نوشته و کامل:black_eyed:

20 صفحه ست.همین روزا شروع میکنم یکی دو دور میخونم+ درسنامه (قسمت داخلی جراحی) ..به نظرتون کافیه برا داخلی جراحی؟؟؟؟ تورو خدا نگین از رو ویلیامز بخونم:65d6a5d6s:

آره به نظرم کافیه به همونا مسلط باشی

vb2

New member
بچه ها دعا کنید میدونم که دعامون مستجاب میشه الان نزدیک اذانه خدایا ترو به رحمتت زحمتامونو جواب بده 1 سال زحمتو از همه چی گذشتنمونو خدایا امیدم به توه تنهام نذار خدایا میشنوی صدامو بهت احتیاج دارم

آمنه

New member
اه قبلش مگه درخواست داده بودی؟به مکن گفتن اگه میخوای 1 تیر شروع شه آخرای اردیبهشت بیا سراغ کارات
تقسیم طرح اصفهان دو بار در سال که من بهمن شرکت کردم والان حکمش اومده!!!!!!!!!!!!:smiliess (15):

mamai86

New member
سلام مامایی های خوشمل:bunnyearsmiley:

من اومدم کتابخونه. دارم میخونم. اوضاع درسی خوبه.

امروز باز بارداری میخونم و بیماری های زنان.فکر میکردم هرچی از این دوتا خوندم یادم نمونده.

اما الان میبینم خیلی چیزا یادم بوده.(البته خیلی یاشم یادم رفته بود:(50):)

آمنه

New member
سلام مامایی های ارشد قبول شده(صرفا جهت دلداری):28:

زمان انتخاب محل تحصيل همزمان با دريافت كارت ورود به جلسه و برگه راهنما ازتاريخ 28/3/91 لغايت 2/4/90 بوده و فقط بصورت اينترنتي از طريق همين سايت در اختيار داوطلبان قرار خواهد گرفت . لذا داوطلبان دقت نمايند كه اين تاريخ به هيچ عنوان قابل تمديد نمي باشد .
و آزمون مامایی عصر روز جمعه برگزار میشود.

این اطلاعیه سنجش و البته نشون میده که بچه ها بجنبید :auizz3ffy9vla57584x

mamai86

New member
بچه هااا.:4d564ad6:.چیزی تا کنکور و قبولی نمونده هاااا.بجنبین!!:4d564ad6:

آمنه

New member
من که خیلی وقت دارم میجنبم ولی انگاری جنبش زمان از من بیشتره!!!!!!!!!!!:21:

آمنه

New member
آخه من هنوز جنین نخوند و تازه از جمعه شروع میکنم زنانم هر کاریش میکنم تو مخم نمیره بهداشتم کلافم کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!:wacsmiley:

mamai86

New member
آخه من هنوز جنین نخوند و تازه از جمعه شروع میکنم زنانم هر کاریش میکنم تو مخم نمیره بهداشتم کلافم کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!:wacsmiley:

آمنه..اغلب بچه ها جنینو گذاشتن واسه ماه آخر..عزیزم آمنه! چرا به خودت هی میگی تو مخه ت نمیره..منو که میدونی کلا از لحاظ داخلی جراحی تعطیل بودم. امروز از صبح تصمیم گرفتم شروعش کنم جدی بخونمش.چون حس میکردم زیادی سختمه..راستش وقت بیشتری گذاشتم واسش.امروز 2 فصل از فصول کلیدی و مهمی که بهم گفته بودی از داخلی جراحی خوندم.نکته هم نوشتم.فردا هم مرورشون میکنم..دو فصل دیگه هم ازش میخونم.:21:

جنین هم مثل اون..مگه چقده این جنین که استرس داری شروع نکردی؟.. روزی 2 تا فصل هم بخونی..تا یه هفته جمعش کردی رفته..من و ویدا هم همین جوری مثل تو جنین و درست حسابی نخوندیم..میخوایم همین روزا جدی شروع کنیم..حالا به هم قول دادیم 100% هم بزنیمش...حالا بگو تو زیادی نا امیدی؟؟ یا من و ویدا زیادی خجسته ایم؟؟؟

mamai86

New member
بچه ها..من امروز 2 فصل از فصول مهم داخلی جراحی خوندم ..حول حوش 50 صفحه شد

فردا هم باز میخونم..امروز خیلی از خودم راضی بودم.کتابخونه نرفتم اما تو خونه تونستم با تمرکز درس بخونم:thumbsupsmileyanim:

آمنه

New member

آمنه..اغلب بچه ها جنینو گذاشتن واسه ماه آخر..عزیزم آمنه! چرا به خودت هی میگی تو مخه ت نمیره..منو که میدونی کلا از لحاظ داخلی جراحی تعطیل بودم. امروز از صبح تصمیم گرفتم شروعش کنم جدی بخونمش.چون حس میکردم زیادی سختمه..راستش وقت بیشتری گذاشتم واسش.امروز 2 فصل از فصول کلیدی و مهمی که بهم گفته بودی از داخلی جراحی خوندم.نکته هم نوشتم.فردا هم مرورشون میکنم..دو فصل دیگه هم ازش میخونم.:21:

جنین هم مثل اون..مگه چقده این جنین که استرس داری شروع نکردی؟.. روزی 2 تا فصل هم بخونی..تا یه هفته جمعش کردی رفته..من و ویدا هم همین جوری مثل تو جنین و درست حسابی نخوندیم..میخوایم همین روزا جدی شروع کنیم..حالا به هم قول دادیم 100% هم بزنیمش...حالا بگو تو زیادی نا امیدی؟؟ یا من و ویدا زیادی خجسته ایم؟؟؟
سلام نه من زیاد ناامیدم نه شما زیاد خجسته .من فقط یکم استرس دارم که نرسم تمامش کنم با این شروع نا بهنگام طرح!!!!!!!!!!!ب خدا توکل کردم انشالله که میرسم.

آمنه

New member
بروبچ ماما روزتون مبارک .ببخشید روز جهانیتون مبارک:thanks::thanks:

mamai86

New member
سلام نه من زیاد ناامیدم نه شما زیاد خجسته .من فقط یکم استرس دارم که نرسم تمامش کنم با این شروع نا بهنگام طرح!!!!!!!!!!!ب خدا توکل کردم انشالله که میرسم.

یه حسی به من میگه تو قبول میشی..طرح بری هم این حسه عوض نمیشه..ایشالله با همین اوضاع ارشد هم قبول بشی..بعد طرحتو نری بری دانشجو شی..باز استرس استاد و شب امتحان و ...بیاد سراغت.:13::thumbsupsmileyanim:

(آرزوهای بدجنسی آذر :smiliess (5):)

mamai86

New member
مرسی آمنه.

روز خودتم مبارک.

بچه های مامایی..روزتون هزار بار مبارک:thumbsupsmileyanim:
ایشالله تو کار و درس و زندگی تون، موفق باشین.

بالا