ماجرای دختر فراری که یک شب پیش یک طلبه ماند !

محسن ن ک

New member
تو همون جامعه شناسی که خوندین (البته منم خوندم)ما تو همون جامعه زندگی میکنیم شاید مواردی باشه ولی جمع نبندین لطفا چون خود شما و برادرو پدرای ماهم جزو اون جامعه قورت دهنده محسوب میشید.

اوخی :) سلام :)

arshad246

New member
اره قورت میدن شاید شما ندیدی ولی منکه جامعه شناسی خوندم می دونم
عاقا مجید شما دارید ما رو شرمنده میکنید!!بابا خیلی با سوادی
حیفه سوادتو حروم نکن دادا!!!
بذارید اگه دارید شوخی میکنید معلوم باشه

marzi ba

Well-known member
آدمای خوب وبد الانم هست چه زنش چه مردش گاهی باید به بعضیا اعتماد کرد و گاهی باید از بعضیا ترسید

محسن ن ک

New member
گذشته از شوخی اگه بجای میرداماد بودم و یه دختر خوشگل تازه اجازه میداد و به شرط تملیک (تملک...بلد نیستم چطوری نوشته میشه..اجاره به شرط تملک) باشه 100 ٪ این کارو میکردم :) در غیر اینصورت بدون خود زنی اینکارو نمی کردم...راستی ا یه طرف دیگه به ماجرا نگاه کنیم میرداماد گنا کبیره کرده..درسته؟
و جوونای امروزی هم اگه همچین موقعیتی داشته باشن و واقعا انسان باشن بدون نیاز به اینکارا اینکارو انجام نمیدن...اما حاضرم روی رفیق خودم قسم بخورم اینطوریه شاید خودم نه ولی اون اره...شایدم طرف از عواقب کار می ترسیده..یه دیالوگ گذاشتم نوشته بود بعضیا ا بس بی عرضن خوبن... :دی

ketabsabz

Well-known member
هم دختر بد هست هم پسر بد ، هم دختر خوب هست هم پسر خوب ،،،،، مطلق نباید حرف زد هیچ وقت ،،،،،ولی اینکه ما خودمونو خوب بدونیم بقیه رو بد اصلا درست نیست ، هیچ وقت نباید زود قضاوت کرد دوستان
حالا اینکه میرداماد دست ب همچین خلافی نزده جای تحسین داره ، ولی هر کی ایمانش قویه و ب معنای واقعیش انسانه حتی فکر همچین گناهی هم بسرش نمیزنه ک بخواد دست خودشو بسوزونه ب خاطرش

arshad246

New member
این قضیه ادامه ندادنش بهتره
نماز روزتون قبول باشه
خدا نگهدارتون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

majid45

New member
اینجا نیستم که توهم بزنیم بگیم جامعه ما فلان است بهمان مردمانشم میرداماد گونه هستن نه داداش از این خبرا نیس متاسفانه از یطرف اعتمادهای نجومی و از یطرفم باروهای الکی زندگی مردمو تباه کرده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

majid45

New member
لله درکما
الان یعنی شما میگید همه مردا اینکاره هستن؟
اگه اینجوره باید بگم خدا رو شکر میکنم که قاضی نیستید!!
این قضیه ادامه ندادنش بهتره
نماز روزتون قبول باشه
خدا نگهدارتون
داداش نگفتم منظورم همه مردا یا زنها هستن وقبول کن که مردا بیشتر سو استفاد می کنن و زنها مورد سو استفاده قرار میگیرن در این میان درصد سو اتفاده کاران که مردان باشه به مراتب بیشتر از زنها اس اگر روش تحقیق خوندی بیا دلایلشو بهت بگم.

آخرین ویرایش:

marzi ba

Well-known member
بچه ها من فک میکنم تو جامعه ما یه شرایطی هست که خیلی سخت میشه به کسی اعتماد کرد چه دخترا به پسرا وبرعکس باید خدا کمکون کنه تحت هر شرایطی تصمیم درس بگیریم بیاید برا هم دعا کنیم

BBT

New member
اینجا نیستم که توهم بزنیم بگیم جامعه ما فلان است بهمان مردمانشم میرداماد گونه هستن نه داداش از این خبرا نیس متاسفانه از یطرف اعتمادهای نجومی و از یطرفم باروهای الکی زندگی مردمو تباه کرده شاید از 100 تا دختر 10 تاش تو این جامعه رابطه جنسی نداشته باشن از پسرا هم از 100 تا 1 سالم نیس . شما دارید چی میگد ارشد عزیز اگر جامعه شناسی خوندید و از اسیبهای اجتماعی واقعا چیز می فهمید بفرمائید. من معلمم و سر شوخی و سر توهین باکسی ندارم گفتم شاید از 100 تا دختر 10تاش رابطه جنسی نداشته اند بقیه دارند .این هم بخاطر این نیست که دختر شهوت باز هستن نه دوست عزیز همون سواستفاده کردن از اعتماد است که جامعه رو این وضع دچار کرده است دخترها دور زده میشن بی انصافی به اوج خودش رسیده دروغ در جامعه بیداد میکنه انوقت شما اومدید افسانه میر داماد و میگید تازه این داستان اصلش یجور دیگش که میگم

این طور اماری حرف زدن کار درستی نیست

BBT

New member
بچه ها من فک میکنم تو جامعه ما یه شرایطی هست که خیلی سخت میشه به کسی اعتماد کرد چه دخترا به پسرا وبرعکس باید خدا کمکون کنه تحت هر شرایطی تصمیم درس بگیریم بیاید برا هم دعا کنیم

یه طور میگین جامعه ما انگار جوامع دیگه همه گل و بلبل ان شما هم دیدین بعد اینجا وضع خیلی خرابه

majid45

New member
راستی تو این قضیه او ن دختر فراری دختر عموی میر داماد بوده میردامادم اونشب غذا به دختر عمو نیمرو داده اخه طلبه جماعت نمیاد کباب غاز بخوره که .از نصف اتاقم پرده میزنه دختر عمو رو میزاره تو ریس روم و خودش میاد اینور پرده اینکه میرداماد هوس گناه میکرده زود انگشتاشو میسوزنده دخترعموهه هم فکر میکرده میر داماد داره کباب میخوره و با این نمیده صبح که میرداماد دختر عموشو بدرقه میکرده دختر عمو میگه میر داماد نامرد بودیا از کبابهای دیشبی بمن چیزی ندادیا. میر دامادم انکشنتاشو نشون میده و جریان ختم به خیر میشه و .... که جریانش زیاده بعداها یه اتفاقاتی میافته که مجالش در اندک نمی گنجد

آخرین ویرایش:
بالا