لطفا فقط آقایون پاسخ بدهند

حسان

Well-known member
سلام بچه ها

یه سوالی همیشه برام مطرح بوده و اون این که آقایون خودشونو چه جور ارزیابی میکنن یا بهتر بگم به نظرشون پسری مرد زندگیه؟؟

آقایونی که میخوان جواب بدن فکر کنن مثلا پدر شدن و حالا دخترشون میخواد ازدواج کنه؟چه جور پسری خوبیه؟

یادتون باشه زیاد ارمان گرایانه جواب ندین شرایط الان که جوونین رو هم در نظر بگیرین بعد بگبن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: am-ml

mj1919

New member
(شماره ها برای دسته بندی است و بیانگر اهمیت نیست)
1- سالم باشه (معتاد نباشه)
2- اهل زندگی و مرد زندگی باشه
3- شغل داشته باشه (یا بتونه بدست بیاره)
4- با محبت باشه
5- مومن باشه

بسه دیگه، اگه اینا رو داشته باشه، خودش میسازه زندگی شو!

نوتر

New member
به نظرم اگه من دختر داشتم سعی میکردم به پسری که در وهله ی اول درکش بالا باشه و خوش اخلاق باشه بدم. شغل هم داشته باشه خوبه. درسته شغل همه چیز نیس ولی همه چیز بدون شغل هیچه:riz277: . ( شوخی).و البته مومن و مهربون هم باشه.لطفا کسانی که همچین پسری رو سراغ دارند برام معرفی کنه از الان برای آینده تو فریزر نگه ش دارم. ولی فک کنم موجود نیس و چاپش تموم شده. در هر حال حتی من حاضرم از روش کپی هم بگیرم و پانچ کنم باز بهتر از هیچیه. [/SIZE]

آخرین ویرایش:

ba ba barghi

Well-known member
لطفا فقط آقایون پاسخ بدهند
517321_LaieA_052.gif

gentelman70

New member
نظر من اگه دختر داشتم
1.مومن
2.مودب
3. سالم(اعتياد)
با برادر مجبتي موافقم

نوتر

New member
وای چرا من امروز اینجوری شدم؟ سازنده ی تایپک که شیطونکه:25r30wi:

am-ml

New member
مومن باشه یعنی چی؟(لطفا همه اونای که گفتن مومن باشه بگن به کی میگن مومن و وقتی میگن دختر شون رو به آدمی میدن که مومن هم باشه یعنی چطوری باشه؟)
پ.ن: با اجازه صابخونه...
پاسخ ندادم که نه...

حسان

Well-known member
آقایون کجایین پس؟؟؟
تاپیک دخترونه کلی بحث و نظره چرا شما ها چیزی نمیگین؟؟؟

حسان

Well-known member
مومن باشه یعنی چی؟(لطفا همه اونای که گفتن مومن باشه بگن به کی میگن مومن و وقتی میگن دختر شون رو به آدمی میدن که مومن هم باشه یعنی چطوری باشه؟)
پ.ن: با اجازه صابخونه...
پاسخ ندادم که نه...

سوال بسیار خوبیه ؟؟؟
شما معیار مومن بودن رو چی میدونین؟؟؟

حسان

Well-known member
به نظرم اگه من دختر داشتم سعی میکردم به پسری که در وهله ی اول درکش بالا باشه و خوش اخلاق باشه بدم. شغل هم داشته باشه خوبه. درسته شغل همه چیز نیس ولی همه چیز بدون شغل هیچه:riz277: . ( شوخی).و البته مومن و مهربون هم باشه.لطفا کسانی که همچین پسری رو سراغ دارند برام معرفی کنه از الان برای آینده تو فریزر نگه ش دارم. ولی فک کنم موجود نیس و چاپش تموم شده. در هر حال حتی من حاضرم از روش کپی هم بگیرم و پانچ کنم باز بهتر از هیچیه. [/SIZE]

نوتر؟؟؟
یعنی چی تموم شدن؟؟؟
حالا یه سوال:شما خودت چند تا از معیار هایی رو که گفتی رو داری چند تا رو هم در شرف کسب هستی؟؟؟

ali_ah

New member
مهمتر از همه مومن باشه:riz481: الان همه شاکی میشن منظور چیه هههههههههه

بعدش واقعا دخترمو دوست داشته باشه ههههههههه حس پدر بودن رو داشتی بابا من هنوز خودم بچم

زرنگ باشه ( بتونه یه زندگی رو بچرخونه .... خونه داشتن ..ماشین داشتن ... کار پردرامد داشتن ... اینا نه اینکه مهم نباشه اینکه از کجا اومده مهمتره

کسی که اینا رو نداره ولی جنمشو داره مورد قبوله )

مهریه بالا هم اصلا نمیبندم اگه دخترمو واقعا بخاد و مومن هم باشه مهریه کم و زیاد تاثیری تو زندگیشون نداره

پ.ن مومن یعنی نماز خون با حیا با عفت

برای با حیا و عفت بودن باید دید با دختر ها و ... چجوری ارتباط میگیره حتی ارتباط کاری هم میتونه یه چیزایی رو درمورد خط قرمز های طرف نشون بده

ویا حتی نحوه نگاه کردنش .. دید میزنه یا ...و ....

پ.ن این تعریف اخری نظر شخصیه

mj1919

New member
سوال بسیار خوبیه ؟؟؟
شما معیار مومن بودن رو چی میدونین؟؟؟

برهان خلف رو که میدونین چیه!

منظور من از مومن بودن،
اینه که گرگ و کفتار و خوک و سگ و... نباشه!
(تمامی این حیوونها رو من توی این چند سالی که توی دانشگاه بودم، در بعضی پسر ها دیدم، )

از دید دیگه،
مومن بودن، اعتقاد قلبی به یکسری موازین الهی هست، که اصلی ترین پشتوانه برای آدم با اخلاق است.

یعنی ایمان و مومن بودن، اگه صحیح باشه، اخلاق نیکو و زندگی شیرین میاره (دوروبر من نمونش موجوده، دیدم میگم ها)

TUMS

Well-known member

من هنوز پدر نشدم هر وقت شدم میام و نظرمو میگم. . . .. .. . .

324mehrdad

New member
با سواد باشه.....پول داشته باشه......شعور هم به مقدار کافی داشته باشه.....

mohana

Well-known member
با اجازه صاحب تایپیک:smiliess (4):

من هنوز پدر نشدم هر وقت شدم میام و نظرمو میگم. . . .. .. . .
ببخشید هااا...ما هم مادر نشدیم ولی ویژگی های عروسمون تو اون تایپیک بغلی گفتیم:rolleyessmileyanim:

نوتر

New member
نوتر؟؟؟
یعنی چی تموم شدن؟؟؟
حالا یه سوال:شما خودت چند تا از معیار هایی رو که گفتی رو داری چند تا رو هم در شرف کسب هستی؟؟؟

اینکه تموم تمومم نه. ولی انسانها کامل نیستند. چه در گذشته و چه در حال و چه در آینده! اینکه کسی همه ویژگی ها رو یکجا داشته باشه یکم سخته. والا من که خودم :smiliess (12): نمیدونم ، نمیتونم در مورد خودم نظر بدم.:(50):فعلا هیچ کاری جز درس خوندن نمیکنم. فعلا فقط درس :smilies-azardl (181حالا بعد ببنیم چی میتونم کسب کنم.

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
مهنا باید واقع بین باشی
حالا که مهنا میگه باشه
دخترمو یه جوری بار میارم که بتونه تصمیم درست بگیره و وقتی فهمیدم میتونه واسه خودش تصمیم درست بگیره به تصمیمش احترام میزارم
خوب شد مهنا

حسان

Well-known member
واه واه واه افاده ها ...../ یعنی مهنا از اون مادر شوهراستاااااااااااا. بیچاره عروسش:tsimuzpzwoap1t9y3o7

نوتر گرامی ممنون که میخوای جو رو شاد نگه داری
اما بحث جدیه

هر سخن جاییو هر نکته مکانی دارد

بالا