لحظه به لخظه با استخدامی آموزش و پرورش 94

love virology

New member
این حرفتون البته نصفه و نیمه قبول دارم... اینکه بری ارشد بخونی یه ریسک بزرگه .. اما اگه بشه که یه رشته ای خوند که بازار کار خوبی داشته باشه میشه امیدوار بود .. من با یه دوستی مشورت کردم بهم گفت برو مدیریت بخون .... یکی بهم گفت برو مهندسی شیمی بخون ...
باید دید چه تصمیمی درستتره و ونوقت تصمیم گرفت ..
علوم پایه در یک کلام اوضاع داغونی داره.. تو دانشگاه هر کس دنبال عشق و خال و فعالیت های جانبی بود ما صبخ تا شب یا تو ازمایشگاه بودیم یا تو سایت اینترنتی دنبال مقاله و یا هم سر درس و مشق که مثلا سنگین نشه .. اخه فیزیو گایتون چهار جلدی رو باید سه ترم پشت سر هم بخونی ... تو عرض سه ماه نصف لنینجر و شهبازی ملک نیا رو باید بخونی کنارش سلولی مجد رو هم باید بخونی و از اونطرف باید سیستماتیک گیاهی بخونی که جد اندر جد مثلا خرزهره کیه ... و باید بدونی فلان باکتری که پپدر مثلا ریه رو در میاره ایل و تبارش کی بود همون موقع هم باید بدونی که ری کروموزم فلان چه ژنی لم داده و مسئول چه کاریه و حاله یه وقت زده به سرش و جهش کنه چه ناهنجاریهایی به دست میاره ..... از کجاش بگم؟؟؟ بعد بیای ببینی رشته تو اصلا کسی نمیشناسه و تره هم برات خرد نمیکنن تازه بعضیا هم میگن تو عقلت کم بود رفتی زیست،
اوضاع اینه دوست عزیز ....

خوب ماهم این همه راهو رفتیم ولی چیزی در وجودمان یکم هست بنام امید کاریش نمیشه کرد / ارشد خوندن دوستان 1000 دلیل داره ماهم خبر نداریم پس نباید کسی رو منصرف کرد و هی توی گوشش نخونیم تو اشتباه کردی تو اشتباه کردی اینو خوندی تو اشتباه خاهی کرد / همون ارشد اگر خود دانشجو یکسری تکنیک مثلا در باکتری شناسی تکنیک های به روز یاد بگیره بعدش خودشو نشون بده میتونن زیر سوال ببرنش در ازمایشگاه همه رشته های ارشد هم به نوبه خود خوب و برتر هستند به شرطی که درون اون رشته قوی بود / امیدوارم خوب و نیک برای همه رقم بخورد/ شاد باشید

mtDNA

New member
شاهکار سنجش و اموزش پرورش:
bomi.JPG
الان من چطوری بومی استانو انتخاب کنم...شغل مورد نظر تو شهرستان بغلی مونه...هر کاری کردم بومی استانو انتخاب کنم نشد...حالا موندم:smiliess (15):

RBC!

New member
اونجا که نوشته داوطلب بومی. اونو بله بزن ببین درست میشه.

mtDNA

New member
اونجا که نوشته داوطلب بومی. اونو بله بزن ببین درست میشه.

نه فایده نداره بزنم بلخ باید ستون دوم یکی رو انتخاب کنم که شرایطم نیست..هیچکدام بزنم میگه چرا بومی زدی..کلا بگ داره و گزینه بومی استانو هیچ کس نتونسته انتخاب کنه

alireza-ja

New member
نمیخوام کسی رو ناامید کنم. به قشر خاصی هم حمله نمیکنم.

ولی این آزمون در استخدام فوق العاده بی تاثیر هستش. مهمترین بخشش مرحله مصاحبه هستش که هزار جور امتیاز و ... به یعضیها میرسه. بخصوص خانواده شهدا و جانبازان و آزاده و ... . همچنین خانواده های فرهنگی هم در اولویتن. از اون بدتر توی اخبار وزیر گفت که کسانی که قبلا پیمانی بودن و چندسالی خدمت کردن توی این آزمون به درصد دروسش اضافه میشه. خیلی مزخرفه حسابشو بکنید مثلا یه درس رو طرف 30 بزنه بعد بخاطر سنواتش بگن شما این 20 30 درصد رو هم بگیر واسه گل روت.

من خودم خانواده فرهنگیم خواهشا به حرفام جبهه نگیرید.

بیچاره اونایی که امتیاز خاصی ندارن. واسه آزمونی که ظرفیتاش همش یه نفر 2 نفر هستش اونم واسه بعضی مناطق دور افتاده حضور حتی 5 نفر امتیاز دار هم زیادیه.

Tina biotec

New member
خیلی مسخره است خداییش ..بجز چن تا رشته کلن زن های تحصیل کرده رو نمیخوان..رشته های علوم پایه رو بیشترین زحمت بکشی بشه این؟
من نمیدونم تا کی باید تو استخدامی ها سایه اون جنگ کوفتی باشه...خب بابا چرا ملت سرکار میزارید

mtDNA

New member
متوجه شدم مشکل من همگیره و سنجش تو اطلاعیش خوب توضیح نداده و گنگه...
بگذریم کسی نمونه سوالات عمومی رو خریده از سایتا بده با نصف قیمت؟

digoxin

New member
من موندم شما برای چی اصلا میخواین معلم بشید . وقتی میدونید فقط ظرفیت 1 نفره چه امیدی دارید ؟ قبولی پرفیوژن از این استخدامی راحت تره . اگه توی کلانشهر ها هستید برید دنبال کار بگردید توی خونه نمونید . اگرم نیستید به فکر ادامه تحصیل باشید

mahsast

New member
خدایی این همه تبلیغ میکردن واسه این استخدامی تعداد نیروهایی که میگیره خیلی کمه...کلا سر کار گذاشتن ملتو....

somi3

New member

ولی این آزمون در استخدام فوق العاده بی تاثیر هستش. مهمترین بخشش مرحله مصاحبه هستش که هزار جور امتیاز و ... به یعضیها میرسه. بخصوص خانواده شهدا و جانبازان و آزاده و ... . همچنین خانواده های فرهنگی هم در اولویتن. از اون بدتر توی اخبار وزیر گفت که کسانی که قبلا پیمانی بودن و چندسالی خدمت کردن توی این آزمون به درصد دروسش اضافه میشه. خیلی مزخرفه حسابشو بکنید مثلا یه درس رو طرف 30 بزنه بعد بخاطر سنواتش بگن شما این 20 30 درصد رو هم بگیر واسه گل روت.

بیچاره اونایی که امتیاز خاصی ندارن. واسه آزمونی که ظرفیتاش همش یه نفر 2 نفر هستش اونم واسه بعضی مناطق دور افتاده حضور حتی 5 نفر امتیاز دار هم زیادیه.

متاسفانه منم با آقا علیرضا موافقم.
از وقتی که من فارغ التحصیل شدم کلا 2 تا آزمون استخدامی شرکت کردم(یعنی کلا 2 تا آزمون مرتبط با رشته ما برگذار شد.)
اولی که مال وزارت بهداشت بود.اون زمون من طرح بودم. توی بیمارستان کلی نیروی قراردادی بود که بیچاره ها رو هر روز عذاب میدادن که امروز میندازیمتون بیرون،فردا میندازیمتون....تبدیل وضعیتشون هم نمیکردن که غیر قانونیه و باید آزمون بدن. خلاصه که آزمون گرفتن و ما هم شرکت کردیم. بعد آزمون سوالا رو چک کردیم من از همه اونایی که اونجا بودن بهتر جواب داده بودم.آخر سر 7-8 نفر استخدام کردن همه شون همون قراردادی ها بودن که تبدیل وضعیتشون کردن.حتی یکی دانشجوی ارشد بود ،زیر آبش رو زدن یکی دیگه از همون قراردادی ها که اونجا مشغول بود رو جاش گذاشتن
واما بعدی......
همون استخدام جنجالی استانداری........
که باز بنده جزء مصاحبه شدگان بودم و امتحان کلا کان لم یکن شد

قصه ما بسر رسید.......سمی به مقصد نرسید........ استخدام هم نشدیم

ROJO

New member
نون اموزش و پرورش آجر شد رفت تازه میخواست کسب درامدی کنه :riz481:,

mohammad63

Well-known member
داوطلبان گرامی با توجه به پایان زمان ثبت نام می توانند حداکثر تا ساعت 11 صبح روز پنج شنبه مورخ 94/05/22 نسبت به خرید کارت اعتباری و تا ساعت 12 ظهر روز پنج شنبه مورخ 94/05/22نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند این زمان تحت هیچ شرایطی تمدید نخواهد شد

RBC!

New member
خیلی مسخره است خداییش ..بجز چن تا رشته کلن زن های تحصیل کرده رو نمیخوان..رشته های علوم پایه رو بیشترین زحمت بکشی بشه این؟
من نمیدونم تا کی باید تو استخدامی ها سایه اون جنگ کوفتی باشه...خب بابا چرا ملت سرکار میزارید

خب شاید برای مدرسه پسرونه معلم میخوان.

آخرین ویرایش:

shima69

New member

کاملا درسته
فقط ۱۸۰هزار نفر جوونه بی شغل و درآمد و آینده و چشم انتظار رو سرکیسه کردن' میلیاردی پول جمع شد واسه گردن کلفت ها که هی کلفت تر بشن

RBC!

New member
امیدوارم این طرحی که اعلام کردن تا بازنشسته ها واقعا بازنشسته بشن و جاشون رو به نیروهای جوان بدن، سریع تر اجرا بشه.
من هر وقت آقای حیاتی رو توی اخبار می بینم اعلام میکنم چرا ایشون که سه ساله بازنشسته ست نمیره خونه شون تا نیروی جدید بگیرن.. بنده ی خدا مظلوم تر از ایشون پیدا نکردم :25r30wi:

love virology

New member
این کجاش استخدامه بیشتر فرامیشی و از قبل اننتخاب شده هست / وقتی زیست شناسی خانم نگیره و شهرهای بزرگ هم کسی نمیگیره دیگه تا اخرشو باید فهمید /

Tina biotec

New member
دمت گرم
دم اون خبر رسانی هم گرم
خداییش شاخ در اوردم از هزینه ثبت نام...اوف چقدر خوشحالم مجبور نشدم پول مقت به اینا بدم
تو هر استخدامی هم یه دونه مرد برای هر شهر میگیرن بعدش میگن ما به فکر اشتغالتونیم
کلن زنا هم ریحانه....زنا برن سرکار خیلی کشور لوکسی میشیم خوبیت نداره براشون

- - - Updated - - -

دمت گرم
دم اون خبر رسانی هم گرم
خداییش شاخ در اوردم از هزینه ثبت نام...اوف چقدر خوشحالم مجبور نشدم پول مقت به اینا بدم
تو هر استخدامی هم یه دونه مرد برای هر شهر میگیرن بعدش میگن ما به فکر اشتغالتونیم
کلن زنا هم ریحانه....زنا برن سرکار خیلی کشور لوکسی میشیم خوبیت نداره براشون

shima69

New member
حالا سری دوم کاسبیشون هم فروش انواع تست ها و سوالات استخدامیه!
تا قبل این تو سایتا پر بود واسه دانلود
دیگه همونا رو بزارن حتی یه نگاهه کوچولو کنی باید پول بدی چه جورم!:14::j58r36j3gcr4suxymup

shima69

New member
دوستان کسی هست خریده باشه از این فایلهای نمونه سوالات استخدامی?

بالا