كودكي كه در چهار ماهگي حرف زد و در سه سالگي دانشجوي فيزيك شد

شفيع

New member

كيم يونگ، دانشجوي رشته فيزيك با آي كيو 210، در سه سالگي دانشجوي فيزيك دانشگاه هانيانگ در كره جنوبي شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی در هشت سالگي توسط ناسا دعوت شد تا به آمريكا برود، آي كيو او 210 تخمين زده شد و به عنوان يكي از ركوردداران در كتاب گينس ثبت شد. يونگ در چهار ماهگي شروع به حرف زدن كرد و تقريباً دو سال بعد قادر به خواندن ژاپني، كره اي، آلماني و انگليسي بوده اما در 16 سالگي ناسا را ترك كرد و به كره بازگشت تا دكتراي مهندسي عمران بگيرد.
بعد از آن از سال 2007 به عنوان استاد در دانشگاه جونگ بوك مشغول به كار شد و تا به حال 90 مقاله در باره مباحث هيدروليك به چاپ رسانيده است.
ميگنا : پایگاه خبری علمی، آموزشی و روانشناسی

شفيع

New member
خوب کشف کن ... منتها منم در جریان اکتشفاتت بزار:(50):

در حال کشفتم سپیده جان.سپیده طبق تحقیقات میدانی و پژوهشی بسیار دقیق و ازمایشی و شبه ازمایشی من با داشتن دو گروه کنترل و آزمایش و پیگیری های 6 ساله تو در صد سالگی دکترای روانشناسی را از دانشگاه فراگیر پیام نور خواهی گرفت.این یعنی مخ.هههههههههه

fmmohammadi

New member
اون از نوابغه

اما
با استعداد معمولی و پشتکاری فوق العاده،هرچیزی دست یافتنی است توماس باکسن

خود من بچه منطقه3،بدون اساتید برتر،بدون انواع کتاب های جور واجور،فقط تست شهر خودمون و ازمون دوره ای و تلاش با همه مشکلات و گرفتاریهای زندگی الان شاگرد اول دانشکدم (ریا نباشه معدل19.04)!!!!!!!!!!

توکل برخدا:rolleyessmileyanim:

- - - Updated - - -

اون از نوابغه

اما

خود من بچه منطقه3،بدون اساتید برتر،بدون انواع کتاب های جور واجور،فقط تست شهر خودمون و ازمون دوره ای و تلاش با همه مشکلات و گرفتاریهای زندگی الان شاگرد اول دانشکدم (ریا نباشه معدل19.04)!!!!!!!!!!

شفيع

New member
اون از نوابغه

اما

- - - Updated - - -

اون از نوابغه

اما

باهات موافقم.من در این کنکور گذشته در یکی از شهرها مشاور انتخاب رشته کنکور بودم خدایش منطقه 3 بود یه اقا پسر گل رتبه زیر هزار آورده بود دخترایی بودن تجربی 700 آورده بودن اما پدرشون میگف اجازه نمیدم راه دور بره برگرده ببخشیدا ببخشیدا سوارمون شه.

sepideeee

New member
در حال کشفتم سپیده جان.سپیده طبق تحقیقات میدانی و پژوهشی بسیار دقیق و ازمایشی و شبه ازمایشی من با داشتن دو گروه کنترل و آزمایش و پیگیری های 6 ساله تو در صد سالگی دکترای روانشناسی را از دانشگاه فراگیر پیام نور خواهی گرفت.این یعنی مخ.هههههههههه

اوهو ..... اقا یه جای تحقیقاتت اشتباس ... اخه من اگه همون ارشدش رو هم در صد و پنجاه سالگی بگیرم کلامو میندازم هوا :4d564ad6::25r30wi::4d564ad6:

شفيع

New member
پس ایشاله صدو پنجاه سال دیگه تو مراسم فارغ التحصیلیم دعوتت می کنم :tonguesmiley: قوله قول :sarma:

سپیده معمولا بعداز فارلتحصیلی ازدواج میکنن انشالله ازدواجتم هستم.هههههههههه نخبه عزیز

- - - Updated - - -

پس ایشاله صدو پنجاه سال دیگه تو مراسم فارغ التحصیلیم دعوتت می کنم :tonguesmiley: قوله قول :sarma:

سپیده معمولا بعداز فارلتحصیلی ازدواج میکنن انشالله ازدواجتم هستم.هههههههههه نخبه عزیز

amirreza

New member
یا خدا این پسر دیگه کی بووووووووووووووووووده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad_majidonline:ما تو 20 سالگیم به زور پدر مادرمون ازپشت هلمون دادن وارد دانشگاه شدیم
ادم اینقد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اه اه اصن خوشم نیومد
این 20 سالگیش میخاد چی بشه؟؟؟؟؟؟؟الان که همه راهو رفته:wacsmiley:

sepideeee

New member
یا خدا این پسر دیگه کی بووووووووووووووووووده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad_majidonline:ما تو 20 سالگیم به زور پدر مادرمون ازپشت هلمون دادن وارد دانشگاه شدیم
ادم اینقد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اه اه اصن خوشم نیومد
این 20 سالگیش میخاد چی بشه؟؟؟؟؟؟؟الان که همه راهو رفته:wacsmiley:

به الانش نگا نکن ... اون عمرا بتونه تو 150 سالگیش به من برسه ... میگی نه؟؟؟ سعی کن تا 150 سال دیگه زنده بمونی ... اونوقت خودت مقایسه کن :1dco2x0p1lilzhfpg1t

شفيع

New member
به الانش نگا نکن ... اون عمرا بتونه تو 150 سالگیش به من برسه ... میگی نه؟؟؟ سعی کن تا 150 سال دیگه زنده بمونی ... اونوقت خودت مقایسه کن :1dco2x0p1lilzhfpg1t

سپیده میشه منم باهات باشم تا ببینمت؟هههههه

- - - Updated - - -

سپیده میشه منم باهات باشم تا ببینمت؟هههههه

biosta

Well-known member
210 زیادی بالاست
آلبرت انیشتین کسی میدونه آی کیو اش چند بود ؟
اگر اشتباه نکنم حدود 150

biosta

Well-known member

از آنجا که ضریب هوشی انسان های معمولی بین ۸۵ تا ۱۱۵ است، فردی که ضریب هوشی ۲۵۰ داشته باشد، قطعا نابغه محسوب می شود.

ویلیام جیم سایدیس، باهوش ترین فرد تاریخ بود که توانست در یک سالگی بنویسد، در ۵ سالگی به ۵ زبان رایج دنیا صحبت کند و در ۱۱ سالگی استاد دانشگاه هاروارد شود.

سایدیس در سال ۱۸۹۸ در آمریکا به دنیا آمد و در سن ۴۶ سالگی نیز از دنیا رفت.

او توانایی خارق العاده ای در یادگیری ریاضیات و زبان داشت. اولین بار به خاطر رشد مغزی زود هنگام نامش بر سر زبان ها افتاد و بعدها به خاطر تمرکز بر روی ذهنش به شهرت رسید اما در نهایت خود را از انظار عمومی دور کرد و از ریاضیات هم دلزده شد ریاضیات نیز عقب کشید و با چندین نام مستعار مطلب می نوشت. از دیگر ویژگی ها او این است که می توانست در ۱۸ ماهگی نیویورک تایمز بخواند و در ۸ سالگی به ۸ زبان صحبت کند. جالب اینکه بعدها خودش زبان دیگری را به وجود آورد که نامش را VENDERGOOD گذاشت.

ناگفته نماند، ضریب هوشی انسان های نابغه بین ۱۵۵ تا ۲۰۰ است ولی سایدس در این زمینه رکورد باهوش ترین های دنیا را شکسته است. برای نمونه بد نیست بدانید که ضریب هوشی گالیله را ۱۸۰ تخمین می زنند و ضریب هوشی بیل گیتس بنیان گذار شرکت نرم افزاری مایکروسافت نیز ۱۶۰ است.

تصحیح می کنم پست قبلی رو آی کیو آقای البرت انیشتن همچون آقای بیل گیتس 160 هست

biosta

Well-known member

كيم يونگ، دانشجوي رشته فيزيك با آي كيو 210، در سه سالگي دانشجوي فيزيك دانشگاه هانيانگ در كره جنوبي شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی در هشت سالگي توسط ناسا دعوت شد تا به آمريكا برود، آي كيو او 210 تخمين زده شد و به عنوان يكي از ركوردداران در كتاب گينس ثبت شد. يونگ در چهار ماهگي شروع به حرف زدن كرد و تقريباً دو سال بعد قادر به خواندن ژاپني، كره اي، آلماني و انگليسي بوده اما در 16 سالگي ناسا را ترك كرد و به كره بازگشت تا دكتراي مهندسي عمران بگيرد.
بعد از آن از سال 2007 به عنوان استاد در دانشگاه جونگ بوك مشغول به كار شد و تا به حال 90 مقاله در باره مباحث هيدروليك به چاپ رسانيده است.
ميگنا : پایگاه خبری علمی، آموزشی و روانشناسی

biosta

Well-known member
دوستان کسی مستند " نوابغ عقب افتاده " رو دیده!!؟

بالا