كمك به زلزله زدگان آذربايجان

skafild

New member
زمین لرزه شدیدی شب گذشته پنج استان شمال غربی کشور را لرزاند و تا کنون 300 تن از هموطنانمان جان باختند.

آخرین ویرایش:

shayeste12

New member
سلام حالتون خوبه
اهل كجايين؟ ماكه زياد حالمون خوب نيست
نه فقط به خاطر زلزله كه البته تاحالا هم يكم ترس باهامونه بيشتر به خاطر اين ناراحتم كه فك ميكنم صداوسيما اصلا عين خيالش نيست كه چه اتفاقي افتادده
من خودم زياد اهل غصه خوردن وگريه كردن نيستم ها ولي حالا اگه نميتونستن همه جا عزاي عمومي اعلام كنن لااقل آهنگ هاي شاد و خنده بازارو اين دو روز پخش نميكردن

aohm

New member
سلام حالتون خوبه
نه فقط به خاطر زلزله كه البته تاحالا هم يكم ترس باهامونه بيشتر به خاطر اين ناراحتم كه فك ميكنم صداوسيما اصلا عين خيالش نيست كه چه اتفاقي افتادده
من خودم زياد اهل غصه خوردن وگريه كردن نيستم ها ولي حالا اگه نميتونستن همه جا عزاي عمومي اعلام كنن لااقل آهنگ هاي شاد و خنده بازارو اين دو روز پخش نميكردن

من حرفتونو قبول دارم،حق با شماست
اگه توي يه كشور ديگه اونور دنيا اين اتفاق افتاده بود ول كنش نبودن،ولي حالا.... واقعا بايد تاسف خورد

من به سهم خودم به همه دوستان عزيز آذربايجاني كه تو سايت هستند تسليت ميگم
خدا كنه آمار جان باخته ها ديگه بيشتر نشه

padideh

New member
مگه وقتى از سراسر دنيا به مردم عزيز بم كمك شد اين كمك ها بهشون رسيد ?! حتي از پتو هاى سبک و گرمى که از امريكا فرستاده شده بود هم دزدي شد و به دست زلزله زدگان بم نرسيد.....خدايا كمك كن

amirreza

New member
منم این فاجعه رو اول به خودم و بعد به مردم غیور آذربایجان و هر کسیکه غصه دار هموطناشه تسلیت میگم

درد بزرگیه آدم حس کنه که تو مملکتش تنهاستتتتت

amirreza

New member
میگن بخاطرررررررررررر روز قدسه نمیخان هواس ملت پرت شه برن به غزه شون برسن
نمیخان ببینن اینجا تو سرزمین خودشون کسی منتظر دست یاریه

dilak

New member
میگن بخاطرررررررررررر روز قدسه نمیخان هواس ملت پرت شه برن به غزه شون برسن
نمیخان ببینن اینجا تو سرزمین خودشون کسی منتظر دست یاریه
به خدا بچه هایی که زیر آوار موندن و جانشونو از دست دادن پاکنن بی گناهن
خیلی باارزشتر از مردم غزه هستن
ببین چقد بیچاره هستیم که مردم یه کشور دیگه رو عزیزتر از خودمون می دونیم
ولی به غیر اینا واقعیت دردناک اینه که آذری هستیم
این همه بی توجهی فقط واسه خاطر اینه که آذری هستیم ما همین

hurrem sultan

New member
فقط میتونم بگم متاسفم براتون آقای ضرغامی بخاطر بی محلیتون به ملت اذربایجان
براتون متاسفم آقای رئیس جمهور که هنوز وقت نکردین سری به زلزله زده ها بزنین و قرار برین عربستان برای همایشی که حتی من موضوع بحثشم نمیدونم
متاسفم برای روزنامه کیهان و رسالت که فردای روز زلزله هیچ تیتری از زلزله نداشتن
متاسفم که روسای جمهور ترکیه و امارات زودتر از مسئولین خودمون پیام تسلیت فرستادن . همین فقط متاسفم.

patris

New member
سلام دوستان همدردی ما رو هم بپذیرید.کار زیادی از دست ما برنمیاد جز اینکه آرزوی مغفرت وارامش برای از دست رفته ها کنیم و دعا کنیم خداوند به بازمانده ها صبر و امید عنایت کنه
من درکتون میکنم ما هم 10سال پیش همچین تجربه ای رو داشتیم اما نه به این شدت.
ما هم تا یک هفته مجبور بودیم بیرون از خونه بمونیم.
خوب میفهمم چه حالی دارین.امیدوارم هرچه زودتر پس لرزه ها تموم بشه و به زندگی عادی برگردین.
موافقم که صدا سیما اصلا اطلاع رسانی خوبی نداشت من خودم از طریق همین سایت شب حادثه متوجه شدم و به دوستم تو تبریز زنگ زدم.تعجب میکرد که همون لحظه فهمیدم!!!

aohm

New member
سلام دوستان همدردی ما رو هم بپذیرید.کار زیادی از دست ما برنمیاد جز اینکه آرزوی مغفرت وارامش برای از دست رفته ها کنیم و دعا کنیم خداوند به بازمانده ها صبر و امید عنایت کنه
من درکتون میکنم ما هم 10سال پیش همچین تجربه ای رو داشتیم اما نه به این شدت.
ما هم تا یک هفته مجبور بودیم بیرون از خونه بمونیم.
خوب میفهمم چه حالی دارین.امیدوارم هرچه زودتر پس لرزه ها تموم بشه و به زندگی عادی برگردین.
موافقم که صدا سیما اصلا اطلاع رسانی خوبی نداشت من خودم از طریق همین سایت شب حادثه متوجه شدم و به دوستم تو تبریز زنگ زدم.تعجب میکرد که همون لحظه فهمیدم!!!

متاسفم كه منم از طريق اين سايت متوجه شدم..فرداش! تا اونموقع از تلويزيون هيچي دربارش نديدم!

skafild

New member
سلام فاطمه جون،اهل آذربایجان شرقیم حالمان اصلا خوب نیست دردمان کم بود از این طرف هم صدا و سیما داره با این کارش به مردم ساده و پاک آذربایجان تمسخر میکنه باور کنید موقع لرزیدن زمین فکر کردم داره قیامت میشه
سلام حالتون خوبه

fateme67

New member
همین بی توجهی صدا و سیما و مسئولین ما رو ناراحت میکنه.وقتی کشورایی مث ترکیه زودتر از مسئولین خودمون تسلیت میگه و کمک میفرسته دیگه باید چی گفت به این به مسئولین بی مسئولیت.

mahsa.

New member
منم بعنوان یه تبریزی متاسفم نمیدونم چی بگمممممممممممممم

shayeste12

New member
سلام فاطمه جون،اهل آذربایجان شرقیم حالمان اصلا خوب نیست دردمان کم بود از این طرف هم صدا و سیما داره با این کارش به مردم ساده و پاک آذربایجان تمسخر میکنه باور کنید موقع لرزیدن زمین فکر کردم داره قیامت میشه
بله همه همين حسوداشتن
خدا به اونايي صبربده كه عزيزاشونو از دست دادن ما كه هيچ خسارت جاني ومالي نديديم تازه حالمون سرجاش نيومده ببين ديگه حال اونا چطوريه!

bumin

New member
سلام حالتون خوبه
منم آذريم و بخاطر هموطنانم ناراحتم خدا با بزماندگان صبر بده.
آذريها هميشه رو پاي خودشون بودن و هميشه پشت هم بودن

sahar-a

New member
منم آذری ام، وقتی زلزله اومد خواب بودم و حالا هم حالم خوب نیست البته نه به خاطر خودم امروز ظهر تو شبکه استانی تبریز دیدم یه آقا با پسر کوچولوش گریه می*کردن، خانومش فوت کرده بود تو زلزله! اینقدر گریه کردم که نفسم درنمی*اومد، نشون میداد از ترکیه کمک و امدادگر اومده بود اما متاسفم که خبر زلزله رو صدا و سیما نگفت. وقتی پاکستان زلزله اومده بود، وقت و بی وقت نشونش میدادن، به لبنان و فلسطین و سوریه و ونزوئلا کلی کمک میکنن، اما به هموطنای خودشون چون آذری هستن، دریغ از یه توجه خشک و خالی!

sahar-a

New member
وقتی آذربایجان غرق ماتمه، خنده بازار هم که شده نمک روی زخم! متاسفم برای همه مسئولین، نمی*دونم که چطور جواب خدا رو می*خوان بدن؟ خدا که بین بنده هاش فرق نمیذاره و تبعیض هم تو عدلش راهی نداره! میدونم که خدا جواب اونا رو فقط به آخرت نمیذاره و ...

reza.n

New member
آذری های عزیزم من به سهم خودم به عنوان یه مازندرانی یه شمالی و یا بالاتر یه ایرانی و یه هم وطن این فاجعه ی بزرگ و تسلیت میگم.و بدونین که شما از ما و ما از شما جدا نیستیم.یاشاسین آذربایجان.

waria

New member
از روز شنبه که این زلزله اتفاق افتاده بسیاری از کشورها خواستار کمک برای امداد رسانی و رساندمن مواد غذایی بودند.چرا ایران این کمکها را نپذبرفت؟
بله. صلیب*سرخ تایوان، صلیب*سرخ سنگاپور، فدراسیون بین*المللی جمعیت*های هلال احمر و صلیب سرخ، دفتر یونیسف در تهران، دفتر پزشکان بدون مرز، صلیب*سرخ آلمان، دفتر منطقه*ای صلیب*سرخ در نامه*های جداگانه ضمن ابراز همدردی، آمادگی خود را برای ارسال کمک*های امدادی به مناطق زلزله زده اعلام کردند. برخی کشورها مانند ترکیه، ارمنستان و آذربایجان هم اصرار به کمک رسانی در مناطق زلزله زده دارند اما با تشکر از همه آنها اعلام کردیم که هلال احمر نیازی به کمک*های بین*المللی ندارد چون جمعیت هلال احمر در پوشش امدادی مناطق زلزله*زده، نیازی به کمک*های بین*المللی ندارد و توان داخلی ما در حدی است که بتوانیم به آسیب دیدگان کمک کنیم. ما حتی اعلام کردیدم که جمعیت هلال احمر هیچ برنامه*ای برای دریافت کمک*های غیرنقدی مردم ندارد

بچه هااین متن یه خبر بود...:sadsmiley: نمیدونم چی بگم...خب چرا نمیذارن کسی کمک کنه؟؟

آخرین ویرایش:
بالا