" قبول شدگان وزارت بهداشت "

خزر

New member
منم پرستاری علوم بهزیستی تهران قبول شدم :4d564ad6:

آخرین ویرایش:

samanpasha

New member
مسخرشو در آوردن امروز نتیجه دادن فردا ثبت نامه پس فردا محلت تمومه
اصلأ فکر اینو نکردن که یه سری رفتن مسافرت(مثل من) شهرستان قبول شدن تا بخوان بجنبن محلت ثبت نام تمومه..

biochem

New member
عزیزم 100 درصد مهلت بیشتر خواهد بود. منم قصد ندارم تا چند روز دیگه ا زجام تکون بخورم!

خزر

New member
من نمیدونم ثبت نام از کی شروع میشه . شما میدونید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

biotech25

New member
منم تهران قبول شدم!!!
اما واسه دوتایی که قبول نشدن خیلی ناراحتم.....خصوصا یکی از دوستای عزیزم که ایمنی می خوند!!!!این خوشحالیمو کم میکنه
اما امیدوارم سال آینده بهترینا نصیبش بشه!!!!
نصیب همه بشه!!!!

bikas

New member
لطفا بچه هایی که ارشد ایمونو قبولیدنَ بیان این جاو راهنمایی کنن!به خدا ثواب داره!
olumpezeshki.ir/forum/thread2790-25.html#post60545

bikas

New member
لطفا بچه هایی که ارشد ایمونو قبولیدنَ بیان این جاو راهنمایی کنن!به خدا ثواب داره!

مطالعه گروهی آزمون ارشد ایمنی شناسی 92

sakar

New member
سلام به همه
موفقیتتونو بهتون تبریک میگم
نتیجه ی زحماتتونو دیدید
ایشالا همیشه موفق باشید

obstetrician88

New member
بسلامتي
تبريك دست خاليمو بپذيرين

براي ما هم دعا كنيد...ميشه بگيد سال چندمتون بوده....چيكار كنيم موفق باشه...يعني از شما هم ميتونم بپرسم....

yasamin2

New member
بچه ها وقتی این تاپیک رو میبینم اشک شوق تو چشمام حلقه میزنه بهتون افتخار میکنم :riz304: خیلی خوشحالم خیلی ...انگار خودم قبول شدم:4d564ad6:

negar62

New member
بسلامتي
تبريك دست خاليمو بپذيرين

براي ما هم دعا كنيد...ميشه بگيد سال چندمتون بوده....چيكار كنيم موفق باشه...يعني از شما هم ميتونم بپرسم....
مرسی عزیزم . انشاا.. برای شماهم همینطور باشه . من که سال اولم بود شرکت کردم . سخت بود. اما شد! موفق باشی:riz304:

منم سال اولم بود که کنکور میدادم.سخت بود و یکی از استادام میگفت نمیشه.اما دیدیم که شد.تازه بجز من 5 تا از همکلاسی های دانشگاهمون هم قبولیدن.نمیدونم چرا استاده میگفت سال اول نخونین که نمیشه!!!!!!:21:

بالا