قبول شدگان ارشد تغذیه 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bluerosy

New member
ولی دوباره میخوام اظهار کنم که علت بن شدن این جابت قمه کشی، دزدی؛ غارت و فحش نبوده، بلکه مشاوره تحصیلی بوده.:p7977cujr38iyymsu8: و از همین جا از مسئولین محترم تقاضا دارم علت بن شدن اعضا را نوشته تا سوء تفاهم نگردد. :motat:

bluerosy

New member
بچه آیا کسی میدونه که نفرات اول تا سوم کارشناسی ارشد جزء نخبه ها محسوب می شوند یا نه؟

آخرین ویرایش:

Maryam.A

Well-known member
بچه های تغذیه یه سوال داشتم
شما با مهره تغذیه تمامی دارو ها و آزمایشات رو میتونید تجویز کنید؟
اگر اره که هیچ اگر نه میشه توضیح بدید؟

bluerosy

New member
یک سری آزمایشات و مکمل ها رو بله. ولی هنوز بیمه زیر بار نرفته و آزاد حساب میشه. در مورد جوابی که به من دادید مطمئنی؟ هر کس یه چیزی می گه.

Maryam.A

Well-known member
یک سری آزمایشات و مکمل ها رو بله. ولی هنوز بیمه زیر بار نرفته و آزاد حساب میشه. در مورد جوابی که به من دادید مطمئنی؟ هر کس یه چیزی می گه.

خواهرم جزء نخبه های ارشد دانشگاه تهران بود و امتیاز دکترا بدون کنکور داشت
دختر یکی از دوستان خانوادگیمون هم ارشد ژنتیک انسانی داره که چون بالاترین معدل
بوده امتیاز دکتری بدون کنکور دادن بهش
رتبه برتر قبولی ارشد نه!!!! معدل فارغ تحصیلی ارشد
اگه اشتباه نکنم معدل بالا 18 با 2 تا مفاله ( حداقل)

mehrshad.namdar

New member
براي احراز نخته بودن بايد يك سري امتيازات داشته باشي وقتي مجموع امتيازات به 18 رسيد نخبه محسوب ميشيد. مثلا مقالات تا حداكثر 8 امتياز تاليف كتابي كه اثركذار بودنش تايد بشه 2امتياز دانشجو ممتاز 2 امتياز ثبت اختراع كه تو جشنواره مقام بياره و نفرات اول تا سوم ارشد هم امتياز دارند ولي به تنهايي باعث نخبه محسوب شدن نميشه

mehrshad.namdar

New member
اين جيزي كه مريم خانوم كفتند مال باشكاه بزوهشكران جوان هست كه تو دانشكاه ازاده نه بنياد ملي نخبكان و مجوز دكترا دانشكاه ازاد رو ميده كه تغذيه دانشكاه ازاد نداره به سايتش مراجعه كنيد همه جي نوشته

tata

New member
سلام
به همه دوستانی که پذیرفته شده اند تبریک میگم. انشالله خبر قبولی دکتراتونو بشنویم...
اگر لطف کنید و هر چهار مورد درصد ،رتبه،نمره وشهر قبولیتون رو بنویسید کمک بزرگی به داوطلبای کنکور تغذیه 93 کردید. منتظر کامنتتون هستیم :rose:

tata

New member
آفرین . بله عزیزم....
یاسمن جان شما همیشه اولین داوطلب برای امدادرسانی به ما بودی و هستی ... :28:
مرسی

celine

New member
یاسی جون دستت درد نکنه عزیزم :bunnyearsmiley:
واااااااااا پس چرا بقیه ی قبولیا نمیان به همین زودی ما رو فراموش کردید خبری از سیاوش نوتی نگار وبقیه قبولی ها نیست بیاین درصداتون رو با رتبه بگین دیگه ما منتظریم پلیز:smiliess (11)::p7977cujr38iyymsu8::rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا