قبول شدگان ارشد تغذیه 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehrshad.namdar

New member
سلام بچه ها تبریک می گم به تمام کسانی که قبول شدند .. بچه هایی هم که قبول نشدند انشا الله امسال می ونیم قبول میشیم. لطفا دوستانی که قبول شدند بگن کجا قبول شدند و درصد هاشون رو بگن و اینکه چی خوندن روزی چند ساعت و کلا یه راهنمایی درست بکنن دیگه. مرسی

شایا

New member
سلام وتبریک به همه کسانی که قبول شدند بچه ها بیایید و خبراتون رو بگید .من تموم تاپیک مطالعه 92 رو خوندم یه جورایی احساس نزدیک بودن به همه دوستانی دارم که به شدت مطالعه کردن بیاین خبر بدین استرس دارم نگار یاسمن مریم سیاوش nutgirl92

آخرین ویرایش:

nutgirl92

New member
salam azizannnnnn
manam ghabol shodam

bebakhshid ke javabe peighame dostano natonestam bedam
man alan mosaferatam o ba sakhti nete inja forumo baz kard

kheili khoshhlam

froozan

New member
تبریک به همه دوستانی که قبول شدن، بچه ها جواب بین الملل با کارنامه ها می یاد ؟

shena

New member
تبریک میگم نوتریگرل جون از یاسمن سیاوش نگار مریم و...........خیلیا دگخ حتی سالار چه خبر چرا نیستن

k-b

New member
تبریک میگم به نوت گرل ، بلو رزی، مینا و یاسمن عزیز:rose:(ببخشید فعلا فقط همینا رو میدونم که قبول شدن) امیدوارم خبر قبولی دکتراتون رو بشنوم دوستای خوبم:4d564ad6:

sepide11

New member
واااااای افرین تبریک میگم به همه. منم کلی خوشحال شدم براتون...مبارکتون باشه:ad54ad:

mehrshad.namdar

New member
شروع مطالعه مجدد و با تلاش بيشتر مباركشون باشه نوتر جون. فك كردي دست از تلاش ميكشيم؟ عمرا ! امسال برتلاش تر از هميشه :)‏ ‏ بجه ها ناراحت نباشيد تا خون در رگ ماست درس خوندن همت ماست! ( يني كشته مرده طبع شيواي شاعري خودم شدم جديدا ) والا

bluerosy

New member
شروع مطالعه مجدد و با تلاش بيشتر مباركشون باشه نوتر جون. فك كردي دست از تلاش ميكشيم؟ عمرا ! امسال برتلاش تر از هميشه :)‏ ‏ بجه ها ناراحت نباشيد تا خون در رگ ماست درس خوندن همت ماست! ( يني كشته مرده طبع شيواي شاعري خودم شدم جديدا ) والا

برو بخش قبول نشدگان از این امید قشنگت بهشون بده. نیاز دارن طفلکا

نوتر

New member

ای جان جان یعنی من پام برسه مشهد میدونم بات چیکار کنم!!!:riz481::riz481:

یاسمن

New member
بچه ها از همه کسایی که تبریک گفتن ممنون ، برا همه آرزوی موفقیت دارم ، بچه های تاپیک 92 و 93

شنا جان من تبریز قبول شدم ، شهر خودم ، انتخاب سومم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا